zdj. Sebastian Rudnicki

Jak udało dowiedzieć się naszej redakcji, Piotr Jeleniewski, head coach S4 Fight Club odchodzi z klubu i kończy karierę trenerską. Na tę chwilę, powody tej decyzji nie są wiadome.

Z informacji, które dotarły do naszej redakcji wynika również, iż zawodnicy S4 szukają nowych klubów. Daniel Omielańczuk i Jan Błachowicz prawdopodobnie zwiążą się z WCA Fight Team. Natomiast Damian Janikowski sprawdza możliwości przeniesienia się do Poznania, aby trenować w tamtejszym Ankosie. Nie są to jednak potwierdzone wiadomości.

Oprócz wymienionych zawodników w warszawskim klubie trenują również m.in. Marcin Tybura oraz Łukasz „Juras” Jurkowski.

Na tę chwilę nie wiadomo czy pozostali trenerzy S4 w osobach m.in. Roberta Złotkowskiego i Kamila Umińskiego będą chcieli kontynuować pracę w klubie.

75 KOMENTARZE

 1. Jak był spokój z Warszawą jakiś czas to znowu karuzela. Niedawno się Mirek z Nastulą rozeszli. Tybura z Jankiem to mają trochę czasu do Gdańska, ciekawe kto z Marcinem Prachnio na ONE poleci.

  Mam tylko nadzieję, że u trenera Jeleniewskiego to nie są problemy zdrowotne.

 2. Mam tylko nadzieję, że u trenera Jeleniewskiego to nie są problemy zdrowotne.

  Dokładnie właśnie miałem to pisać. Oby nie nawrót!

 3. Tybura pod okiem zlotego podrasowal stojke…na szkoda w chuj na tym etapue kariery bo zaczna sie teraz ciezkie walki z top10.Na swiezo uwazam ze jak Tybura ma mozliwosc to nich z Janikowskim przechodza do ankosu.juras janek i daniel wiadomo wca

 4. Klub padł jak cardio, jego zawodników podczas walki w UFC, nieoczekiwanie, bo zawsze cardio miało być na wysokim poziomie

 5. Tego sie nie spodziewalem. Swietny sklad wszystko wygladalo na poukladane a tu masz. Cos w tej Warszawie vo jakis musza byc przetasowania i to grube. Szkoda ze w tym przypadku wyjdzie to raczej na nie korzysc

 6. Nie rozumiem tego waszego hejtingu. Zawodnicy i trener sie starają, ciężko pracują, zeby was zadowolić a wy ciągle śmiechu chihy. Niepotrzebnie się rejestrowałem

 7. Podobno bedacy po wrazeniem ostatniej walki Damiana Grabowskiego Marcin Tybura  rozwaza w tej sytuacji przeprowadzke do Opola 😉

 8. Nie rozumiem tego waszego hejtingu. Zawodnicy i trener sie starają, ciężko pracują, zeby was zadowolić a wy ciągle śmiechu chihy. Niepotrzebnie się rejestrowałem

 9. Z jednej strony szkoda. Jakby nie było czołowy gym w Polsce. Z drugiej strony trzeba poczekać i może wyjdzie chłopakom na dobre. Mi się wydaje, że w PL zobaczymy tylko Janka. Daniel do zwolnienia, a Tybura pewnie na innej gali. Ciekawe też co się stało, że PJ nie zakłada nowego projektu tylko definitywnie kończy.

 10. Kuźwa, szkoda. PJ nie wydaje się być konfliktowym człowiekiem, ze zdrowiem podobno ok. Na pierwszy rzut oka to uj wi o co chodzi. Może z czasem dowiemy się więcej. Oby zawodnikom wyszło to na dobre.

 11. Szkoda, że Damian obrał kierunek na Ankos bo z tamtego gymu akurat nikogo do UFC nie ciągnie i może się mu udzielić ta atmosfera.

  Tybur mam z całego serca nadzieję, że pójdzie śladem Jotki i wybierze zagranicę. Może Allstar, jeśli nie USA?

  Szkoda Marcina Prachnio bo często wpadał na występy gościnne ale poradzi sobie.

  Reszta zawodników i tak nie miała żadnego potencjału na przyszłość więc bez różnicy gdzie będą.

  A może fuzja PJ-Okniński?:DC:

 12. Szkoda, że Damian obrał kierunek na Ankos bo z tamtego gymu akurat nikogo do UFC nie ciągnie i może się mu udzielić ta atmosfera.

  Tybur mam z całego serca nadzieję, że pójdzie śladem Jotki i wybierze zagranicę. Może Allstar, jeśli nie USA?

  Szkoda Marcina Prachnio bo często wpadał na występy gościnne ale poradzi sobie.

  Reszta zawodników i tak nie miała żadnego potencjału na przyszłość więc bez różnicy gdzie będą.

  A może fuzja PJ-Okniński?:DC:

  Tez mam podobne wrazenia co do Ankosu. Jakos wydaje mi sie mocno zwiazany z KSW. Dlaczego nie mysla np o Arrachionie? Albo najlepiej USA?

 13. Dla Damiana na USA za wcześnie. Na poziom KSW wystarczą polskie kluby. Mam nadzieję, że po prostu chce sprawdzić jaki jest w nim potencjał zabezpieczyć się finansowo i uderzyć na USA i UFC w odpowiednim momencie.

 14. Szkoda i to bardzo. Jak już zebrali sporo doświadczenia i mogliby wyciągać wnioski, to wszystko trafia szlag.  Ciągle za mało w PL stabilnych i mocnych ośrodków mma.

 15. Z tego, co wiem ze zdrowiem wszystko ok.

  To dobrze bo mi też pierwsze co na myśl przyszło to nawrót nowotworu.

  Szkoda mi jedynie Tybury który jest na fali wznoszącej i umiejętności szkoleniowych stójki Złotkowskiego. Reszta tak szczerze mówiąc jest na równi pochyłej.

 16. Już prawie S4 wychyliło się poza poziom krajowych klubów, ich wewnętrznych wojenek,dramatów, przejść, oświadczeń… ale w ostatniej chwili się opamiętali.

  Niech się jeszcze okaże, że o sądy się poprztykali.

 17. Tak już zupełnie poważnie to oczywiście szkoda, bo jednak zdawało się to zmierzać w dobrym kierunku. Z drugiej strony chyba nikt kto nieco dłużej śledzi polskie MMA nie jest zaskoczony. Tam gdzie pojawiają się większe pieniądze nieuchronnie dochodzi do konfliktów i podziałów. Dotyczy to zarówno klubów, zawodników, trenerów jak i organizacji czy menadżerów. Zjawisko nie omija nawet branżowych mediów. Jedynie KSW trwa jak opoka na której zbudowano polskie MMA, ale w końcu podobno nią właśnie jest.

 18. Tez mam podobne wrazenia co do Ankosu. Jakos wydaje mi sie mocno zwiazany z KSW. Dlaczego nie mysla np o Arrachionie? Albo najlepiej USA?

  Porównaj bazę treningową Ankosu i Arrachionu + lokalizację

  ps.Z Poznania wszędzie blisko

 19. ciekawe o co poszło tak naprawdę. puśćcie do s4 jakiegoś Waszego reportera w przebraniu i niech węszy;-)

 20. Nie rozumiem tego waszego hejtingu. Zawodnicy i trener sie starają, ciężko pracują, zeby was zadowolić a wy ciągle śmiechu chihy. Niepotrzebnie się rejestrowałem

  Ty tu hejt widzisz? :damjan:

 21. Szkoda,na tyle co ich znałem wydawali się zgraną i sympatyczna ekipą.Zespól zawodników/sparingpartnerów w wyższych kategoriach wagowych wydawał się też przedni(najlepszy )w Polsce.Widać nic nie trwa wiecznie.

 22. to pewnie przez tego upośledzonego chłopaczka co tu pisał na forum…

  Miszonao, czy jakoś tak się zwał.

  Ponoć karate trenował z bratem

 23. Szkoda, bardzo dobry klub jak na nasze warunki, bardzo dobry klub. Ciekawe co dalej z Umińskim i Złotkowskim, a Tyburowi życzę przeprowadzki do mocnego zagranicznego klubu.

 24. Tybur chyba jest singlem? Jak zostanie w Polsce zamiast wyjechać gdzieś do Stanów to się srogo zawiodę.

 25. Miszonao, czy jakoś tak się zwał.

  Ponoć karate trenował z bratem

  Kutarate/Hudo u Kutang Pana, zgłębiał tajniki Kaosa Daniela podczas medytacji.

 26. Porównaj bazę treningową Ankosu i Arrachionu + lokalizację

  ps.Z Poznania wszędzie blisko

  To ze maja lepiej wyposazony klub w nowej lokalizacji nie czyni ich klubem lepszym. Poza tym lokalizacja mnie nie przekonuje. Jackson Wink w perspektywie Polski ma strasznie chujowa lokalizacje a jednak ludzie tam jezdza trenowac.  Zreszta tyczy sie to kazdego klubu do ktorego jezdza zawodnicy by przygotowywac sie do walk.

 27. Nie rozumiem tego waszego hejtingu. Zawodnicy i trener sie starają, ciężko pracują, zeby was zadowolić a wy ciągle śmiechu chihy. Niepotrzebnie się rejestrowałem

  :razz:jelen:

 28. Na twitterze też nieobecny.

  @Comber @Orest  – Masu żyje w ogóle?

  @Orest też nas już opuścił na stałe. Comber już chyba sporadycznie. Pytałem Krakusów o Masuta kilka razy ale odpowiadali bardzo lakonicznie.

 29. To ze maja lepiej wyposazony klub w nowej lokalizacji nie czyni ich klubem lepszym. Poza tym lokalizacja mnie nie przekonuje. Jackson Wink w perspektywie Polski ma strasznie chujowa lokalizacje a jednak ludzie tam jezdza trenowac.  Zreszta tyczy sie to kazdego klubu do ktorego jezdza zawodnicy by przygotowywac sie do walk.

  Wiadomo,że nie tylko ściany tworzą klub ale dla mnie lepiej trenuje się na sali gdzie zimą temperatura jest +16 stopni celcjusza, nie ma grzyba na suficie, w oknie jest szyba,a nie przyklejona taśmą folia.

 30. Na twitterze też nieobecny.

  @Comber @Orest  – Masu żyje w ogóle?

  Żyje i ma się dobrze. Ostatnio spędzaliśmy miłe popołudnie w Dworku Białoprądnickim w towarzystwie Tomasza Drwala, oczywiście incognito.

 31. Żyje i ma się dobrze. Ostatnio spędzaliśmy miłe popołudnie w Dworku Białoprądnickim w towarzystwie Tomasza Drwala, oczywiście incognito.

  Pozdrów tego byka.

  E: Tomka Drwala też.

 32. Szkoda ze Masownika nie ma już na forum… mialby o czym tu pisac:lol:

  Temat jest już w favelowskich tematach dyskutowany, huehe.

 33. Nie rozumiem tego waszego hejtingu. Zawodnicy i trener sie starają, ciężko pracują, zeby was zadowolić a wy ciągle śmiechu chihy. Niepotrzebnie się rejestrowałem

  :razz:jelen:

 34. Nie rozumiem tego waszego hejtingu. Zawodnicy i trener sie starają, ciężko pracują, zeby was zadowolić a wy ciągle śmiechu chihy. Niepotrzebnie się rejestrowałem

  No no. Na pewno właśnie w tym celu to wszystko robią.

  Masz rację, niepotrzebnie się rejestrowałeś.

 35. Żyje i ma się dobrze. Ostatnio spędzaliśmy miłe popołudnie w Dworku Białoprądnickim w towarzystwie Tomasza Drwala, oczywiście incognito.

  Tomasz Drwal był incognito?

  Nie rozumiem tego waszego hejtingu. Zawodnicy i trener sie starają, ciężko pracują, zeby was zadowolić a wy ciągle śmiechu chihy. Niepotrzebnie się rejestrowałem

  OK Asie pokaż no proszę palcem gdzie był ten Hejting na pierwszej stronie tematu? Wszystkie wpisy typu szkoda, smutna wiadomość,a połowa że mają nadzieję że to nie nawrót choroby PJ. Chyba masz problem z czytaniem.

  Niepotrzebnie się rejestrowałeś

 36. O Masu słyszałem, ale widze, że Orest też się wyeksmitował. To była jakaś reakcja łańcuchowa?

  Miał walczyć w tej walce, ale nie zawalczył jednak i se poszedł.

 37. O Masu słyszałem, ale widze, że Orest też się wyeksmitował. To była jakaś reakcja łańcuchowa?

  Oni jeszcze kilku za nimi ….

 38. O Masu słyszałem, ale widze, że Orest też się wyeksmitował. To była jakaś reakcja łańcuchowa?

  Oni jeszcze kilku za nimi ….

  Oj tam, po prostu nie każdy pasuje do nowo obranej linii partii redakcji.

  Zarówno wspomnieni jak i wielu innych nie miało nawet Conora w avatarze!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.