Peter Aerts podczas wywiadu przed galą K-1 do której dojdzie już 8 grudnia powiedział że chciałby walczyć z Badr Harim na noworocznje gali Dynamite ale uwaga na zasadach MMA.

Powiedział że jest pewien swojej wygranej ponieważ Badr Hari nie ma doświadczenia w MMA a on od czasu do czasu trenuje Jiu-jitsu i zna kilka technik parterowych.

Source: http://sportsnavi.yahoo.co.jp/

9 KOMENTARZE

  1. prawda jest że Badr Hari ma za sobą walke MMA ,przegrał ale Aerts też poległ w formule MMA z Oyamą więc szanse raczej wyrównane

  2. heh, walka Hariego trwala jakes 10 sekund… przeciwnik sprowadzil go na ziemie i praktycznie bylo juz po sprawie. Prawie jak Saleta na KSW 7….

  3. i wyobrazcie sobie jak ja musze tluc niekorym moim’inteligentnym’kolega mowiac im ze przecietny grapler pokonalby z palcem w dupie boksera ale nie oni ci powiedza ze wylapalbys bombe i bys nie wstal nie zdazylbys sprowadzic do parteru a potem wielki postrach osiedla(zachowam anonimowoscjego bo jak by to przypadkiem przeczytal to byloby zle 🙂 traci zeby(doslownie) z zawodnikem dwa razy mniejszym ale trenujacym judo a potem bjj i co dalej beda mowic swoje a to sie fartnelo a to to dobra koniec def za kazda linijke liczy mi 1 zl wiec juz dyszke musze zaplacic kary za wypracowanie:)

  4. nie 7 zl wiecie liczyc nie potrafie:) wiecie podczas wypadku zajeb,.. tez glowa 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.