Darmowa walka przed zbliżającą się KSW 47, na której aktualny mistrz kategorii ciężkiej, Philip de Fries zmierzy się z Tomaszem Narkunem w pojedynku mistrz vs. mistrz. Organizacja postanowiła przypomnieć fanom w jaki sposób Anglik zdobył swój pas mistrzowski w walce z Karolem Bedorfem. Pełna rozpiska gali KSW 47 dostępna jest TUTAJ.

21 KOMENTARZE

 1. Bedorf został całkowicie obnażony ,zdominowany i upokorzony przez gościa który był odpadem z UFC a palił frana że jest mistrzem świata a w KSW poziom ciężkiej niczym nie odbiega od standardów światowych.A jak wygrał z Pudzianem to cieszył się jak by wygrał z mistrzem świata a Januszki kupili tą legendę a mnie skręcało ze śmiechu PS bez urazy HEFNER Karol to placek

 2. Bedorf został całkowicie obnażony ,zdominowany i upokorzony przez gościa który był odpadem z UFC a palił frana że jest mistrzem świata a w KSW poziom ciężkiej niczym nie odbiega od standardów światowych.A jak wygrał z Pudzianem to cieszył się jak by wygrał z mistrzem świata a Januszki kupili tą legendę a mnie skręcało ze śmiechu PS bez urazy HEFNER Karol to placek

  @Hefaner

 3. Dobra hejterzy, rączki na kołdrę, dla mnie to był wał jak chuj, ja tam żadnego klepania nie widziałem. Poza tym musieli Karolowi czegoś dosypać. W uczciwej walce Filip nie miałby szans.

 4. Jeden placek wygrał z drugim w chujowej walce a poziom patosu i podniety jak w Bravehearcie przerwanym przez reklamę braveranu na polsacie o 22:00.

 5. Powiem wam ze az boje sie tego pierdolenia i zachwytow nad tym jaki Narkun jest przemistrz wszechswiata jak wygra z DeFriesem. A boje sie ze moze sie tak stac. Dlatego ze wzruszeniem wspominam walke jak mu Goran natlukl:jon:

 6. Dobra hejterzy, rączki na kołdrę, dla mnie to był wał jak chuj, ja tam żadnego klepania nie widziałem. Poza tym musieli Karolowi czegoś dosypać. W uczciwej walce Filip nie miałby szans.

  Dostał błogosławieństwo GOATA

 7. niezły trolling ze strony ksw wymierzony w Armię Karola Bedorfa :beczka:

  Jaki tam trolling… Zwykłe poklepywanie się po plecach. :korwinlaugh:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.