Piotr Strus zmuszony jest poczekać dwa tygodnie dłużej na wejście do klatki. Planowana na 4 listopada gala ACB w Sztokholmie została przeniesiona do Wiednia. Wydarzenie odbędzie 18 listopada, a informację o tym podano w magazynie klatka po klatce. Na gali Strus (MMA 11-3-2 1NC) stoczy swoją czwartą już walkę dla organizacji ACB, w której zmierzy się z Nikolą Dipchikovem (MMA 16-6). 

Strus, od czasu powrotu do zawodowego MMA w lutym tego roku, nie przegrał żadnej z trzech stoczonych walk. Kontrowersyjna porażka na ACB 61 została niedawno zmieniona na no contest. Ostatnie starcie Piotra miało miejsce w lipcu, na ACB 63. Wygrał wtedy przez poddanie z Andym DeVentem.

Dipchikov ostatnią walkę stoczył na ACB 63. Wygrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów z Maciejem Różańskim. Dla ACB stoczył 5 walk, z czego trzy zakończyły się jego wygraną.

1 KOMENTARZ

  1. Trzymam kciuki za Strusa, spoko typek. Mógłby pokręcić jakieś vblogi jak to kiedyś z chin czy usa strzelił, inteligentny zawodnik z poczuciem humoru 🙂 Dobrze że nie zawiesił kariery po tej serii nieudanych występów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.