hallmann

30 KOMENTARZE

 1. Piotrek skromny gość, pewnie niedługo zapuści ''wons'' i rozjedzie swoją dywizję na bułce z bananem 😀 a pan Orange to jakaś maskra 😀

 2. Orange już dawno powinno zatrudnić kogoś z branży do takich zadań – niby MMA to u nich sport numer 2 a jak słucham niektórych prowadzących, to ogarnia mnie smutek.

 3. A ja stanę w obronie. Pan Orange jak dla mnie w porządku. Ładnie sklejone zdania, ciągłość wypowiedzi, tylko problemem było to, że było za mało Piotrka, a za dużo reportera. Może po prostu miał z góry narzocony taki wyjaśniający wszystko tryb pytań?

 4. Ale się przypierdalacie, gościu i tak jest całkiem ogarnięty. Macie jakiś problem to zgłoście swoje CV do OS, droga wolna.

 5. Piotrek zajebiście pozytywna osoba. Ma ktoś może linka do tego vloga, w którym pokazywał jak zbija wagę?

 6. @vonski 
  W Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej im. płk. Kazimierza Pruszkowskiego w Wejherowie.

 7. Jak myślicie, Piotrek da sobie spokój z wojskiem jakby zaczął w UFC wygrywać i zaczął z MMA się utrzymywać? To może być bardzo trudna decyzja.

 8. Ja myślę, że nie rzuci pracy w wojsku. Chłopak jest na dorobku i kilka wygranych w UFC nie da mu stabilności finansowej na resztę życia.

 9. Po co ma rzucać coś co jak sam powiedział lubi. Pewnie też mu tam na rękę idą więc tylko w tym trwać. 

 10. Witam, czytam Was od poczatku i teraz zamierzam dolozyc swoje 3 grosze…
  Mam swoje sym- i antypatie… Bede pisal swoje.

  Ja nie wiem, kto temy gosciowi z Orange dal mature. On jest dzie Niech go diabli wezma…. Zadac pytanie czy czuje sie gwiazda po wygraniu 1 walki??? Ja pier…. Kibicuje naszym, 3mam za Halmana … ale to nie poziom Malysza ani Golloba… Oni wygrywali wszystko a nie jeden bieg. A ten gosc sie spuszcza… Nie wiem czy udaje czy tak ma po prostu. To przypomina Kubicomanie… Kubica nic nie wygral istotnego a zrobili z niego zlotego cielca. Zdjac takich „dziennikarzy”.
  Stwierdzenie jego ” jak sie jest mistrzem”… przypomina orgazmy jurorow z talent-show… P. Hallman wygral walke ze srednim zawodnkiem. Zyczmy mu zdrowia, checi do ciezkiej pracy, sukcesow… a „dziennikarzy” takich jak ten … na zielona trawe.
  Alex

 11. Przeciez na pewno teraz jego praca bedzie wygladala inaczej . Jak ma sie wyniki to wojsko daje etat a sportowiec trenuje .

 12. Mnie Pan z Orange nie przeszkadzal. Pioterek małomowny jest wiec nic dzwonego ze Pana Redektora jest wiecej jak rozmówcy. Ja do tego "podneicania" sie wygrana Płetwa sie przyzwyczaiłem, sam mega sie ciesze z tego co osiagnal i jakie dal emocje ale faktycznie niektorzy podchoda do tego tak jakby Hallmann po wygranej z Trinaldo zdobyl pas UFC.

 13. Gość z OS ma przede wszystkim jedną zasadniczą wadę – jest antypatyczny.
  Josh:
  Otóż nie, droga do OS, jak i do wszystkich innych mediów w Polsce, nie jest wolna. W mediach w Polsce nie dostaje się pracy tak normalnie, po złożeniu nawet najlepszego CV. Gdyby tak było, to redakcja MMArocks już by tam była na etatach, a takie wywiady robiłby Paweł lub Tomasz.
  kamerling:
  Po co ma rzucać tą pracę, jak, po pierwsze, sam mówi, że ją lubi, a po drugie, UFC nie zapewni mu mundurowej emerytury. Teraz ma świetny układ: stabilną pracę w wojsku, z której ma na życie, i dodatkowe dochody z MMA na konsumpcję i inwestycje.

 14. Niech już dadzą Piotrowi spokój. Niech sobie odpocznie, a potem spokojnie dalej trenować ; )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.