Emil Różewski

Emil Różewski wypada z karty ACB 29 z powodu kontuzji barku. Organizacja jest w trakcie poszukiwania zastępstwa do walki z Pawłem Pawlakiem, ale w związku z bardzo krótkim czasem pozostałym do gali należy liczyć się z możliwością odwołania walki. Posłuchajcie, co do powiedzenia o kontuzji ma sam Emil:

Emil Różewski o kontuzji przed ACB 29

Emil Róża Różewski wypada z karty ACB 29 z powodu kontuzji barku! Jesteśmy w trakcie poszukiwania godnego zastępstwa do walki z Pawel Pawlak. Tymczasem posłuchajcie co do powiedzenia o kontuzji ma sam Emil!——-Emil Rozewski is out of the ACB 29 card because of a shoulder injury!We're searching for worthy replacement to fight Pawel Pawlak. Here is what Emil himself has to say about the injury (Polish).

Publiée par ACB sur Lundi 1 février 2016

34 KOMENTARZE

 1. Dadzą Pawlakowi jakiegoś brodacza z gór, który ma rekord 2:0, a umiejętności jak 35:0 i zgwałci Plastinho.

 2. Dadzą Pawlakowi jakiegoś brodacza z gór, który ma rekord 2:0, a umiejętności jak 35:0 i zgwałci Plastinho.

  Śmiechy chichy, ale tak się to skończy. Jak Żmija szybko nie znajdzie jakiegoś korniszona z Białorusi albo nie namówi Dylewskiego na zbijania wagi to Czeczeńcy zapakują jednego dzika więcej na Tarpana i z Pawlaka zostanie mokra plama.

 3. Kurde, jak czytam te komentarze, to coraz bardziej się cieszę, że tam będę. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć tych "Czeczeńców z Tarpana" w akcji 😉

 4. Śmiechy chichy, ale tak się to skończy. Jak Żmija szybko nie znajdzie jakiegoś korniszona z Białorusi albo nie namówi Dylewskiego na zbijania wagi to Czeczeńcy zapakują jednego dzika więcej na Tarpana i z Pawlaka zostanie mokra plama.

  :rofl:

  Kurde, jak czytam te komentarze, to coraz bardziej się cieszę, że tam będę. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć tych "Czeczeńców z Tarpana" w akcji 😉

  Wiesz juz cos na temat zastepstwa? Nie zawiedziemy sie? Nie bedzie to jakis litewski albo bialoruski korniszon tylko kaukaski zabijaka?

 5. Śmiechy chichy, ale tak się to skończy. Jak Żmija szybko nie znajdzie jakiegoś korniszona z Białorusi albo nie namówi Dylewskiego na zbijania wagi to Czeczeńcy zapakują jednego dzika więcej na Tarpana i z Pawlaka zostanie mokra plama.

  Kiedy u mnie to nie były śmichy-chichy 😀

 6. Kurwa takie starcie! Najbardziej mnie elektryzowało jak myślałem o tej gali:sad: no nic mam nadzieję że chociaż Pawlaka zobaczę na żywo z jakimś kotem:bomb:

 7. Zawsze coś nie tak…

  Ale tak jak napisał @maras – lepiej żeby odwołali walkę niż dali jakiegoś gościa z brodą i rekordem 2:0… Coś naszym nie leżą chłopaki z Kaukazu.

 8. Kurwa takie starcie! Najbardziej mnie elektryzowało jak myślałem o tej gali:sad: no nic mam nadzieję że chociaż Pawlaka zobaczę na żywo z jakimś kotem:bomb:

  nie myślałem że Pawlak może kogoś elektryzować 😆

 9. Ale tak jak napisał @maras – lepiej żeby odwołali walkę niż dali jakiegoś gościa z brodą i rekordem 2:0.

  Po pierwsze maras tak nie napisal. Po drugie, pojebalo?! Lepiej zeby odwolali niz zeby przegral?! W dupie mam to, ze ewentualnie Pawel przegra, oczekuje godnego rywala i tyle, zadnego odwolywania walki.

 10. Będzie jakaś transmisja z tej gali?

  Jakiś czas temu było info o tym, że Polsat Sport ma transmitować gale ACB, ale wszystko ucichło. Może zdecydują się na transmisję w ostatniej chwili, ale wątpię.

 11. Będzie transmisja w internecie, pójdzie oficjalnym komunikatem i na FB.

  Co do zastępstwa, ACB raczej nie będzie chciało, żeby jakiś ogór walczył na górze ich karty. Trwają poszukiwania kogoś przynajmniej przyzwoitego.

 12. Będzie transmisja w internecie, pójdzie oficjalnym komunikatem i na FB.

  Co do zastępstwa, ACB raczej nie będzie chciało, żeby jakiś ogór walczył na górze ich karty. Trwają poszukiwania kogoś przynajmniej przyzwoitego.

  No i to mi się podoba! Może być nawet z tarpana 😀 byle był dobry

 13. Będzie transmisja w internecie, pójdzie oficjalnym komunikatem i na FB.

  Co do zastępstwa, ACB raczej nie będzie chciało, żeby jakiś ogór walczył na górze ich karty. Trwają poszukiwania kogoś przynajmniej przyzwoitego.

  Mozesz jakos wyjasnic fakt, ze partner majacy przeprowadzic transmisje juz ja reklamuje na swojej stronie a oficjalnego potwierdzenia ze strony organizacji nadal nie ma. Czasu do gali pozostalo bardzo niewiele, a prawde powiedziawszy nie bardzo wierze, ze ta informacja wplynie jakos znaczaco na sprzedaz biletow.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.