„Oklepus – Kontuzjusz” zostanie w końcu wyjaśniony – Paweł „Trybson” Trybała

18 KOMENTARZE

 1. ale co on chce wyjasniac? przeciez wiadomo, ze Najman jest od przegrywania

  Chce wyjaśnić, czy nie mogliby razem przegrać. Proste.

  :tysonhappy:

 2. Nie wiem jak wy ale ja oglądam te wywiady tylko i wyłącznie dla tajemniczego aktora drugiego planu w niebieskim kondonie na głowie i w koszuli w kratę. Kurwa jaki on jest zarobiony, jak ona tam jest potrzebny i ważny. A jaki przypakowany w chuj. Założe sie że nie jest konfidentem i bierze steroidiany no i taki jakiś sztywny jest i napięty. I w tym telefonie jak grzebie. To jakiś frik czy fajt? Czy ochraniarz tego łysego weteryniarza w fatuchu z dziarami na głowie? A może to halibut albo kaczka albo gronostaj?

 3. Pawełek chyba naoglądał się ekranizacji komiksów o Asteriksie – stąd te wyrafinowane żarciki. W sumie nie wiem, z czego on się tak cieszy. Owszem, pewnie zarobi sporo na tej „walce”, ale z drugiej strony to on zdaje się dążył do miana sportowca z jakimiś aspiracjami. A tak sam się degraduje i wskakuje do szufladki z frikami.

 4. Nie wiem jak wy ale ja oglądam te wywiady tylko i wyłącznie dla tajemniczego aktora drugiego planu w niebieskim kondonie na głowie i w koszuli w kratę. Kurwa jaki on jest zarobiony, jak ona tam jest potrzebny i ważny. A jaki przypakowany w chuj. Założe sie że nie jest konfidentem i bierze steroidiany no i taki jakiś sztywny jest i napięty. I w tym telefonie jak grzebie. To jakiś frik czy fajt? Czy ochraniarz tego łysego weteryniarza w fatuchu z dziarami na głowie? A może to halibut albo kaczka albo gronostaj?

  ten z dziarami na głowie na drugim planie to Skawiński z Kombii?

  Oglądałem wywiad bez głosu, więc się nie wypowiem w temacie, przepraszam.

  Z tym Oklepusem dobre! War Trybson dziku

  krzycz trybson :iamdone:

 5. Jakby mu tak Najman wpierdolił to bym się chyba ze śmiechu wyjebał na plecy .

  Właśnie liczę na to . Świat znów stanie się piękny :razz:ociesznymirek:

 6. Właśnie liczę na to . Świat znów stanie się piękny :razz:ociesznymirek:

  To by było takie piękne …….. takie upokarzające.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.