Paczka wywiadów po piątkowej gali Fight Cup: Battle of Warsaw. Powyżej wywiad z Piotrem Strusem, a w rozwinięciu Kamil Waluś, Bartek Fabiński, Paweł Nastula i Łukasz Jurkowski.

Kamil Waluś

Bartek Fabiński:

Paweł Nastula:

Łukasz Jurkowski:

19 KOMENTARZE

 1. Dlaczego nie ma wywiadu z Orlowskim? No hate, po prostu jestem ciekaw. 🙂

 2. O co chodzi z tym Orłowskim?

  Wiem, że się bił w KSW i w ogóle znany jest w Warszawskich kręgach MMA bla bla bla i ma sklep z Jankiem ALE do ch*ja pana on ma rekord: 3-5, 30 lat i żaden z tych z którymi wygrał nie ma dodatniego rekordu!? WTF!? W wywiadach jest arogancki i wyniosły tak jakby robił łaskę, że może walczyć. Co on takiego zrobił, że interesuje ludzi?

 3. @ DoozyAndGrooby
  Ma fajną ksywkę ,fajne tatuaże i wychodzi do ringu w koszuli z krawatem.

 4. Nieco bawi fakt, ze Orlowski przed gala wspominal o pracy nad kondycja a tutaj byl wyjatkowo zmeczony po niecalych 4 minutach walki. Jak to jest mozliwe?

 5. Wszystko zależne ile wkładał siły podczas uderzeń, obaleń, czy był spięty jak walczył itd. (Nie wiem nie widziałem walki, tylko napisałem co mogło spowodować szybkie opadnięcie z sił).

 6. Wywiady ze Strusem, Walusiem, Fabińskim, Nastulą i Jurasem, a rozmowa o Orłowskim. Czy tylko ja uważam, że coś tu jest nie tak?

 7. Fakt ale dlatego właśnie o to spytałem czemu o Nim się wspomina jak jest nieliczącym się zawodnikiem i czemu poświęca mu się uwagę, nie dostałem odpowiedzi i to chyba najlepszy komentarz.

  Szkoda mi Waluśa bo 3 zaproszenia od Aliego a nie ma hajsu żeby tam się udać i trenować, rzadka szansa i szkoda by było zmarnować. Może MMA Rocks przysponsoruje? 😀

 8. Może MMA Rocks przysponsoruje? :D

  MMARocks.pl nawet nie stać na porządny serwer.

 9. Szkoda mi Waluśa bo 3 zaproszenia od Aliego a nie ma hajsu żeby tam się udać i trenować, rzadka szansa i szkoda by było zmarnować.

  oj biedny Waluś, taki "talent" nam się marnuje

  czekam na video z walki i to to jak "ucisza mi morde" ale jak słucham że przebieg tej walki był "dość nietypowy" to fajerwerków się nie spodziewam 🙂

 10. tsatsiki – nie możesz leczyć kompleksów gdzie indziej? ciśniesz po Kamilu od dłuższego czasu, nie wiem dlaczego. Pewnie wiesz o nim więcej niż wspierające go osoby (m.in. Łukasz Jurkowski, Marcin Różalski, Antek Chmielewski, Maciek Kawulski)… Co jeszcze ma wygrać Kamil żebyś się od niego odpierdolił???? W ciągu ostatnich 4 miesięcy stoczył 4 walki, z czego wygrał wszystkie (3 przed czasem). Co jeszcze ma zrobić żebyś siedział cicho?

 11. Pewnie z Fedorem by musial wygrac. 😀
  A na poważnie to trochę niedobrze, że się przejmuje pieprzeniem forumowych „znawców”. Takie rzeczy nie powinny mu głowy zaprzątać.

 12. Moim zdaniem to Waluś pierwszy zaczął najeżdżać na ludzi, ale co ja tam wiem… 🙂

 13. aż tak strasznie mu pocisłem że trzeba było usunąć mój komentarz? 🙂 bo wydaje mi się że nie mmocniej niż Doozy po Orłowskim 😉

 14. Wywiady ciekawe. Swietnie, ze jest ich na stronie coraz wiecej ( dzieki Escobar ). Obiecujace podejscie Strusa do calego tematu kariery.  Fajnie, ze Nastule zobaczymy w przyszlym roku. Mam tylko nadzieje, ze z solidnym przeciwnikiem na przyzwoitej galii ( MMA Attack ? ) a nie na evencie w Skierniewicach w walce o pas Polskiego Zwiazku Dzialkowcow z jakims ogorkiem.   

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.