W siódmym odcinku audycji „30-27” głównym tematem jest oczywiście walka Mamed Chalidow vs Aziz Karaoglu z gali KSW 35 w Ergo Arenie. Rozmawiamy także o kontrowersjach z gali Slava Republic 1.
Skład: Łukasz Bosacki, Maciej Motylewski, Dominik Durniat

Link MP3

2 KOMENTARZE

  1. 1. A dlaczego nie? Pierwszy raz widziałeś technikę, którąś ktoś trzyma parędziesiąt sekund i przeciwnik nie klepie? Po drugie tu nie chodzi o to, na ile ona była blisko – bo to wie tylko Aziz i Mamed, tylko czy to była ofensywa w parterze. Była? Tak, największa w tej rundzie, moim zdaniem (i moich rozmówców chyba też, bo o interpretację tego rozbija się punktacja. Do tego nie zaprotestowali, a myślę, że mają o tym pojęcie).

    2. Bosy o tym wspomina, ale nikt nie podłapał tematu. Moim zdaniem po upomnieniu sędziego Mamed wykazywał większą chęć do walki i już ani razu nie zanurkował (lub raz), zatem nie było podstaw. Pytanie, czy wcześniej nie należało tego zrobić @bosy?

  2. Ekipa, chronologicznieWyraziłem swoje zdanie i to jakbym punktował tą walkę, znam Mameda, znam Aziza, nie jestem powiązany z KSW, nie jest mi na rękę zakłamywanie rzeczywistości, pokazałem swój punkt widzenia i tyle.Co do odjęcia punktu, to z tego co widziałem na video, to po słownej reprymendzie w 3 rundzie Mamed przestał unikać walki.VaeVictis, z walką hallmana to samo, daję 1 i 3 rundę hallmanowi a 2 Ponetowi, moje zdanie mój punkt widzenia, widziałeś to inaczej, ok szanuję ale nie pisz, że widzę to tak bo Piotrek to jakiś super mój kolega, tak znamy się, ale z trenerem Poneta też się znamy, w MMA znamy się wszyscy i jako sędziowie potrafimy wyłączyć te znajomości i odłożyć je na bok.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.