pfl sobek ladd

Karolina Sobek poniosła drugą porażkę w klatce Professional Fighters League. Aspen Ladd poddała Polkę za pomocą balachy w drugiej rundzie. Pojedynek miał miejsce na gali PFL 5, która odbyła się 16 czerwca w Atlancie.

Zawodniczki rozpoczęły pojedynek od kilku wymian w stójce. Z obu stron padały celne ciosy. Była zawodniczka UFC dążyła do przeniesienia akcji do parteru. Ladd udało się obalić Karolinę, dzięki czemu mogła rozbijać Polkę z górnej pozycji. Amerykanka przeszła do dosiadu, a następnie zajęła plecy. Ostatecznie nie udało jej się znaleźć drogi do duszenia lub technicznego nokautu, lecz sytuacja na macie przebiegała pod dyktando Aspen.

Sobek starała się przejąć inicjatywę w stójce od początku drugiej odsłony. Ladd napierała do przodu, natomiast Karolina walczyła na wstecznym biegu, próbując stopować napierającą rywalkę. Po nieco ponad minucie Aspen skróciła dystans i ruszyła po obalenie. Sobek wybroniła tę próbę, ale została dociśnięta do siatki. Była zawodniczka UFC pracowała w klinczu, aż w końcu Sobek zerwała uchwyt i wróciła na środek klatki. Ladd nie zamierzała wymieniać ciosów z Polką i od razu ruszyła ponownie do zwarcia pod siatką. Z tej pozycji udało jej się wypracować sprowadzenie. W końcówce rundy Amerykanka zapięła skuteczną balachę, którą zmusiła Karolinę do poddania walki.

65,8 kg: Aspen Ladd pok. Karolinę Sobek przez poddanie (balacha), runda 2, 04:57

Pełne wyniki gali PFL 5

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,763 komentarzy 2,686 polubień

Karolina Sobek poniosła drugą porażkę w klatce Professional Fighters League. Aspen Ladd poddała Polkę za pomocą balachy w drugiej rundzie. Pojedynek miał miejsce na gali PFL 5, która odbyła się 16 czerwca w Atlancie. Zawodniczki rozpoczęły pojedynek od kilku wymian w stójce. Z obu stron padały celne ciosy. Była zawodniczka UFC dążyła do przeniesienia akcji

Odpowiedz polub

click to expand...