Oglądaj razem z MMARocks.pl ważenie przed galą UFC Fight Night: Belfort vs. Henderson 3, już dziś od godziny 22:00.

 

35 KOMENTARZE

 1. Trwa Q&A

  "Zawalczę z kimkolwiek, gdziekolwiek, również z Joanną", ale jednak mam coś z ręką, potem nie przejdę testów, potem jeszcze coś i będę dalej tylko szczekać na Twitterze.

  Irytujące to jest.

 2. Alex jakiś mocno przejęty. Oby to była obawa, że Płetwal jest ciężki, a nie zabójcza koncentracja. War Płetwal! Daj wojnę i oby z nią przyszło zwycięstwo.

 3. Guida nie może ustać w jednym miejscu więcej niż 3 sekundy.

  Piotrek – nie mogę z tego gościa, poza walką przygaszony a w walce rozpierdala aż miło.

  Maldonado z tym rozbieraniem dobry wariat 🙂

  #teamPłetwal #teamHendo

 4. Alex jakiś mocno przejęty. Oby to była obawa, że Płetwal jest ciężki, a nie zabójcza koncentracja. War Płetwal! Daj wojnę i oby z nią przyszło zwycięstwo.

  Alex mocno spięty? Ja widziałem go tańczącego obok wagi i skaczącego na palcach. Nie wykonałbyś takich kocich ruchów jakbyś był spięty.

 5. oszukal, powinien zostac dozywotnio zdyskwalifikowany!

  Gdyby Hendo przed wejściem na wagę wyjął zęby to też by oszukiwał:wink:

  Na szczęście nie musi tego robić.:lol::lol:

 6. Alex mocno spięty? Ja widziałem go tańczącego obok wagi i skaczącego na palcach. Nie wykonałbyś takich kocich ruchów jakbyś był spięty.

  Starał się rozluźnić wlaśnie 😀 hehe, no nie o ten momentchodziło, ale sam staredown z Piotrkiem już. Może spojrzenie Polaka go zamurowało mimo, że skakał chwilę wcześniej 😉

 7. Abel Trujillo konkretnie jest dojebany na tą kat. wagową- mały Lombard jak dla mnie:wink: Tibau też nie mniejszy. Ta karta jak na FN jest bardzo ciekawa. Oby to się przełożyło na walki. Kurwa cały sobotni wieczór i noc MMA:dance:

 8. spadki Vitora to najsmutniejszy widok we współczesnej historii MMA. meh.

  To nie spadki, to kamuflaż.

  Alex mocno spięty? Ja widziałem go tańczącego obok wagi i skaczącego na palcach. Nie wykonałbyś takich kocich ruchów jakbyś był spięty.

  Kto tak hipnotyzował przeciwników, że jak podskakiwał to i oni dołączali? Anthony Njokuani?

 9. Z brazolami i na ich terenie ma już doświadczenie. Oby tym razem szczęście było po stronie Piotrka i musi być dobrze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.