fot. Paweł Najmowicz / PLMMA

(fot. Paweł Najmowicz / PLMMA)

Informacja prasowa:

Utalentowany, 24-letni zawodnik MMA wagi półśredniej, Paweł Żelazowski z Białej Podlaskiej jest kolejnym fighterem, który podpisał długoterminowy kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night i będzie występować podczas gal FEN. Żelazowski jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia polskiego MMA, a świadczy o tym siedem zwycięstw z rzędu na profesjonalnych arenach.

To kolejny bardzo dobry ruch nowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji walk MMA i Kickboxingu. Żelazowski wzmocni rywalizację w najsilniejszej w Polsce dywizji półśredniej jaką dysponuje bez wątpienia FEN. Dołączy on do takich zawodników jak: Maciej Michalski, Michał Golasiński, Rafał Błachuta, Albert Odzimkowski czy Mindaugas Verzbickas, podnosząc poziom rywalizacji na europejskie wyżyny.

„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z pozyskania Pawła. Negocjacje nie były łatwe, ale ostatecznie przeważył aspekt sportowy i możliwości rozwoju jakie oferujemy utalentowanym fighterom. Żelazowski jest jednym z nich i zakładam, że u nas rozwinie swój talent, a jego walki będą tak widowiskowe jak dotychczas. Żelazowski wzmocni rywalizację u nas i wyniesie ją na europejski poziom, wraz z pozostałymi zawodnikami. Uważam, że już dziś mamy najmocniejszą wagę półśrednią w Polsce, a zamierzamy mieć najsilniejszą w Europie. Żelazowski doskonale wkomponuje się w ten scenariusz. Witamy go i czekamy na jego występy.” – powiedział Paweł Jóźwiak, Prezes Fight Exclusive Night.

W nawiązaniu do postaci Żelazowskiego warto wspomnieć, iż podopieczny trenera Łukasza Grochowskiego prowadzącego team Dziki Wschód Biała Podlaska będący częścią Poland Top Team, był mistrzem Profesjonalnej Ligi MMA, a tytuł zdobył nokautując niepokonanego Salima Touahri. Jedynej punktowej porażki doznał walcząc ze świetnym Mickaelem Leboutem, zawodnikiem najsilniejszej organizacji MMA jaką jest UFC.

16 KOMENTARZE

 1. spore wzmocnienie dla FENu. muszę przyznać, że idą w dobrym kierunku jeśli chodzi o kontraktowanie zawodników.

 2. " Żelazowski wzmocni rywalizację w najsilniejszej w Polsce dywizji półśredniej jaką dysponuje bez wątpienia FEN."

  Że jak?

 3. No 77 prezentuje się już ekstra. Lepiej Żelazowski niż Bandel:wink: ciekawe kogo rzucą Błachucie…

 4. Super ruchy Fenu w ostatnim czasie, trzeba to przyznać. Półśrednia niezwykle ciekawa, ale myślę że w KSW jest mocniejsza 😉 Ale wiadomo, wojenka na słowa trwa 😆
  Z drugiej strony coraz gorzej wygląda sytuacja "zawodnicza" PLMMA. Szymuszowski, Żelazowski, a to pewnie nie koniec.

 5. Salima/Skibe jeszcze by mogli zakontraktować! Priorytetem jest jednak wzmocnienie teraz kat. 61(tylko Tymek), lekkiej( tylko Kiełek) i ciężkiej( Mora) bo nie licze Tyberiana i Akopa. W 93 tak naprawdę to ciężko stwierdzić kto jest( oprócz Janusza może) bo Zontek czy Browarski kontraktów dłuższych nie mają. Oby się nie wypompowali tymi kontraktami ale już widać że lepiej sobie radzą niż MMMA czy Promac.

 6. @Grubas, proponuję by dywizję ciężką, zamiast wzmacniać, wyciąć w pień.

  Co do Pawła to super wzmocnienie. Debiut z Błachutą wydaje się być odpowiednią opcją. W zależności od przebiegu walki zwycięzca byłby sensownym kandydatem do walki mistrzowskiej. Wcześniej jednak pas powinien zostać wyłoniony w pojedynku Michalski/Verzbickas. Przegranych z tych pojedynków zmiksować z Odzimkowskim i kimś jeszcze by zbudować kolejnego challengera. Tym kimś może być lepszy z pojedynku wspomnianego przez Grubasa Daniela Skibińskiego z dajmy na to Adamem Niedźwiedziem. Niedźwiedź vs. Tomasz Romanowski też brzmi sensownie.
  Jara mnie polska półśrednia.

 7. Michal Michalski to po pierwsze, a po drugie świetny ruch ze strony FEN-u, Paweł to solidny zawodnik z serduchem, także pewnie czekają nas emocjonujące walki przynajmniej z jego strony.

 8. Szady

  Żelazowski wzmocni rywalizację w najsilniejszej w Polsce dywizji półśredniej jaką dysponuje bez wątpienia FEN.

  hahaha dobre:rofl: żarty sie kolegi trzymają widze.

 9. TimCasillas

  hahaha dobre:rofl: żarty sie kolegi trzymają widze.

  To jest informacja prasowa kolego.

 10. Kwestią do dyskusji jest czy każda informację prasową szanujący się portal ma wklejać w oryginale
  2+2=5 informacja prasowa to publikujemy

 11. Na gali w Kolobrzegu bedzie walczyl z czarnym pasem BJJ  , wiecej nie powiem:P:P

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.