Z przyjemnością informuję, że Mistrz świata K-1 Rules (2007 Belgrad) i Zawodowy Mistrz Polski K-1 rules w kategorii wagowej do 67 kg, a zarazem przyjaciel naszej strony, Piotr Kobylański (118 W – 32 L) dzięki wsparciu firmy Pitbull West Coast (ich ciuchy do sprawdzenia tutaj) oraz pomocy paru innych równie życzliwych osób (które chciały pozostać anonimowe), wyjedzie 2 kwietnia na trzy-tygodniowy, w pełni profesjonalny obóz treningowy do siedziby Beast of the East (jednej z najbardziej znanych europejskich federacji sportów walki).

Zawodnik klubu Sityodtong Gdynia od czasu pechowej dla niego gali K-1 Max w Warszawie zanotował 3 zwycięstwa z rzędu, w tym 2 nad obecnym mistrzem Polski K-1 rules w kategorii wagowej do 71 kg – Łukaszem Szulcem. Pobyt w siedzibie Holenderskiej BOTE będzie zatem dla niego doskonałym przygotowaniem do dalszych sukcesów.

Pior podczas swojego pobytu w kraju tulipanów, poza szlifowaniem swoich umiejętności, będzie również pomagał Tomkowi Sararze w przygotowaniach do walki, do której dojdzie na zbliżającej się gali Beast of the East pod koniec przyszłego miesiąca. Tomek Sarara będzie starał się powtórzyć tam efektowne zwycięstwo, jakie było jego udziałem w walce z Rikiem van Soestem pod koniec zeszłego roku. Przy okazji dowiedzieliśmy się że obaj zawodnicy prawdopodobnie wystąpią na grudniowej gali Beast of the East która odbędzie po raz pierwszy w Polsce (Gdynia).

Cała ekipa MMARocks 3ma kciuki za udany wyjazd i kolejne zwycięstwa obu zawodników!

Więcej o utalentowanym zawodniku z Gdyni możecie przeczytać tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.