Piotr Strus szybko pos wojej wygranej na ACA 96 ma już pomysł na swój kolejny pojedynek w klatce organizacji. Polak chciałby zmierzyć się z weteranem MMA, mocnym Vyacheslavem Vasilevskym. Taki pojedynek miałby dodatkowy smaczek. Strus na swoim profilu na Twitterze zaznaczył, że z chęcią zawalczy z Rosjaninem, bo ten pokonał 8 lat temu jego trenera, Roberta Jocza. Vasilevsky wygrał wtedy na Pro Fight 6 przez decyzję sędziowską.

8 lat temu, Vyacheslav Vasilevsky wygrał z moim świetnym trenerem. Myślę, że to dobry moment, aby pomścić przegraną mojego trenera. Co Ty Na to, Slava?

Strus po dwóch porażkach z rzędu wygrał z Svetlozarem Savovem przez decyzję sędziowską. W ACB występuje on od lutego 2017 roku. Od tamtej pory jego bilans walk wynosi 5-2, 1 NC. Vasilevsky ma na swoim koncie 40 walk w klatce MMA. W ostatnim pojedynku przegrał on z Magomedem Ismailovem przez KO na ACB 95. 23 z 33 wygranych Rosjanin zdobywał w swojej karierze przed czasem.

8 KOMENTARZE

 1. Nobody gives a fuck, ale poczkajmy aż wrzucą coś o 3F, kapoku apoku, czy boksie, komentarzy 1000.  :waldeklaugh:

  Swoją drogą ciekawy byłbym jego starcia z Askhamem. :rutekajak:

 2. Nobody gives a fuck

  Strus nigdy nie wywoływał zbytniego zainteresowania.

  Nawet, gdy był jeszcze uznawany za młodego prospekta, to komentarze pojawiały się z rzadka i zazwyczaj był w nich nazywany Struś

 3. Strus nigdy nie wywoływał zbytniego zainteresowania.

  Nawet, gdy był jeszcze uznawany za młodego prospekta, to komentarze pojawiały się z rzadka i zazwyczaj był w nich nazywany Struś

  no jak byl mlodym prospektem, to faktycznie #nikogo

  teraz to strus 2.0

 4. Trochę słabe wyzywać gościa po porażce, samemu będąc po zwycięstwie. Już lepiej jak by wyzwał jego ostatniego przeciwnika, ale tutaj nie było by tak pięknej historii o zemście.

 5. Pamiętam czasy jak się szukało jakiegoś sensownego przeciwnika dla Mameda i właśnie Slava byl jednym z nielicznych. Szkoda tylko, że to było dobre kilka lat temu, teraz to już bardziej dopisanie znanego nazwiska do rekordu.

 6. Pamiętam czasy jak się szukało jakiegoś sensownego przeciwnika dla Mameda i właśnie Slava byl jednym z nielicznych. Szkoda tylko, że to było dobre kilka lat temu, teraz to już bardziej dopisanie znanego nazwiska do rekordu.

  Mamed wtedy mówił, że nie bo kolega. Kolegował się zresztą sprytnie z wszelkimi potencjalnie wartościowymi przeciwnikami

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.