Paweł Pawlak, mistrz KSW wagi średniej, pogratulował Piotrowi Kuberskiemu obrony pasa tymczasowego. Czempion zapowiedział, że pod koniec roku chce spotkać się w klatce z Kuberskim.

Podczas gali XTB KSW 109, która odbyła się 9 sierpnia w Warszawie, Piotr Kuberski znokautował Radosława Paczuskiego i obronił tymczasowy pas mistrzowski wagi średniej.

Po walce Paweł Pawlak, pełnoprawny czempion, opublikował wiadomość skierowaną do Piotra Kuberskiego.

Bardzo chciałbym pogratulować Piotrkowi Kuberskiemu, piękne KO, bardzo dobrze poprowadzona walka, co pokazuje, że jesteś jednym z najlepszych zawodników w tej federacji. Co do twoich słów po walce, pewnie były skierowane do mnie, z tą decyzją, że tak walczę. To się sprawdza i tak samo chcę zawalczyć z tobą. W ten sposób chcę z tobą wygrać. Też dobrze wiesz, że bywa czasami różnie w życiu. Więzadła krzyżowe, które zerwałem w tamtym roku i gronkowiec, który mnie też złapał, mnie trochę dojechały. Potrzebowałem na to czasu, ale ja zawsze wracam i nigdy się nie poddaję, i wierzę w to, że pod koniec roku się zobaczymy. Życzę ci więc zdrówka, fajnego czasu z rodziną, bo pod koniec roku czeka cię ciężka walka. Na razie odpoczywaj, a później trenuję. Pozdrawiam cię serdecznie. Do zobaczenia już niebawem.

O starciu Piotra Kuberskiego z Pawłem Pawlakiem mówi się od dawna, jednak problemy zdrowotne mistrza pokrzyżowały plany na ten pojedynek.

Paweł Pawlak od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziesięć pojedynków, a raz zremisował.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,674 komentarzy 39,077 polubień

Szacun, tak to się załatwia. :frankapprove:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Enigma93
Enigma93

BAMMA
Featherweight

803 komentarzy 1,583 polubień

Fajnie ale zwakuj ten pas i możesz sie do następnego roku leczyć czy ile tam chcesz

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of bartoszkrk
bartoszkrk

ONE FC
Heavyweight

2,554 komentarzy 2,005 polubień

Nie wiadomo czy Pawlak w ogóle wróci do mma.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Senator Kozioł
Senator Kozioł

KSW
Welterweight

5,327 komentarzy 13,159 polubień

Nie wiadomo czy Pawlak w ogóle wróci do mma.

z kopnieciami Piotrka słabo to widze. Powyrywa Pawlakowi więzadła z korzeniami

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,181 komentarzy 30,846 polubień

Plastuś marzyciel.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,037 komentarzy 15,847 polubień

Trashtalk jak w smerfach :blebleble:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of KML
KML

EFC Africa
Lightweight

2,816 komentarzy 6,609 polubień

Jeśli Pawlak wróci w takiej formie jak przed kontuzją to ciężko nie stawiać go w roli faworyta. Gość nigdy nie przegrał przed czasem. Mimo tego, że jego głównym założeniem jest punktowanie to w momentach zagrożenia potrafi pójść ostrzej, by ostudzić trochę optymizm bitewny rywala.
Kuberski przy ostatniej walce wykazał się trochę brakiem cierpliwości. Widać było po nim irytację. Jakieś dziwne tupanie, przyruchy jak z filmów karate i zapraszanie Radka na środek klatki pokazywały jego irytację. Kilka razy ruszył z kompletnie nieprzygotowaną akcją i nadział się na kontrę.
Jeśli Warszawiak potrafił go zirytować to w walce z Pawlakiem może wcale głowę stracić.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,242 polubień

Jeśli Pawlak wróci w takiej formie jak przed kontuzją to ciężko nie stawiać go w roli faworyta. Gość nigdy nie przegrał przed czasem. Mimo tego, że jego głównym założeniem jest punktowanie to w momentach zagrożenia potrafi pójść ostrzej, by ostudzić trochę optymizm bitewny rywala.
Kuberski przy ostatniej walce wykazał się trochę brakiem cierpliwości. Widać było po nim irytację. Jakieś dziwne tupanie, przyruchy jak z filmów karate i zapraszanie Radka na środek klatki pokazywały jego irytację. Kilka razy ruszył z kompletnie nieprzygotowaną akcją i nadział się na kontrę.
Jeśli Warszawiak potrafił go zirytować to w walce z Pawlakiem może wcale głowę stracić.

On chyba tego Radzia do końca na serio nie traktował. Uważając za pretendenta trochę z przypadku i na siłę podstawionego. Chciał go szybko znokautować i zrobić na nim pokazówkę. „Stejtment” jak to mówią ;-) To akurat nie świadczy może najlepiej o Kuberskim – ale też podejrzewam, że z zupełnie innym mentalem wyjdzie do walki z Pawlakiem, który jest starym i cwanym lisem w mma. I tu już Qbear wykaże się cierpliwością i koncentracją. Ale pojedynek może być ciekawszy niż się wielu wydaje.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of Laikike1
Laikike1

EFC Africa
Bantamweight

2,704 komentarzy 6,032 polubień

Ja wiem, że Kuberskiego się lepiej ogląda, bo duży, bo nokautuje. Jak jednak wyjdzie najlepszy Pawlak vs najlepszy Kuber, to innego scenariusza niż 50-45 dla Pawlaka nie potrafię sobie wyobrazić. No może 50-44.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,365 komentarzy 81,903 polubień

Pawlak przy Kuberskim będzie wyglądał jak z półśredniej, powodzenia.

Odpowiedz polub

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,852 komentarzy 96,701 polubień

Ale emocje, ale werwa
:beczka:

Odpowiedz polub

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Bellator
Lightweight

4,231 komentarzy 11,389 polubień

Jak na razie na papierze, szykuje nam się nitka roku.:zarobiony:

Odpowiedz polub

Avatar of Thomas McThomas
Thomas McThomas

Brutaal
Light Heavyweight

608 komentarzy 1,208 polubień

Ale emocje, ale werwa
:beczka:

Emocje jak na grzybobraniu :mamed:

Odpowiedz 1 Like