Tomasz Babiloński ogłosił walkę wieczoru gali Babilon MMA 6. Zmierzy się w niej dwóch Polaków, Paweł Pawlak oraz Daniel Skibiński, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej organizacji.

Pawlak (14-3 MMA) po przygodzie w UFC występował na Babilon MMA oraz FEN. W tym czasie zawalczył on 4 razy, a jego bilans wynosi 3-1. Plastinho w swojej karierze aż 11 razy kończył pojedynki przed czasem.

Skibiński (12-5 MMA) nie przegrał od września 2016 roku. Skiba wygrał 6 ostatnich walk z rzędu. 28-latek w swojej karierze głównie wygrywa przez decyzje sędziowskie.

Babilon MMA 6 odbędzie się 15 grudnia w Raszynie.

26 KOMENTARZE

 1. A więc jednak 😀 super info :OK: Jednak Skiba się zgodził , myślę że Plastinio go ogarnie :roberteyeblinking:

 2. Raczej Skiba wygra.

  Psychika Pawlaka to jedna wielka niewiadoma. Jeśli dalej pracuje z psychologiem i robi postępy w sferze mentalnej to ta walka dla mnie nie ma faworyta.

 3. Brawo Tomasz Babilonski, za tą galę robioną głównie z myślą o zawodnikach i za to kapitalne zestawienie.

  Raczej Skiba wygra.

  Ja tez faworyzuje nieco Skibę w tym starciu, choć będę trzymał kciuki za Pawła, ale będzie musiał wspiąć się na wyżyny, aby je wygrac. I o to chodzi.

 4. Trochę uważam Skibę za przehajpowanego zawodnika. Ostatnimi czasy jest o nim głośno, w/g mnie za głośno. Ten pociąg jeszcze sunie, a Pawlak to dobry test. Z chęcią obejrzę tę walkę.

 5. Dwoch pechowych zawodnikow o kiepskim fejmie stoczy walke dla niszowej organizacji..  kogos to obchodzi ?

  Mnie. Proste

 6. I o to kurwa chodzilo! Lepsze zestawienia w 77 niz w FEN tak wiec brawo Babilon! Cos Kowalikowi nie poszlo tym razem ale licze na konkretna bitke!

 7. I o to kurwa chodzilo! Lepsze zestawienia w 77 niz w FEN tak wiec brawo Babilon! Cos Kowalikowi nie poszlo tym razem ale licze na konkretna bitke!

  Z reguły błyskawicznie wali retwitty wiadomości dotyczących jego zawodników. Tym razem chyba sie zbiera żeby coś dojebac Pawlakowi 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.