Niefortunnie zakończyła się pierwsza walka MMA na dużej antenie TVP, w której Piotr Hallmann (19-6) pokonał Damiena Lapilusa (16-11) przez kontuzję Francuza już w pierwszej minucie pojedynku.

Panowie dynamicznie rozpoczęli ten bój. Walka niemal natychmiastowo trafiła do klinczu, a już kilka sekund później oglądaliśmy obrazek pokazujący dlaczego mieszane sztuki walki nie powinny odbywać się w ringu – Damien Lapilus wypadł poza liny, a w wyniku upadku uszkodził lewe kolano. Pomimo protestu Francuza lekarze nie dopuścili zawodnika do dalszego pojedynku. Tym samym Piotr Hallmann (19-6) praktycznie bez walki wygrywa swoją pierwszą walkę w 2018 roku przez TKO w pierwszej rundzie.

44 KOMENTARZE

 1. Damien Lapilus wypadł poza liny,

  Nie wypadl tylko sam wyskoczyl. Cwaniactwo w tym wypadku sie nie oplacilo.

 2. Najman to ma łeb do nokautów pierdolony. Notorycznie padał na glebę, w tym przez to, że sam się ubijał na kimś, a teraz na jego gali dodatkowo liny pokazały swoją siłę ciosu. xD

 3. Narodowa Gala Żenady za pieniądze podatników. To już nawet nie jet cyrk, to festyn i tandeta. Ale niczego innego nie można się spodziewać po pisowskiej telewizji rządzonej przez ministra propagandy Jacka Kurewskiego. Rywal Pana Wacha wypada i nie ma zastępstwa, pan Ugonoh walczy z Cruiserem w wadze ciężkiej a pan Szpilka z jakimś emerytem nieaktywnym od dwóch lat.

 4. Narodowa Gala Żenady za pieniądze podatników. To już nawet nie jet cyrk, to festyn i tandeta. Ale niczego innego nie można się spodziewać po pisowski telewizji rządzonej przez ministra propagandy Jacka Kurewskiego.

  Do gal KSW też podatnik dopłaca, co Pan Maciej akurat wiedzieć powinien. 😉

 5. Moim zdaniem powinno być NC chyba, że walczyli na zasadach kto pierwszy wyjebie przeciwnika na ryj za ring to spoko, wtedy Piotrek wygrał.

 6. Do gal KSW też podatnik dopłaca, co Pan Maciej akurat wiedzieć powinien. 😉

  Ale nie tyle 😉 Sam pan Molina mial dostać 200k zielonego papieru, pan Szpilka też za frytki nie walczy, dom zbudował to 500k zł dostał.

 7. Ale nie tyle 😉 Sam pan Molina mial dostać 200k zielonego papieru, pan Szpilka też za frytki nie walczy, dom zbudował to 500k zł dostał.

  skad masz te liczby? moilina 200 k zielonych?

 8. Czemu kurwa muzyka leci w trakcie walki? Co to kurwa ma być? Co jak sędzia będzie chciał wydać jakieś polecenie zawodnikom? Pierdolona patologia ten cały Najman, a jeszcze było mnóstwo wieśniaków, którzy mu kibicowali. Co za barany niereformowalne.

 9. O to chodzi, że nic.

  Nie widziałem do końca bo musiałem wyjść na chwilę. Gość się poddał czy jak?

 10. Nie widziałem do końca bo musiałem wyjść na chwilę. Gość się poddał czy jak?

  Poddał się tłumacząc , że boli go głowa.

  Serio, to nie żart.

 11. Poddał się tłumacząc , że boli go głowa.

  Serio, to nie żart.

  Że co kurwa? Serio ta gala to jakaś żenada ja pierdole.

 12. Buahahhaha, pan Najman przebił swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jak mawia pan Bielica to jest cirkus i skadaloza. Co za żenada, pod każdym względem. Braku widowni, komentatorów, pseudo sportowców, wszystko najgorzej. Ale kto miał zarobić to zarobił, najlepsze pieniądze robi się na słomianych inwestycjach, z państwowego budżetu. Za takie coś powinna być prokuratura, ale w tym kraju już nie ma prokuratury więc kto przy korycie ten może kraść. Ważne żeby miliony a nie batonika za 2zl.

 13. Buahahhaha, pan Najman przebił swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jak mawia pan Bielica to jest cirkus i skadaloza. Co za żenada, pod każdym względem. Braku widowni, komentatorów, pseudo sportowców, wszystko najgorzej. Ale kto miał zarobić to zarobił, najlepsze pieniądze robi się na słomianych inwestycjach, z państwowego budżetu. Za takie coś powinna być prokuratura, ale w tym kraju już nie ma prokuratury więc kto przy korycie ten może kraść. Ważne żeby miliony a nie batonika za 2zl.

  Jak ja zobaczyłem kto się oznacza że jest jest na tej gali i przykro to pisać, ale też z moich znajomych to kurwa dramat jest. Sam obejrzalem kilka walk np. Izu bo go cenię jako sportowca, teraz Szpile oglądam bo to jest coś co powinno być pokazane na tej gali, a nie jakieś niby walki z dupy wyjęte. Stadion pusty,  Kombi gra kasa kurwa się ZGAdza.

 14. Dobre bajki opowiada Don Wasyl i przyglupy z TVP. Pan Szpilka już dawno zweryfikowany ale oni dalej pompują balon, że on będzie mistrzem świata. Gość jest tak słaby, że aż oczy bolą.

 15. Narodowa Gala Boksu – najlepszy sposób aby ośmieszyć ten cały narodowy patos i "patriotyczne" zadęcie. Nudy, kompromitujący poziom części walk, kuriozalne zakończenia. Frekwencja jak sądzę na poziomie 50% oczekiwań, a to i tak aż tyle tylko dlatego że duża część ludzi dostała za darmo bilety. Do tego Organizator, po tym jak się poddał po ciosie w szczepionkę, wychodzi na ring w a jakże, Narodowym Szlafroku i oznajmia, że chciałby aby to było Wydarzenie coroczne, cykliczne, że chce powołać Narodową Fundację Boksu czy coś takiego (trudno było zrozumieć co mówił, bo zagłuszały go gwizdy). No, żenada jak sto pięćdziesiąt.

 16. MMA w ringu to patologia i nic poza tym.

  Tak! MMA to patologia, pewnie o to chodziło, by to właśnie pokazać 😀

  EDIT:

  cohones – świadomość roju:

  Poprawiłem

  Naprawiłem

 17. @PanMaciej  jak zwykle bardzo celnie. Kompletnie nieprzemyślane przedsięwzięcie za publiczne pieniądze. Żeby to się chociaż sportowo obroniło …, ale niestety nie, wtopa na każdym polu.

  Najman to cwaniak, wiedział gdzie i w jaką nutę uderzyć, teraz przymiotnik "narodowy" powoduje wyrzut endorfin u ludzi trzymających kasę z podatków, przez to potrafią dać nasze pieniądze komuś tak skompromitowanemu jak Najman.

 18. Akurat wpadłem na tą walkę zmieniając kanały w tv.. Takiej szopki dawno nie widziałem. Piotrek bez skutecznie domagał się posmarowania twarzy a potem te TKO.. ja tam nic nie widziałem. Kto wpadł na pomysł by robić walkę MMA w ringu bokserskim musiał nieźle zajarać to i owo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.