Istna wojna w walce pomiędzy Pawłem Pawlakiem, a Rafałem Lewoniem. Początkowe minuty toczyły się pod dyktando zawodnika z Łodzi, który zasypywał oponenta z Kołobrzegu przeróżnymi kopnięciami. W pewnym momencie Plastinho zahaczył Lewonia i ruszył by dobić rywala, jednak Kaszana szybko doszedł do siebie i zdołał obalić Łodzianina. Pawlak dał radę wstać, ale już do końca rundy trzymał plecy na siatce.

W drugiej rundzie zawodnicy poszli na wojnę. O ile początek należał ponownie do Pawlaka, tak w połowie rundy Kaszana mocno zdzielił Łodzianina, a następnie wdawał się z nim w chaotyczne wymiany, które mimo wszystko dały szansę Pawłowi Pawlakowi na przetrwanie kryzysu. Walka przeniosła się na ziemię, gdzie Pawlak odpoczął i dał radę odwrócić pozycję, a nawet wciągnąć przeciwnika do krucyfiksa i umieścić kilka ciosów na jego twarzy.

Do trzeciej rundy Pawlak wyszedł agresywnie, już od początku zasypując rywala ciosami. Będący bez sił Lewoń został obalony, a tam już tylko inkasował kolejne ciosy, co było podstawą dla sędziego do przerwania tego starcia.

17 KOMENTARZE

 1. Brawo Pawlak! :applause:

  Babilon MMA 6: Paweł Pawlak vs Daniel Skibiński

  To byłaby walka wstecz dla Daniela nie ujmując tutaj Pawlakowi umiejętności. Skiba potrzebuje doświadczonych zagraniczniaków.

 2. To byłaby walka wstecz dla Daniela nie ujmując tutaj Pawlakowi umiejętności. Skiba potrzebuje doświadczonych zagraniczniaków.

  Wstecz dla Skibińskiego? Fakty są takie, że Pawlak walczył w UFC i ma lepszy rekord, rywale Skibińskiego do tej pory, to nie byli jacyś kozacy przecież, nawet z tymi co przegrywał, a Pawlak jak przegrywał to chociaż z kimś takim jak np. Leon Edwards.

 3. Pawlak zdemolował? No to czemu on nie jest w UFC?????

  a już wiem – jest typowym polskim słabiakiem

 4. Pawlak zdemolował? No to czemu on nie jest w UFC?????

  a już wiem – jest typowym polskim słabiakiem

  To chyba najbardziej żenujący komentarz jaki wyszedł z Twojej ręki. Weź to usuń.

 5. Wciąż jestem zaskakiwany jacy zawodnicy zasilali UFC. Wiadomo, że stajnia jest olbrzymia i tak naprawdę liczą się tylko Ci z top 20 (ale to też zależy od kategorii wagowej). A jeśli chodzi o Pawlaka to jego manager zrobił świetną robotę wkręcając go do najlepszej ligi, nawet na chwilę 😉

  Paweł jest bardzo przekrojowym średniakiem europejskim (czyli ogólnie jest słaby). Wczoraj było blisko, a europejski ogórek  by go zgasił w 2 rundzie (czyli ogólnie gość, który jest bardzo słaby ;)).

  Na plus muszę przyznać, że plastinho jest wytrzymały, co udowodnił już w walce z Edwardsem.

  Ale świetnych umiejętności, którymi niby tak błyszczy na treningach, jak nie było widać, tak nie widać wciąż :((

 6. Walka Piękna :gabi_much_love: I Plastinio był agresywny – takiego można go oglądać , i Kaszanka się nie poddawał uszkadzając Pawlaka w 2 rundzie , fajnie się to oglądało !

  Podsumowując 1 Runda : dominacja Pawlaka , wyglądało to wszystko bardzo dobrze , i w głowie miałem " Skubany chyba wróci do UFC niedługo bo zrobił progres"

  ale w 2 Rundzie wszystko sie posypało za sprawą bomby Lewonia – i mimo iż Pawlak pokazał serducho , to uważam że dalej w UFC nie odniósł by sukcesu ; bo nie oszukujmy się Lewoń to typowy Polski średniak , a takich Pawlak powinien dominować :einsteinsmoke: ale ogólnie walka była dobra i brawo dla obu Panów :deniroclap:

 7. To byłaby walka wstecz dla Daniela nie ujmując tutaj Pawlakowi umiejętności. Skiba potrzebuje doświadczonych zagraniczniaków.

  bo nie oszukujmy się Lewoń to typowy Polski średniak 

  Lewon jako jedyny na przestrzeni ostatnich pieciu lat pokonal Engizeka, tego samego, ktory rowniez w 1 rundzie odprawil ostatniego rywala Skiby, wiec nie wiem skad to przekonanie o kroku wstecz dla Daniela.

  Poza tym pojedynczym, wynikajacym z nonszelancji i zbytniej pewnosci siebie, bledem kapitalny wystep Pawlaka.

 8. Ta walka to jak mecz polskiej ekstraklasy. Może nie grał Real z Barcą, może bez wielkich nazwisk i walki o spektakularne trofea, ale za to były takie „swojskie emocje”,    jak np. Lech-Wisła czy Legia-ktokolwiek .

  Po  prostu fajnie z tymi chłopakami się utożsamiać, komentować  czy oceniać ich pojedynek, znając ich historie,  poprzednie walki, przeciwników a pewnie wielu Cohonesowiczów zna ich do tego osobiście.

  Dlatego takie zestawienia są miłe dla oka. No i może się wszystko wydarzyć (też myślałem, że Pawlak już  się nie wykaraska i padnie). Do tego transmisja na Polsacie, szklanka (koniecznie z uchem) burbona  i jest git;)

 9. Ale sie z Pawla zrobil manipulant, przeciez powszechnie wiadomo, ze Pawlaka zablokowal Jozwiak.

  Żmija to już dawno odleciał na inną planetę 🙂 . Ale przynajmniej wesoło sobie poczytać jego mądrości na twitterze :mamed:

 10. Ale sie z Pawla zrobil manipulant, przeciez powszechnie wiadomo, ze Pawlaka zablokowal Jozwiak.

  Jak myślisz, dlaczego ma ksywę "żmija"? Dlatego też odszedł z forum, bo nie wytrzymywał krytyki, więc najłatwiej usunąć konto.  Ogólnie venom i żmija to hipokryci, choć oczywiście doceniam ich zasługi. Nie bez powodu z wielkiej trójcy tylko Tj cieszy się tutaj szacunkiem. 😉

 11. Moze Zmije dupa swedzi ze Pawlak go w dupe kopnal a teraz sobie swietnie radzi.

  Sam Pawlak najlepiej to podsumowal, odsylajac wszystkich twierdzacych, ze Lewon to ogor do jego walki ze Skiba.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.