Piotr Hallmann po gali Slava Republic 1.

12 KOMENTARZE

  1. Fajnie, fajnie 🙂 Komentarze do walki przesiąknięte były rozczarowaniem, ale ja wierzę, że Piotrek da jeszcze kilka fajnych walk. Kto wie, może nawet w elicie.

  2. Mega lubię Piotrka i szanuję za podejście do sportu i osiągnięcia (głównie za ogromne, pozytywne emocje podczas walki z Trinaldo) ale niestety wczoraj mnie rozczarował swoją dyspozycją w walce. Mimo wszystko powodzenia w dalszej karierze :beer:

  3. Uczciwie przyznaje, ze nie przychodzi mi to z latwoscia, ale brawo @Dominik Durniat za chyba najbardziej luzny wywiad z Pletwa. Ewidentnie Piotrek potrzebuje wlasciwej osoby jako rozmowcy zeby sie choc troche rozluznic. Pewnie nie stanie sie to szybko, ale zycze Wam obu powtorki po zwycieskim powrocie Hallmanna do UFC transmitowanym przez ESC.

  4. Piotrek zawsze w tych wywiadach taki przymulony był i ciężko się go słuchało, a tutaj fajne zaskoczenie, bardzo luźny wywiad.

  5. zajebisty wywiad. jeszcze pare miesiecy temu byly glosy, ze piotrek juz ma problemy z wyslawianiem od przyjetych ciosow. a te jego zawiechy ma od zawsze

  6. Dodam jeszcze, że ten pomysł z zejściem wagę niżej może być dobrym posunięciem, brzmi interesująco. Czekam na rozwój wydarzeń.

    Piotrek jest jednym z zawodników którzy w Polsce zbijają najwięcej kilogramów. Kiedys wstawil zdjęcie jak waży ponad 80 kg przed walka w lekkiej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.