Petr Yan nie ma zamiaru czekać na walkę z najlepszymi w UFC. Po wygranej w debiucie na gali w Singapurze z Teruto Ishiharą Rosjanin chce pojedynku z plasowanym w pierwszej 15 rankingu UFC zawodnikiem. Były mistrz ACB chciałby zawalczyć na gali w Rosji.

Nie obchodzi mnie zbytnio jak wyglądał mój debiut. Wyszło jak wyszło. Przed walką wspominałem – jestem od niego dużo lepszy w stójce.

W następnej walce chciałbym kogoś z pierwszej 15. Nie ma potrzeby na przedłużanie tego procesu. Jestem gotowy na najlepszych. Wszystko zależy teraz od tego czego chce UFC. Jeśli zaoferują mi walkę z zawodnikiem z rankingu, chętnie ją przyjmę i dam dobre widowisko.

Nie obchodzi mnie zbytnio kto to będzie. Ta decyzja należy do UFC – oni wiedzą z kim dam dobry pojedynek. Ufam swoim menadżerom, Sayatowi oraz Dannyemu. Są profesjonalistami i kierują się moim dobrem.

Chciałbym zawalczyć w Rosji. Walczyłem wiele razy w Moskwie i mam tam sporą bazę fanów. UFC w tym kraju będzie czymś ogromnym dla Rosji, chcę być tego częścią. To naprawdę by wiele dla mnie znaczyło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.