Piotr Kuberski pokonał w ostatniej walce Michała Materlę i nie kryje, że chciałby stanąć do walki o pas KSW. Zawodnik klubu Ankos MMA nie wie jeszcze kto będzie jego kolejnym rywalem, ale na razie wyjechał do USA, gdzie trenuje na macie klubu American Top Team.

W drugiej walce wieczoru gali XTB KSW 92, która odbyła się 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim, Piotr Kuberski zmierzył się z byłym mistrzem Michałem Materlą. Starcie zakończyło się już w pierwszej rundzie i Piotr wygrał je przez nokaut. Po starciu Kuberski zapowiedział, że chciałby stanąć do walki o pas, ale na razie nie wiadomo, kiedy ostatecznie wróci do klatki i kto będzie jego przeciwnikiem. Wiadomo natomiast, że Piotr wyruszył do USA, do klubu American Top Team.

Czas spełnić swoje kolejne sportowe marzenie, trenując z najbardziej utytułowanymi zawodnikami na świecie! Czas zacząć American Dream! Czas trenować w American Top Team. Let’s go‼️

Piotr Kuberski ma na swoim koncie czternaście zawodowych pojedynków, z których trzynaście zakończył jako tryumfator. Reprezentant klubu Ankos MMA od roku 2019 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał jedenaście starć, zdobył pas mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy. Popularny „Qbear” dwanaście razy posyłał rywali na deski, a osiem razy robił to już w pierwszej rundzie starcia. W KSW zadebiutował w listopadzie zeszłego roku i rozbił przed czasem Bartosza Leśkę.