„Czuje pozytywną adrenalinę” – Piotr Wawrzyniak przed KSW 33

Zawodnik klubu Gameness Team Poznań – Piotr Wawrzyniak (MMA 6-3, #10 w rankingu PL) wróci do klatki w październiku, by stoczyć walkę podczas VII Gali Sportów Walki w Międzychodzie. To pierwsze ogłoszone nazwisko zawodnika gali, która odbędzie się 15 października w tamtejszej hali widowiskowo-sportowej.

Jego przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony. Wawrzyniak wróci do zawodowych startów po porażce na KSW 33, gdzie w listopadzie ubiegłego roku po wyrównanym boju przegrał z Łukaszem Bieńkowskim. Poznaniak ma jednak na swoim koncie zwycięstwa z Antonim Chmielewskim czy Borem Bratovzą.

Podczas „siódemki” w Międzychodzie możemy – jak co roku – spodziewać się dobrych starć MMA, poprzedzonych walkami kickboxerskimi, obsadzonych zarówno lokalnymi zawodnikami, jak i uznanymi na krajowej scenie nazwiskami. Na poprzednich galach prezentowali się między innymi: Katarzyna Lubońska, Filip Wolański, Paweł Pawlak, Arbi Shamaev czy Kerim Abzaiłov.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.