projekt_plakat_small

Utytułowany kickbokser Gerard Linder (MMA 3-0) zwyciężył w swoim trzecim zawodowym pojedynku MMA. Lider klubu Black Dragon wypunktował Pawła Sieczkiewicza (MMA 0-1) w walce wieczoru gali PLMMA 12 w Bielsku-Białej. Przypominamy, że retransmisję walk z wczorajszej gali będzie można obejrzeć jutro o 21:10 na antenie Orange Sport.

Walka Wieczoru:

61 kg.: Gerard Linder pok. Pawła Sieczkiewicza przez jednogłośną decyzję

Pozostałe:

Open.: Marcin Opoński pok. Adriana Gwioździka przez TKO (uderzenia w parterze), 3:19 runda 1
93 kg.: Mateusz Sablik pok. Wojciecha Wesołowskiego przez poddanie (skrętówka), 2:31 runda 1
84 kg.: Mateusz Pogudz pok. Bogdana Pawlika przez TKO (uderzenia w parterze), 2:24 runda 2
77 kg.: Bartosz Brytan pok. Adriana Kurka przez poddanie (balacha), 3:01 runda 1
70 kg.: Grzegorz Sajbor pok. Daniela Oleksego przez TKO (uderzenia w parterze), 3:23 runda 1
66 kg.: Filip Wolański pok. Michała Bartosiewicza przez jednogłośną decyzję
61 kg.: Marcin Sypulski pok. Kamila Karkusa przez jednogłośną decyzję

9 KOMENTARZE

  1. przepraszam że piszę to nie w tym temacie co trzeba i nie wiem czy było zadawane te pytanie ale czy nie mógł by mi ktoś coś wyjaśnić. Mianowicie chodzi o to że ksw 22 zaczyna sie na polsat sport o 19- 00 a o 20 00 w polsat i czy walki zaczną się o 19 00 czy dopiero o 20 00 tak jak zawsze bo nie wiem?

  2. PLMMA 12 wyszła bardzo udana gala, walki były ciekawe, dynamiczne, nie nudziłem się oglądając retransmisje, która była od strony technicznej zrobiona na dobrym poziomie. Podobał mi się występ Bartosza Brytana, lubię zawodników aktywnie pracujących z dołu. Muszę pochwalić także Mirka Oknińskiego, który po niesłusznie przyznanej dogrywce dla swojego podopiecznego, złożył protest, który zmienił decyzję na korzyść Wolańskiego, dając mu wygraną po trzech rundach. Pozytywnie zaskoczyły mnie też krótkie wywiady ze zwycięzcami walk, Orange Sport reklamuje MMA w swietny sposób.

    Jeżeli ktoś trafi na powtórkę to odradzam zmiany kanału, ponieważ impreza warta poświęcenia dwóch godzin, a poziom naszych debiutantów naprawdę godny podziwu. Nie mogę się doczekać następnej edycji, która będzie już na żywo.

  3. Jak Gerard Linder to taki kozak to czemu po raz kolejny klepie amatora/kelnera ? 

  4. Linder słabiutko wypadł, walka była bardzo wyrównana i gdyby przeciwnik się postarał miał szansę skończyć to przed czasem, a i decyzja równie dobrze mogła być dla niego 3 rundach. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.