Obecny numer 1 w rankingu wagi półśredniej w Polsce, Peter Sobotta zamieścił wpis na swoich mediach społecznościowych na temat swojego trenera, pana Zbigniewa Raubo:

Nic, tylko ciężka praca. Dzień w dzień. Chcę podziękować mojemu trenerowi Zbigniewowi Raubo z Polski. Opuścił dom i przyjechał ze mną do Tajlandii. Jesteśmy razem już od kilku lat. Jest prawdziwym trenerem ze starej szkoły boksu, trochę jak trener Mikey z filmu Rocky. Jest zdecydowanie najlepszym trenerem boksu, z którym kiedykolwiek pracowałem. Ale nie tylko tym. Jest także świetnym facetem, mentorem i ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Naprawdę lubię spędzać z nim czas. Nigdy nie przeczyta tego co tu napisałem ponieważ nawet nie wie, co to jest Instagram, ale chcę powiedzieć mu: Dzięki za wszystko TRENERZE! ❤️🇵🇱

Peter Sobotta powróci do oktagonu UFC 17 marca 2018 roku podczas gali w Londynie gdzie zmierzy się z Leonem Edwardsem. Poniżej filmik z treningu i kilka zdjęć Piotrka oraz trenera Raubo.

https://www.facebook.com/peter.stallone.90/videos/901665799989772/

Nothing but hard work. Day in, day out. I want to thank my coach Zbigniew Raubo from Poland. He left his home, came…

Publiée par Peter Sobotta sur Jeudi 8 février 2018

Train hard, fight easy. #hardworkpaysoff #ufclondon #imcomingforyou

Publiée par Peter Sobotta sur Vendredi 9 février 2018

7 KOMENTARZE

  1. Trochę dziwne, że napisał, że przyjechał z nim, bo chyba bardziej przyjechał z Jotką, ale lepszy taki przyjazd niż wcale.

    Trenera Raubo, przepraszam Pana Trenera Raubo to szanuję mocno, wielki człowiek, ogromna wiedza. Co do tego instagrama to może Pan Trener tego nie przeczyta, ale on to wie, że robi z wami super robotę.

  2. Trochę dziwne, że napisał, że przyjechał z nim, bo chyba bardziej przyjechał z Jotką, ale lepszy taki przyjazd niż wcale.

    Trenera Raubo, przepraszam Pana Trenera Raubo to szanuję mocno, wielki człowiek, ogromna wiedza. Co do tego instagrama to może Pan Trener tego nie przeczyta, ale on to wie, że robi z wami super robotę.

    Przyjechał do jednego i drugiego. Jotko z sobotą co chwilę razem trenuje ale Krzysiek ma teraz swój klub

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.