plmma

Informacja prasowa

Emocje, efektowne widowiska i walki na najwyższym, sportowym poziomie – to atuty, z których znana jest Profesjonalna Liga MMA. Wszystkiego tego nie zabraknie podczas kolejnych dwóch gal, które zostaną zorganizowane jeszcze w tym roku i będą transmitowane w TVP Sport.

Pierwsza z nich odbędzie się już 18 października w Rzeszowie. Profesjonalna Liga szykuje na ten dzień mocną rozpiskę, w której znajdą się nazwiska znanych, utalentowanych wojowników z Polski i zagranicy.

W karcie walk PLMMA 79 nie zabraknie byłego amatorskiego mistrza świata i obecnego mistrza wagi ciężkiej Kevina Szaflarskiego (MMA 6-1), który do październikowego pojedynku przygotowywał się m.in. w Stanach Zjednoczonych z Jonem Jonesem.

Oprócz Szaflarskiego w Rzeszowie zobaczymy także pretendenta do tytułu w kategorii półciężkiej Michała Pasternaka (MMA 13-4), który ma na koncie bój o pas mistrza największej azjatyckiej federacji ONE Championship z Rogerem Gracie’em, a także niepokonanego od 2013 roku Roberta Bryczka (MMA 10-2) – mistrza PLMMA w wadze półśredniej.

Dobrych, mocnych walk nie będzie także brakowało podczas kolejnej gali – PLMMA 80. W stolicy wystąpi m.in. 19-letni Cezary Oleksiejczuk, brat walczącego w UFC Michała.

20 grudnia Profesjonalna Liga powróci bowiem do Warszawy, by zakończyć 2019 rok z fajerwerkami, czyli z zestawieniami, które na pewno nie rozczarują polskich fanów MMA. I tych w hali, i tych oglądających pojedynki w kanale TVP Sport, na stronie tvpsport.pl lub w aplikacji TVP Sport.

Już niebawem ujawnimy więcej informacji na temat zbliżających się gal PLMMA, które zostaną zorganizowane pod hasłem „Sport-praca-szacunek”.

13 KOMENTARZE

 1. mistrza wagi ciężkiej Kevina Szaflarskiego (MMA 6-1), który do październikowego pojedynku przygotowywał się m.in. w Stanach Zjednoczonych z Jonem Jonesem.

  Deja vu

 2. Deja vu

  Pojechać do Stanów, zaliczyć 2 treningi na grupie początkującej, minąc się na korytarzu z gwiazdą, poprosić o fotkę, wrzucić na fb z ładnym opisem o wspólnym trenowaniu….Zazdrość przeze mnie przemawia

 3. Szaflarski w 2020 w UFC – tak to widzę

  Ale po co? Typ nawet nikogo nie pokonal znanego na polskim podworku a wszyscy go do UFC pchaja…

 4. Ale po co? Typ nawet nikogo nie pokonal znanego na polskim podworku a wszyscy go do UFC pchaja…

  Prędzej czy później dostanie się tam ze względu na rekord – inna sprawa jak sobie tam poradzi. W tej nędznej dywizji jego siła i parter wystarczą by poskładać niejednego "de la Rochę" Oczywiście ma niezweryfikowane kardio, szczękę i stójkę. Mimo wszystko jestem zwolennikiem pchania się polskich zawodników na siłę do UFC niż siedzenia w ACA lub krs. Może chociaż 1 na 5 spośród tych pchających się na siłę do UFC zrobi tam karierę a to już byłoby coś.

 5. Kevin jest bardzo młody, rocznik 94, jeszcze długa kariera przed nim. Ma świetny sztab trenerski i czas na rozwój. Widziałbym jego wejście do UFC za trzy lata, zaczynałby się jego prime więc mógłby przez długi czas rywalizować na wysokim poziomie. Porównując go do Longera ma dużo większe szanse na karierę za oceanem. Jego angaż w ACA przyjąłbym z uśmiechem.

 6. Jako wielki pasjonat wagi ciężkiej uważam, że warto wspomnieć, że u Mirasa na Wilanowie od jakiegoś czasu trenuje Karol Turczyński. Rok temu zdobył brąz na Mistrzostwach Polski U23 w zapasach w stylu wolnym (kat. 125 kg). Chłopak zdążył już zadebiutować na ALMMA.  Bardzo dobra baza pod MMA + najlepsi trenerzy w Polsce – kto wie, może za kilka lat będziemy mieli z niego pociechę. Na pewno będę obserwował.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.