Piotr Strus podczas Forum MMA opowiada o planowanym powrocie do MMA i startów w KSW oraz o tym, co robił w ostatnich miesiącach.

12 KOMENTARZE

 1. 2:16 szybki wywiad Asii w biegu;)

  "Cześć, pięć rund chce z Claudią zawalczyć, cześć" 🙂

  A z Piotrkiem wywiad bardzo pozytywnie. Ja tam go lubię i nie mam nic przeciwko jego walczeniu, choć żadnych szczytów raczej nie osiągnie w KSW czy świecie. Jeśli nie będzie padał po pierwszych ciosach to walki mogą być ciekawe.

 2. Born2kill

  Jeśli nie będzie padał po pierwszych ciosach to walki mogą być ciekawe.

  Trochę oksymoroniczne zdanie.

 3. Oby mu się powodziło jak najlepiej i odwlekało powrót do MMA, bo na obecny poziom rozpisek w KSW, jego walki (z kimkolwiek) to marnowanie miejsca na karcie.

 4. chaoz

  Oby mu się powodziło jak najlepiej i odwlekało powrót do MMA, bo na obecny poziom rozpisek w KSW, jego walki (z kimkolwiek) to marnowanie miejsca na karcie.

  no własnie miałem to pisać że z obecnych średnich w KSW ciężko bedzie wygrać Piotrkowi z kimkolwiek.. Może mniejsze gale zaliczy przed powrotem.

 5. Nie ma sie co dziwic ,kto mial lub ma firme wie ,ze przewaznie to jest praca na 2 etaty .Nie wyobrazam sobie jeszcze do tego dolozyc profesjonalne przygotowania do walki mma.

 6. qFel

  Trochę oksymoroniczne zdanie.

  Jak nie będzie dostawał rywali z kowadłem w łapie to może być ciekawie 😉 Pouderzaja się, pokulają. Ewentualnie niech i Piotr skupi się na większej uwadze w stójce, w końcu w tej płaszczyźnie powinien być mocniejszy. Więcej balansu, szczelnej gardy i trzymania dystansu z dobrym jego skracaniem by zadać cios.

 7. Jeżeli chodzi o KSW to na ten moment widzę dla niego jednego kandydata – Piotra Wawrzyniaka. Ale szczerze mówiąc, takie starcie chętniej zobaczyłbym poza federacją, bo po prostu szkoda miejsca na rozpisce KSW, którego w roku jest przecież dramatycznie mało…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.