Zawodnik Bellatora: Phil Davis

6 KOMENTARZE

 1. Kogos posrało z tym MMA na Igrzyskach. MMA to nie sztuka walki tylko zbiór zasad które w różnych czasach i różnych miejscach na świecie były inne.

  Niby jakie MMA miałoby być na Olimpiadzie?  Pro czy amatorskie? Z udzerzeniami w parterze czy bez?.. A może na zasadach dawnego Pride ? czy na zasadach KSW?

 2. Kogos posrało z tym MMA na Igrzyskach. MMA to nie sztuka walki tylko zbiór zasad które w różnych czasach i różnych miejscach na świecie były inne.

  Niby jakie MMA miałoby być na Olimpiadzie?  Pro czy amatorskie? Z udzerzeniami w parterze czy bez?.. A może na zasadach dawnego Pride ? czy na zasadach KSW?

  Zapasy też masz różne, a na Igrzyskach są. Ja osobiście nie mam zdania, ani mnie to nie grzeje ani nie ziębi, chociaż narodowe napinanie się między reprezentacjami mogło by być ciekawe.

 3. I tak w Olimpijskim MMA mogliby walczyć tylko ci którzy nigdy nie stoczyli profesjonalnej walki…z Boksem tak chyba jest nie?…to z MMA byłoby to samo.

 4. z Boksem tak chyba jest nie?…to z MMA byłoby to samo.

  mogą walczyć zawodowcy ale jeśli już  zawalczą  to są wywalani z rankingow

 5. I okres przed Olimpiadą/kwalifikacjami bez znaczących gal? Czy w olimpiadzie, braliby udział tylko jacyś pizdeusze? Wybór reprezentanta na podstawie czego? Każdy kraj może wystawić zawodników w każdej kategorii wagowej?

  Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi! :wow:

 6. I tak w Olimpijskim MMA mogliby walczyć tylko ci którzy nigdy nie stoczyli profesjonalnej walki…z Boksem tak chyba jest nie?…to z MMA byłoby to samo.

  IO mogłby by służyć za pewnego rodzaju odskocznie, może kategoria wiekowa była by bardziej adekwatna niż ban na zawdowców. W sumie nie wiem, mam jakby trochę wyjebane na to.

  I okres przed Olimpiadą/kwalifikacjami bez znaczących gal? Czy w olimpiadzie, braliby udział tylko jacyś pizdeusze? Wybór reprezentanta na podstawie czego? Każdy kraj może wystawić zawodników w każdej kategorii wagowej?

  Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi! :wow:

  No i musiałaby być narodowa kadra MMA, no też to ciężko widze, ale chyba i boks i zapasy mają kategorie więc da się to ogarnąć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.