paweł pawlak

Paweł Pawlak zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2010. Aktualny mistrz KSW zarobił za to starcie 400 złotych.

Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej KSW, już 16 grudnia wejdzie ponownie do klatki, aby podczas gali XTB KSW 89 stanąć do obrony pasa. Jego rywalem będzie Michał Materla. Przed zbliżającym się pojedynkiem Paweł odpowiedział na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło pierwszej zawodowej walki. Pawlak powiedział, ile za nie zarobił.

Nagle trener do mnie powiedział, że jest walka do wzięcia. Cztery stówy zarobiłem za pierwszą walkę zawodową. Wtedy pieniędzy za dużo nie było, więc pomyślałem, że 400 stówy to będzie super pieniądz i powiedziałem: dobra jadę!

Przed wejściem do KSW Paweł zebrał pokaźne doświadczenie walcząc dla innych organizacji, w tym między innymi dla UFC. Do dziś stoczył 27 pojedynków, z których 22 wygrał. Czternaście razy kończył walki przed czasem, a jedenaście zwycięstw zdobył posyłając rywali na deski. Został też mistrzem organizacji Babilon MMA i ma na koncie między innymi nominację do najlepszego starcia 2020 roku za pięciorundową wojnę, którą stoczył z Adrianem Błeszyńskim. Od 2019 roku Paweł Pawlak pozostaje niepokonany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Paweł Pawlak zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2010. Aktualny mistrz KSW zarobił za to starcie 400 złotych. Paweł Pawlak, mistrz wagi średniej KSW, już 16 grudnia wejdzie ponownie do klatki, aby podczas gali XTB KSW 89 stanąć do obrony pasa. Jego rywalem będzie Michał Materla. Przed zbliżającym się pojedynkiem Paweł odpowiedział na pytania fanów. […]

Odpowiedz polub

click to expand...