Za nami pierwsze spotkania twarzą w twarz uczestników sobotniej gali UFC Fight Night 77 w Brazylii. Zobaczcie staredowny Piotra Hallmanna i jego kolegów po fachu:

41 KOMENTARZE

 1. Jeden z niewielu zawodników, za których zawsze trzymam kciuki i strasznie przeżywam gdy oglądam walki. Liczę na wygraną, najlepiej przez poddanie. War Hallmann, bij brazola!

 2. Bedzie trzeba sie nieźle napocić aby wyrwać zwycięstwo, duży ten Brazol 🙁
  Piotrek wiecej energii bo wyszło strasznie osowiale

 3. Piotrek wydaje się zagubiony, ale to chyba u niego norma. W każdym razie mam nadzieję, że pokaże ogień w klatce i dostarczy takich niepowtarzalnych emocji jak w boju z Trinaldo.

 4. Fazi kurwa pasuje do niego idealnie:lol: nie wiem jak on daje radę w tej Tajlandii i ogarnia tematy bo wygląda na wielkiego nieogara:crazy: boję się że w tyle głowy będzie mu siedziało że po przegranej leci na bank a z taką głową to może być zblokowany:sad:

 5. Nie napawa widok tak zmieszanego Płetwala ale oby to były pozory,fakt duży ten brazol ale cóż….. WAR Piećka!!!!!

 6. Shajs

  War Piotrek!
  Chociaż stylówa lekko żulowska 😀

  Jak zobaczyłem Piotrka też tak pomyślałem, albo że co dopiero wrócił z roboty na budowie.
  Do boju Piotrek!

 7. piotrek war noi oczywiście starcie belfort vs  hendo nie mogę się doczekać tej gali

 8. Piotruś czy to Ty?!

  Pletwa straszny zamulacz, wygląda jakby go z łóżka właśnie spędzili. Pozuje na większego leniwca niż sam Gegard.

 9. Piotrek ogarnie, jeszcze się brazol zdziwi!
  Czarny kałboj będzie leżał bez ruchu jak kobyła złapana na lasso!

 10. A dla mnie wygląda na bardzo skoncentrowanego i skupionego na rywalu, wydaje się ostro nastawiony na walkę, stawiam na niego i to przed czasem, 3 runda tko

 11. Jakoś tak grzecznie, zero spinek . Na razie nudno.Piotrek dużo mniejszy…ciężki bój przed nim.

 12. Serce mi pęka na samą myśl że może polecieć z UFC, imho obok Jotko, Graby i Aśki to jedyny zawodnik wart UFC… Idę o zakład że Płetwal dał by tak samo efektowną i wyrównaną walkę zarówno z kimś z dolnej drabinki UFC jak i z czołówką typu Michael Johson czy, walka marzenie, z Joe Lauzonem. 🙂

  Niestety podobny problem jak u Kornika, czasem się spala psychicznie. :/

 13. Rzeczywiście nie widać w nim żadnej agresji i ochoty na "rozszarpanie" Oliveiry, oby się to zmieniło jak najszybciej.

 14. cloudeater

  @Szady planujesz moze w imadle Oliviery? bo chętnie bym o nim się czegoś wiecej dowiedział.

  "W Imadle" nie będzie, ale dość sporo o nim napisałem w analizie kursów Betsafe. Pełny wpis powinien być dziś późnym wieczorem.

 15. Nie rozumiem narzekaczy na temat spokoju Piotra. Bez jaj, po pierwsze to nie widzieliscie jego wczesniejszych wystapien przed walkami, ze sie tak dziwicie? A po drugie to co ma zachowanie na konfie czy wazeniu do samej walki? Piotrek w klatce zalacza inny tryb i idzie po swoje.

 16. Nie rozumiem narzekaczy na temat spokoju Piotra. Bez jaj, po pierwsze to nie widzieliscie jego wczesniejszych wystapien przed walkami, ze sie tak dziwicie? A po drugie to co ma zachowanie na konfie czy wazeniu do samej walki? Piotrek w klatce zalacza inny tryb i idzie po swoje.

 17. Z przyjemnością oglądało się to ważenie. Kultura, dobrze ubrani dżentelmeni… Trochę cienko wypadł Piotrek. Nie było widać w nim tej iskry. Cóż i tak wierzymy!

 18. To nie było ważenie 😉

  PS
  Mam nieopisaną dawkę szacunku dla Belforta. Lekarz ostrzegał go, iż zaprzestanie stosowania kuracji testosteronowej może zagrażać jego życiu. On jednak tak uwielbiwa walkę i tak kocha nas zabawiać, że podjął ryzyko. Bóg z tobą, mistrzu.

 19. To nie było ważenie 😉

  PS
  Mam nieopisaną dawkę szacunku dla Belforta. Lekarz ostrzegał go, iż zaprzestanie stosowania kuracji testosteronowej może zagrażać jego życiu. On jednak tak uwielbiwa walkę i tak kocha nas zabawiać, że podjął ryzyko. Bóg z tobą, mistrzu.

 20. Dawno się tu nie wypowiadałem, ale też bardzo lubię Piotrka i napisze tylko: WAR PŁETWAL!!!!! Będzie 2 braziliano w rozkładzie:)!

 21. Dawno się tu nie wypowiadałem, ale też bardzo lubię Piotrka i napisze tylko: WAR PŁETWAL!!!!! Będzie 2 braziliano w rozkładzie:)!

 22. Piotruś w swoim stylu, spokojnie, bez emocji. Podobne zachowanie do Gegearda. Ale Alex jest bardzo dobrym fighterem. Kolejni oponenci bedą z nim mieli ciężką przeprawę w oktagonie. To samo tyczy się Płetwala. Trzymamy kciuki Piotr!

 23. Piotruś w swoim stylu, spokojnie, bez emocji. Podobne zachowanie do Gegearda. Ale Alex jest bardzo dobrym fighterem. Kolejni oponenci bedą z nim mieli ciężką przeprawę w oktagonie. To samo tyczy się Płetwala. Trzymamy kciuki Piotr!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.