ksw_24

Wyniki po przejściu:

Mariusz Pudzianowski bez problemów poradził sobie z Seanem McCorkle’em, wygrywając z nim przez jednogłośną decyzję sędziowską. Popularny „Pudzian” ładnie obalał swego rywala oraz, co ciekawe, będąc samemu obalonym, pracował lepiej z dołu ciosami niż Sean z góry. Taktyczna przewaga i trzymanie się gameplanu zapewniły Mariuszowi pewne zwycięstwo w tym dwurundowym pojedynku.

Pierwszym mistrzem KSW w wadze ciężkiej został Karol Bedorf, nokautując byłego medalistę olimpijskiego w drugiej rundzie starcia. Od początku to Paweł Nastula starał się być aktywniejszy i częściej atakować. Czasami wręcz rozpaczliwie. Bedorf nastawił się na kontry oraz… unikanie parteru. Przełom w walce nastąpił w drugiej rundzie, kiedy to pod linami „Coco” przyszpilił „Nastka” uderzeniami, aż ten drugi wypadł za ring. Gdy wydawało się, że walka zostanie wznowiona na środku areny, Nastula rozłożył ręce i nie mogąc wstać dał pretekst sędziemu do przerwania pojedynku z powodu niezdolności do walki.

 Po dominującej pierwszej rundzie w wykonaniu Michała Materli, w której nasz zawodnik cały czas kontrolował Jaya Silvę, to właśnie Amerykanin znalazł sposób na zwycięstwo, nokautując mistrza KSW. Michał całą pierwszą rundę przeleżał na Jayu, kontrolując go, punktując uderzeniami oraz nieustannie próbując technik kończących w postaci duszeń. Jednak decydujące znaczenie miała tu runda druga, kiedy to Jay, przepuszczając obalenie Materli, zainicjował prawy podbródkowy, po którym mistrz KSW znalazł się na deskach.

Walka Borysa Mańkowskiego z Benem Lagmanem toczyła się w stójce, w której to Polak miał przewagę, nie oddając ani na moment inicjatywy swemu przeciwnikowi. W drugiej rundzie starcia Borys wymierzył piekielnie mocny prawy sierp, idealnie trafiając Bena w szczękę. Amerykanin złożył się w pół i padł na ring, na którym poznanianin dobił go uderzeniami.

Świetnym występem popisała się Karolina Kowalkiewicz w swojej pierwszej obronie pasa KSW. W pierwszych minutach początkowej rundy, Karola zainicjowała obalenie z klinczu, po którym znalazła się na swojej rywalce Simonie Soukupovej. Od tego właśnie momentu zaczęła się miażdżąca przewaga Polki, która straszliwie rozbijała rywalkę ciosami z góry. Ilość celnych uderzeń, które Simona przyjęła na twarz, można by liczyć w dziesiątkach. Pierwsza runda śmiało mogła się zakończyć 10-8, a nawet 10-7.

W drugiej rundzie obie panie wymieniały się uprzejmościami w stójce, jednak to Karolina częściej trafiała, mimo że Soukupova stawiała trudne warunki. Widać było wyraźnie, iż Kowalkiewicz brakowało energii i nasza zawodniczka z minuty na minutę coraz mocniej opadała z sił, dając się nawet obalić rywalce pod koniec rundy. Jednak to właśnie mistrzyni KSW trafiała czyściej i częściej niezmordowaną i ciągle idącą do przodu przeciwniczkę. Po trzech rundach sędziowie ogłosili wygraną Karoliny przez jednogłośną decyzję.

Od mocnych ciosów zaczęła się walka Marcina Różalskiego z Pawłem Słowińskim. Australijczyk zgodnie z oczekiwaniami mocno okopywał nogi „Różala”. Po trzech minutach boju, Marcin popisał się świetnym obaleniem, po którym znalazł się od razu w dosiadzie. Tam rozpoczął ostre ground’n’pound. Gdy Paweł próbował wstać, płocczanin wszedł za niego i zapiął duszenie zza pleców, którym ostatecznie poddał rywala – ku zdziwieniu wszystkich, którzy spodziewali się walki kickbokserskiej.

Walka Anzora Azhieva z Arturem Sowińskim zakończyła się wynikiem no-contest, z powodu nieintencjonalnego uderzenia głową młodego Czeczena w twarz „Kornika”, w wyniku którego ten drugi doznał złamania nosa. Zdarzenie to nastąpiło po obaleniu Anzora i wejściu w gardę Artura. Zapewne próbując ją rozbić, Azhievowi głowa poleciała bezwładnie w stronę nosa Sowińskiego.

Od pierwszych chwil pojedynku, to właśnie Mateusz Gamrot wywierał presję na Andrem Winnerze. „Gamer” wyraźnie działał ku sprowadzeniu walki do parteru, co w drugiej minucie udało się perfekcyjnie. Po złapaniu Anglika na nogę, Polak obalił Winnera i  przeleżał na nim do końca pierwszej rundy, punktując okazjonalnymi uderzeniami na głowę i nie dając powodu sędziemu do podniesienie walki do stójki. Ten obraz walki toczył się również przez kolejne dwie rundy. Asekuracyjny boks z obu stron i silne starania Gamrota w dążeniu do obaleń. Andre wyraźnie nie radził sobie z zapasami i parterem Mateusza. To właśnie te aspekty walki ostatecznie dały naszemu zawodnikowi zwycięstwo przez jednogłośną decyzję na kartach sędziowskich.

Walka wieczoru:

Open: Mariusz Pudzianowski pok. Seana McCorkle’a przez jednogłośną decyzję.

Główna karta:

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej
120 kg: Karol Bedorf pok. Pawła Nastulę przez TKO (uderzenia), runda 2.

84 kg: Jay Silva pok. Michała Materlę przez KO (prawy podbródkowy), runda 2.
77 kg: Borys Mańkowski pok. Bena Lagmana przez TKO (prawy sierp + uderzenia w parterze), runda 2.
55 kg: Karolina Kowalkiewicz pok. Simonę Soukupovą przez jednogłośną decyzję.
Open: Marcin Różalski pok. Pawła Słowińskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1.
66 kg: Anzor Azhiev vs. Artur Sowiński – no contest.
70 kg: Mateusz Gamrot pok. Andre Winnera przez jednogłośną decyzję,

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

830 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 28. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 34. U was też tnie w jakości HD? U mnie płynnie działa tylko w SD, ale jakość mocno kijowa

 35. czy tylko mi weeb tv tak chujowo śmiga panowie (oczywiście niemam zamiaru dopłacać do kieszeni hajsu i martina) ?

 36. ja tam uwazam ze 40 zl daje swoim faworytom na wyplate :)przynajmiej tak sobie wmawiam 🙂

 37. Tak z czystej ciekawości – ma ktoś link do streama do angielskiego komentarza? 😛 Chciałbym zobaczyć jak im to idzie 😉

 38. Jeszcze nie komentują, wiec nie działa. Jak Janisz zacznie gadać, to i w Ang. zaczna mowic ;d

  Learn a lesson from a dog; no matter what life brings you – kick some grass over that shit and move on.
 39. Nie wiem, czy mi się wydaje, czy jakość SD jeszcze się pogorszyła…

 40. Witam
  Wykupilem dostep do gali na KSWTV i dupa mam caly czas TRWA AUTORYZACJA

  co zrobic? pomocy !!

 41. a ja nie mam internetu :DDDD W poniedziałek będzie bardzo nerwowy telefon do mojego dostawcy.

 42. a ja nie mam internetu :DDDD W poniedziałek będzie bardzo nerwowy telefon do mojego dostawcy.

 43. Gamer wygrał to zajebiście.

   

  A wy płaćcie dalej K&L za wątpliwej jakości usługę KSWTV lub inne IPLE.

 44. dopiero zacząłem oglądać. Jaki rekord Winnera czytali? Bo ma 15-7-1 a jakoś wszędzie wstawiają 14-7-1

 45. No i super. Dobry początek. Do biadolących na ksw tv czy inne iple – co PPV ta sama historia i dalej dajecie się dymać, to już pretensje tylko do siebie…

 46. Jak dla mnie, 10-9 Gamrot, 10-9 Gamrot (ew. dość naciągane 10-10), 10-9 Winner = 29-28 Gamrot.

 47. ja zaplacilem i leci mi w hd elegancko raz na pol roku stwierdzam mozna dac cipkowi i borysowi za poogladanie ich w akcji ziomek

 48. To może Gamrot vs. Jewtuszko o pas wagi lekkiej? całkiem ciekawa walka by była. Gamrot by wygrał to mieli byśmy zawodnika na UFC Poland 🙂

 49. To nie pierwsza gala, kiedy linki do streama otrzymacie ewentualnie tylko na chatcie, więc dajcie sobie spokój z pytaniem w tym topicu – tu będą usuwane

 50. Paranoja! Zaplacilem 40 PLN i autoryzacja trwa godzine!
  Oddajcie hajs panowie! Lipa straszna…30 MB polaczenie w UK i nie chodzi??

 51. Gamer coraz lepiej się rozwija. Doszlifuje stójkę i będzie ogień. Teraz liczę na Kornika.

 52. Aż wkleję, w temacie o transmisji można usunąć!

  Brawo Gamer,10:9,10:9 i 10:10. Tylko 3 runda dyskusyjna, ale Gamer punktował więcej choć głównie dla trafienia niż znokautowania, ale Winner poza chodzeniem do przodu nawet niewiele próbował, stąd remis, dla Winnera aż za tą jednak agresją i kontrolę ringu.

  Wielki krok dla naszego zawodnika, wiedziałem, że warto wierzyć 🙂 Jak dla mnie szanse miał większe niż Irokez…

 53. Brawo Gamrot. pewne 30-28 dla Gamrota. Chłopak ma przed sobą przyszłość…

 54. O kurde.
  Najlepsza walka miała być w zapowiedziach a los chciał inaczej 🙁
  Ale niedosyt zostanie.

 55. Hehe Czeczenowi odkręciła się śrubka trochę w środku. Ale w sumie nie ma się co dziwić im czasem na treningach też przychodzą takie chore pomysły.

 56. Z całym szacunkiem, ale walka powinna być zakończona dyskwalifikacją Anzora. Myślałem, że Kornik dużo szans tu nie będzie miał.

 57. Na razie gala wymiata. Najpierw miło, że wygrał obiecujący Polak, ale walka nie wyrywała z majtek. A druga, prawdopodobnie najciekawsza sportowo, po minucie NC. He he. Coś czuję, że będzie ogień! 😉

 58. jak mam to obejzec ku..a chcialem zaplacic w ipla ale jest tylko dla uzytkownikow z polski!

 59. Ale wiocha, niewiem czy to było nieumyślne chciałbym w to wierzyć natomiast zdjęcia powtórek pokazują coś innego

 60. Brawo GAMER!!!
  Ale szkoda drugiej walki… Na KSW 26 drugie podejśćie? 😉

 61. Że niby złamany nos ? Nie chce mi się wierzyć, ale poczekajmy do oficjalnych informacji. Jeżeli się okaże że nos nie jest złamany to Sowiński zachował się jak zwykły tchórz.

 62. Jak dla mnie powinno być DQ. Złamany nos to nie opcja do końca walki, ale po akcji bokserskiej, a nie akurat po feralnym uderzeniu głową. Pochylona głowa będąc w gardzie wyższego rywala, będąc tak blisko klatki? Co ten ruch miał spowodować? Chwytu na pewno n9ie mógł rozbić. Widzę, że obecnie NC mocno zastąpiło DQ. Jak sobie wolą, może to i lepiej dla ich rekordów, przynajmniej Anzora…

 63. Atak Anzora na tułów skończył się przypadkowym zetchnięciem head to head

  hahah, atak na tulow? no nie robmy sobie jaj….

 64. Nie kumam, oglądam z PPV bo nie udało mi się być na hali, ale to tragizm… jak można pozwalać na uderzenia głową ?

  Mam nadzieję, że MmaAttack pokaże jak się robi gale za miesiąc 😉

 65. rany, wy serio myślicie, że każdą decyzje w czasie gali podejmują k&l zamknięci w swoim tajnym pokoju marketingu, paląc cygara i przeliczając co sie bardziej opłaci…

  No contest jest dopuszczalne, chociaż też myśle, że dq jest bardziej odpowiednie

 66. wiadomo anzor jest kreowany jako kolejny czeczeńsko-polski misztrz cyrkowej federacji nie można takiemu nasrać w rekordzie…

 67. Jeszcze w najnowszej szklanej szczęce powinni to puścić na koniec audycji
  „Junior dos Santos świetny zawodnik wagi półciężkiej” (UFC 116) – Łukasz Jurkowski
  „Bisping vs. Yoshihiro Akiyama to jest taki eliminator, do tego kto będzie miał prawo bić się w tej kat. półśredniej z GSP (UFC 120) – Łukasz Jurkowski

 68. No proszę, jaka fajna do oglądania walka. Technicznie tak sobie, lecą cepy, ale ogląda się przyjemnie.

 69. No i brawo Różal. Chyba pierwsza jego walka w KSW, którą oglądałem z przyjemnością.

 70. Walka może i nawet efektowna, ale umiejętności mma to tu było mało ….

 71. Różal jak za czasów MT, wielkie brawa za tą stójkę, nieprzxewidfywalność, celność i moc. Obalenie chaotyczne, ale wykorzystane jak na takim laiku bezbłędnie, to jednak. Różal ma ciąg do parteru, choć wiadomo, że jeszcze dużo musi się uczyć, ale widać, że chce 🙂 Elegancko!

  Paweł wyglądał gorzej niż w swym debiucie, ale Różal narzucił mega presję.

 72. Różal "rispect" Boss Dziwne, bo wierzyłem w niego w przeciwietwie do 99% Rocksów Tongue

 73. Ale mi na minie Rożka po kopie w jajka zacieło .. buhahahaha współczuje.
  Szybka walka, biorę ją na chłodno jako bonusowo, ale się wyróżnił Rożek jakby nie było tym poddaniem, gratulejszyn.

 74. Dobra walka była, Różal skazany na pożarcie przez wszystkich, wygrywa. Od początku narzucił swoje tempo, hejterzy pewnie nie zadowoleni

 75. wyszło większe doświadczenie Różala w mma a to przecież nie walka w K-1.
  Teraz oglądajmy kobiety:)

 76. Różal w tej stójce nie wyglądał tak tragicznie. Słowiński wyglądał słabo fizycznie. Walka co 7 dni + podróż przez pół świata to nie najlepszy pomysł.

 77.  Nie oglądam KSW, ale jeśli Różal wygrał…nie lubię go, ale szacunek.

 78. Szkoda wielka, liczylem ze Pawel zniszczy tego pajaca i bedzie jakies fajne K.O niestety, widac bylo ze walczyl tydzien temu.

 79. no troche szkoda Pawla mam nadzieje ze porazka nie zniecheci go do dalszego trenowania nowej dla siebie dyscypliny ,bo wieze ze jest w stanie jeszcze dawac elekryzujace nokauty Gratulacje Rozal

 80. Portishead – Machine Gun z ich trzeciej płyty zatytułowanej po prostu Third. Genialna płyta genialnego zespołu 🙂

  Ale i tak War Karolina! 😉
  „Nie zna strachu bo stoczył cztery walki z czego wygrał jedną!” – konferansjer XCage5

 81. Slowinski nie ma czego szukac w KSW z takim cardio i parterem. Pudzian by go zlal po obaleniu.

 82. 10-8 Karolina! Łaaadnie. Walka trzyma wysoki poziom, najlepsza walka jak na razie. Tzn. Dominacja Karoli.

 83. Nie przepadam za kobiecym mma ale aż strach mieć taka „Babe” w domu:P

 84. Karolinie udawanie terminatora chyba wychodzi na bok, rywalka drugą runde całkiem nieźle przejęła… ale z tym całym powszechnym uwielbieniem na Kowalkiewicz to pewnie i tak jej zapunktują

 85. coś przereklamowana się wydaje mistrzyni, nie radząc sobie z nieprzygotowaną dziewczyną, która wzięła walkę na chwile przed galą … balonik pęknie ?

 86. Czyżby dogrywka?? Karolina ma serce do walki! zero gardy i mucka na całego!!!:P

 87. 29:28 Karolina. W ostatniej daję remis. Karolina jedyna kobinajca to lewy-prawy, mozna to trochę ulepszyć…

 88. Ale wojna. Kurwa ale właśnie przy takich sytuacjach ta punktacja powinna być obowiązkowo czytana. 

 89. To je Polska, tego nie zremisujesz.
  Ale zgadzam się z werdyktem 🙂

 90. jesli chodzi o to czym sie jarac w mma kobiet to przed chwila mielismy pokaz drapierznosci zenskiego mma moim zdaniem walka byla spoko cios za cios 🙂 gratulacje za zwyciestwo jesli na prawde byla przeziewbiona to szcun 😛

 91. Moim zdaniem powinien być remis. To może czas na Inviccte. Orientuje się ktoś czy invikta bierze zawodników na wyłączność?

 92. Nie moge patrzeć na te szmaty , was to podnieca ta walka bab ?

  oops, papapapa

 93. Ewidentnie remis. 10-8 9-10 9-10. Z drugiej strony tak szczerze – przy takiej walce gdzie wypunktowano by dla pretendenta z innego kraju? Smutne, ale prawdziwe.

 94. Dlaczego nie podają punktacji, jednogłosna decyzja wolne żarty, ktoś wie jak to komentuje TJ

 95. Brawo Karola. Pierwsza runda 10:8, druga…ja w trakcie widzialem jednak wiecej trafien Karoliny tą kombinacja lewy-prawy i low kick czasem.

  Ja pier…jakie tempo 🙂 To jest kobiece MMA właśnie. Dla nich walka to wyłożenie na stół swoich umiejętności i wyjdzie ta która zostanie zdominowana przez styl drugiej 🙂 Brawa dla wojowniczej Mistrzyni.

 96. Karolina jednym punktem to wygrała. Dogrywka?lol, już nie ma dogrywek. Wygrana Czeszki? Za to, że wypadła lepiej niż się spodziewaliśmy? 😀 
   

 97. I tak najbardziej mnie rozpierdala tlumaczenie ksw… Nie czytaja punktacji, bo szkoda im czasu Facepalm

 98. stoner ja się podpisałem pod Twoim stwierdzeniem, nie pytałem 😉 absolutnie się z Tobą zgadzam

 99. Bo nikt się nie zna na punktacji, i dla Pudzianów to strata czasu. To jest ważne tylko dla nas ;/

 100. W ciosach było po równo, a Karolina jeszcze obaliła, fakt nie skontrolowała, ale obaliła. W trzeciej, moim zdaniem wygrała, ale nie miałbym też problemu z remisem.

 101. Powiedzcie mi za co chcecie dać 3 rundę Czeszce? Bo chyba tylko za to, że klapki na oczy i cały czas do przodu. Tym sie walki nie wygrywa. Celniej trafiała Karolina.

 102. Punktacja będzie dopiero po przerobieniu kart sędziowskich xD cierpliwości…

 103. Wg mnie powinien być remis, a nie jakaś jednogłośna decyzja do tego bez podania punktacji. Taki to wzorzec Pride

 104. Jak ktoś daje 3 rundę rywalce Karoliny to musi mieć jakiśuraz związany z jej rosnącą popularnością 😉 Sorry. Ja bym chętnie obejrzał nawet drugą rundę. Czeszka trafiała sporo, ale Karolina też ciągle wsadzała te swoje combosy.

 105. karola zawsze wygrywa zasłużenie Heart, ale moge być nieobiektywny…. heh

 106. Nie przesadzałbym z doszukiwaniem się wałka – 2 i 3 dość wyrównane i mogły pójść w obie strony.

 107. NIe ma piliafasa w cornerze ?

  Ma szansę wygrać jak mu Piliafas nie będzie podpowiadać Laughing

 108. Krolina to wygrała, ale z trudem. Na zawojowanie świata jeszcze jest czas.

 109. To była wojna i podejście obu zawodniczek powinno się tu głównie zapamiętać. Rywalka biła brawo Karolinie, więc cieszmy się, że nasza byłą górą, a nie kur..marudźmy.

  Jedziesz Borys.

 110. Nie mam urazu żadnego, jesli do mnie pijesz, staram się patrzeć obiektywnie, bez faworyzacji z góry bo polka

 111. no syf narazie jedna z gorszych gal, Gamrot ładnie reszta średniawka, dużo jakiś przerw głupich (czemu na UFC które jest raz na tydzien zdarzają się kopnięcia w jaja czy inne nielegalne raz do roku – a na KSW co gale w kilku walkach wtf?)

 112. Witam.

  Przepraszam Panstwa najmocniej, walczyl juz Pudzian?

  Pozdrawiam.

   

 113. jak Borys nie porobi tego w 1. rundzie to sie zdziwię…

  jestem zdziwiony…

 114. Lagman jest spoko, znowu udowadnia że nie ma nic wspólnego ze swoim kolega Piliafasem jeśli chodzi o ring

 115. Lagman się całkiem nieźle zaprezentował, ale chyba nie ma zawodnika w 77, w KSW z którym miałby szansę wygrać.

 116. Przypominał Tysona, wszystkim, a tu jeszcze w 2 rundzie nokaut, brawo Borys 🙂

 117. w końcu ringowi sędziowie podejmują prawidłowe decyzje. Borys niezły warrior!

 118. Brawo Borys! Ale ten ring na KSW to niestety porażka, co galę te same problemy….

 119. Lagman w każdej walce prezentuje się dobrze ale to niestety za mało na KSW kto następny Moks??!!

 120. Oby tylko nie walka Borysa z Saidovem w grudniu, bo coś pechowy jest ten miesiąc dla Mańkowskiego.

 121. @Maniek1997
  A KSW 25 w PPV???

  Nikt oprócz Błachowicza nie jest warty Ppv na Ksw25.

  Jedna walka nie jest warta 40 zł.

 122. I vice versa Martin i całe KSW team też mnie może pocałowac w dupęSmile

 123. Już się cyfry Martinowi nie zgadzają crazy

  Oczywiście pogadanki o niczym z borkiem

 124. Borys jak energizer. Mega forma, trochę stracił szybkość w pierwszej rundzie po tym kopie w jaja. Ale w drugiej już było pięknie. Lagman ma niewiele wspólnego z Szalonym Grekiem, w sumie fajny chłopak.

 125. Coś mi się zdaje, że KSW będzie tracić na popularności jeśli wszystkie gale teraz będą w PPV i widać frustracja Martina to chyba potwierdza. Chytry traci dwa razy.

 126. Oj Martin Martin. Nie mam Cyfrowego Polsatu to miałem wykupić iple albo kswtv?
  Ta już słychać głosy jak wszystko,,śmiga”. A poza tym jutro też będę na mmavideos powtórki oglądał 😉

 127. wezcie mi z ekranu tego pozal sie boze jackiewicza fightera wielkiego tylko ksw do pelni szczescia jackiewicz byl potrzebny

 128. Kurde. a to dlaczego? przecież wszystko jest wporządku. Martin wypowiadał się na ten temat?

 129. Martinowi i KSW musi nieźle palić się grunt pod nogami, że kompromituje się takimi wpisami. Nie chodzi nawet o treść, ale o formę

 130. Nie, to raczej jest podejście typu "Mam dużo, chce więcej". Tylko, że to może im się odbić czkawką.

 131. Jak widać Martin ma głęboko gdzieś prawdziwych fanów mma dla niego to tylko i wyłącznie biznes

 132. Gorzej teraz jakby Cipao zmoczył. Wtedy sytuacja jak w przeszłości w Sengoku, Santiago-Chalidov?

 133. "Bóg na da mu zwycięstwo" Mamed Mistrz ;d

  "Zabrakło zimnej głowy" – Mariusz.

  Liczę na dobrą walkę Michała.

 134. Mam nadzieje, że Hallman, Omielanczuk a być może w przyszłości Held w UFC osiągną wiele i Dana White raz do roku pokaże jak się szanuje fanów…

 135. „Zimna głowa cały czas do przodu i tanio skóry nie sprzedam” Pudzian wraca

 136. Już podliczają PPV chyba znów będzie najazd w wywiadzie na "środowisko" Pudzian jak zwykle dużo gada, a mało w ringu robi. Ludzie już to nie kupią nawet janusze
  „Junior dos Santos świetny zawodnik wagi półciężkiej” (UFC 116) – Łukasz Jurkowski
  „Bisping vs. Yoshihiro Akiyama to jest taki eliminator, do tego kto będzie miał prawo bić się w tej kat. półśredniej z GSP (UFC 120) – Łukasz Jurkowski

 137. Za dużo w KSW ostatnio błędów PR'owych. Na początku Oli, a teraz wpis na twitterze Martina. Daleko nie zajadą na tym. Wcześniej czy później ludzie zaczną się odwracać.

 138. rvd666, jak zaczną się odwracać ci co oglądają na nielegalnych streamach to im to nie przeszkodzi. Bo nie widzę możliwości żeby KSW wróciło do otwartego Polsatu.

 139. Sercem zawsze za Cipkiem ale nie wiem czy walka rewanżowa z Silvą ma jakikolwiek sens:/

 140. Mi akurat nie chodzi o odchodzenie ludzi którzy oglądają galę na streamach, tylko o ogół ludzi. To nie jest USA, gdzie jest nieco inna mentalność i nikogo nie dziwią ostre słowa "łysego".

 141. Też tak czuje. Nie chce być złym prorokiem, ale może być ciężki bój dla Materli.

 142. KSW a zwłaszcza Martin już od dawna robią wiele, aby fani się od nich odwrócili. W ogóle opieranie rozwoju organizacji na ludziach, dla których ksw to moda i okazja do lansu w towarzystwie jest niezrozumiałe.

 143. „Świetnym występem popisała się Karolina Kowalkiewicz w swojej pierwszej obronie pasa KSW.” – a nie było to czasem „no-title fight”?

 144. Nie no jak by Cipek wleciał helikopterem to by chyba Kułak mógł schować się ze swoim czołgiem 😀

 145. Dobra, teraz Jay sprowadza walkę w 2:20 i wygrywam konkurs! ;D

  Dobrze, ze sobota się już się nie drze jak zawsze xd

 146. Jak na mistrza, to 10 razy zapinać duszenie i jeszcze nie skończyć to mały wstyd… I tak jest 10-8. Konkursu nie wygrałem…

 147. Tak myślałem że bedzie z Materla po tym jak się wyładował po pierwszej rundzie. W drugiej totalny brak kondycji i Jay skapitalizował na tym

  Bravo Silva.

 148. A ja się spodziewałem że może się tak skończyć wcale nie jestem zdziwiony

 149.  A podobno kiedyś na chacie przesadzałem pisząc, ze nie ma niestety dla Michała miejsca w UFC…

  Szkoda.

 150. I jaki sens ma mówienie, że ktoś jest po 3 porażkach? Przygotował się, trafił, wykorzystał błąd. Szkoda, że tak głupio to poszło ;-/ 3 walka musi być.

 151. Miał tyle szans w pierwszej rundzie. Zemściło się.

  Brzydkie zachowanie Michała po walce. Odepchnięcie Silvy.

 152. No to są jaja!!!!!!!!!!! Koniec wielkich marzeń, mistrz z pasem po porażce

 153. He he he. A tu niespodzianka. Trochę wieśniackie zachowanie Michała po walce jak odepchnął Silvę. Trzeba umieć przegrywać. Mamy mistrza z porażką. Takie rzeczy tylko w KSW. ;)) Chyba trzeba zapomnieć o UFC.

 154. Nie widzę teraz innej opcji niż Materla vs. Silva III, o pas. Inny matchmaking nie ma sensu.

 155. Tak jest jak się jest zbyt pewnym siebie.

  TKO w pierwszej rundzie. Nie mówił tego?

 156. Brawo Jay, Brawo!!!

  Za dużo cwaniactwa i gwiazdorstwa ostatnio było u Michała. To musiało się kiedyś tak skończyć.

 157. Ziiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmm. Tak spierdala UFC.

   

  To znamy nowego rywala Mameda. A pas nadal ma Michał. Parodia.

 158. No co tu dużo mówić, Jay mu wpierdolił i tyle 😀 Ktoś mówił że teraz będzie Materla vs Silva III bo jest 1-1 ogólnie

 159. Trylogia musi być. Cipao zlekcważył Silvę, za bardzo był spięty na wygraną, tak nieuważna próba obalenia i wykorzystany błąd przez Jaya, który miał kiepską sytuację u sędziów po 1 rundzie.

 160. Kurwa jestem jeszcze bardziej wkurwiony. Nie ważne, że ta walka jest Mamedowi nie potrzeba ale chce to zobaczyć a w szczególności chce zobaczyc znokautowanego Silve !!!

  Kurwa alem zdołowany …

 161. Hahaha

  Słowa Silvy:

  Nie wyglądasz jakbyś był szczęśliwy, czy ktoś tu jest szczęśliwy? każdy myślał że jestem kupem gówna, że jest nikim, ale to jest MMA i każdy pada, każdy pada, Michał jest świetnym zawodnikiem, ale dzisiaj to był mój dzień, musimy mieć TRZECIĄ walkę.

 162. No, ale teraz co dalej mistrz dziwnie naprawde to wygląda. Już wiemy, że marzenia o UFC oddalają się coraz bardziej żeby nie napisać już nie realne

 163. Ciekawe ile kuponów poleciało właśnie do kosza. ;d
  Bukmacherzy pewnie już ręce zacierają.

 164. Jay Silva ma swoje pięć minut, a Janusze gwiżdżą. Ładna wypowiedź – sam zaproponował 3 walkę, więc KSW szczęśliwe – znowu będzie na czym marketingowo budować jakąś galę. Za jedyne 50 zł PPV, bo dorzucą 3 walki bonusowe. Jay to niezły showman.

 165. przynajmniej nie ma problemu z kolejnym przeciwnikiem Michała – musi być rewanż o pas. 

 166. Słowa Silvy:

  Michał zasłużył na trzecią walkę, teraz Ja miałem szczęście, wtedy On miał, chcecie trzeciej walki?

 167. BRAWO PACANY, po porażce robicie konkurs kto mocniej dosra Cipkowi na necie ? Przegrał walkę to trudno, ale po co te kretyńskie docinki, że UFC nie dla niego itp.

  Nie zapomnijcie mu gratulować jak trafi do UFC za kilka-kilkanaście miesięcy…. przecież wy się niczym od onetowców nie różnicie się

 168. Chcemy wyzwań, serie porażek nie mają znaczenia, bo w końcu bywają przerywane, gdy ktoś potrafi się bić choć na takim poziomie jak Jay.

  Szacun dla Jaya,że sam proponuje 3 walkę…chyba, że chodzi mu o pas, ale tak nie brzmi;)

 169. do 3 walki dojdzie ale teraz Mamed pomścij przyjaciela a nigdy więcej na cebie złego słoa nie powiem !!!

 170. O ja pier.. , a liczyłem na materle w UFC. Wielka szkoda.  

  Życzę jak najszybszego odbudowania się Michałowi

 171. @Cegieu, nie pierdol

  Mamy mistrza z porażką. Takie rzeczy tylko w KSW.

  w sengoku Mamed walczył o pas w debiucie ? 

 172. teraz niech tylko nastek i korek wygrają i jestem happy… materli przyda sie takie zastopowanie, bo widzieliście w nim mistrza wszechczasów a tu lipa…

 173. Słowa Silvy:

  Nie wyglądasz jakbyś był szczęśliwy, czy ktoś tu jest szczęśliwy? każdy myślał że jestem kupem gówna, że jest nikim, ale to jest MMA i każdy pada, każdy pada, Michał jest świetnym zawodnikiem, ale dzisiaj to był mój dzień, musimy mieć TRZECIĄ walkę.

  Michał zasłużył na trzecią walkę, teraz Ja miałem szczęście, wtedy On miał, chcecie trzeciej walki?To jest tylko sport, nic osobistego!

  /Silva.

 174. w octagonie nie wpadlby w rog tylko przemknal sie dalej, nie dostal by 'blind shota’. Moze to przekona ksw do zmiany na klatke 😉

 175. Czyli zamiast UFC to będzie Materla- Silva 3. Tak się kończy dobieranie przeciwnika pod łatwe zwycięstwo. Martinowi wyjdzie bokiem ta walka, przecież to bonus od KSW

 176. „Brak szacunku do przeciwnika obróci się przeciwko tobie…” W.K.

  M&L zacierają ręce bo każdy będzie chciał zobaczyć trzecie starcie.
  Oczywiście w PPV na KSW 26

 177. Jakie docinki, przecież to wiadomo że trochę za wysoko dla Michała UFC. Tu chyba nie ma wątpliwości. Widać to po ostatniej walce z Jayem i dzisiejszej.

 178. A nie mówiłem? W temacie o typowaniu walki napisałem że wygra Jay przez KO 2 runda. Jestem w tym 1% jak pisałem którzy byli za Silva. Już z Kendalem powinien przegrać, dobrze że tym razem sędziowie nie pomogli.Jeszcze Bedorf i Sean i bedzie gitara 😉

 179. Ale Silva ładnie się wypowiedział i mamy pewnie koljny pojedynke na przyszłej gali KSW, ale sądzę, że nie na 25 tylko 26. Co za dużo takich pojedynków to niezdrowo.

 180. Materla nie popisał się i nie chodzi o porażkę a o zachowanie po. Shame on you Materla!

 181. Podobal mi sie come back silvy, dobra agresja i pojscie za ciosem, cipek drewniany strasznie w stojce, na ufc nie wystarczyc moze na 90 procent zawodnikow

 182. nie kapuje hejtowania materli za niepodanie reki po przegranej. przed walka nie byli przyjaciolmi to tym bardziej teraz nei zostana…

 183. Ale wy kurwa jesteście ograniczeni. Jakie chejtowanie tu widzicie. Dał dupy Michał to co chwalić ma go ktoś. Prawda jest taka, że przegrał z ogórasem jak cholera który notował serię porażek przed czasem. Za dużo gwiazdorzenia było za mało konkretów.

 184. Po nokaucie, jego walka z Czechach nie powinna się odbyć, znów nie poszło pojego myśli. Szkoda miałem nadzieje zobaczyć go w  UFC

 185. kubeł zimnej wody dla Michała, gratulacje dla Silvy

  ten beef też Materla wziął zbyt do siebie moim zdaniem, zaczął jakoś ironizować słowa silvy a w ringu walczył jakby chciał na siłę udowodnić że jest 3 razy lepszy, i niestety przegrał…….

 186. MMA to sport w którym bukmacherzy zarabiają bardzo dobrze bo to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów. Teraz mistrz Judo!!! Jest Peja jest Nastula

 187. Przez ponad rok napierdalaliście że Michał do UFC a teraz się od niego odwracacie? wy skurwysyny dostane bana ale życze wam wielkiego chuja w dupe!! Michał wiem że wrócisz, wrócisz silniejszy wierze w ciebie!!! JEstem z tobą!!!

 188. Jedna z najważniejszych walk w historii KSW teraz i nie main event. Brawo! Widać teraz jaki będzie miał prestiż pas wagi ciężkiej…

 189. Nie pierdolcie Janusze. Michal jak najbardziej do KSW. i wydaje mi sie ze jesli przegra rewanz i straci mistrza to wtedy pojdzie do UFC chodz uwazam ze trzecia walke … rozjedzie Jaya jak walec slimaka.
  MICHAŁ … Z DUMA MOWIE NIC SIE NIE STALO!

 190. Powiem szczerze, że się podłamałem porażką Michała, ale nie ma tego złego co  by na dobre nie wyszło : ) nie można napewno powiedzieć, że to było zlekceważenie, szkoda walki w tył.

 191. @maryjan
  Jak rozumiem masz nadzieję, że KSW skończy tam gdzie Sengoku? Ja mimo wielu zastrzeżeń nie życzę im tak źle. Dla mnie to jest paranoja, że mistrz walczy nie w obronie pasa, ale ot tak, żeby sobie powalczyć.
  A teraz pierwsza walka o pas kategorii ciężkiej nie jest walka wieczoru, bo tą będzie „walka” złotoustego pajaca kaleczącego ten sport. Mam nadzieję, że McCorkle wyleczy go z mma.

 192. Przez ponad rok napierdalaliście że Michał do UFC a teraz się od niego odwracacie? wy skurwysyny dostane bana ale życze wam wielkiego chuja w dupe!! Michał wiem że wrócisz, wrócisz silniejszy wierze w ciebie!!! JEstem z tobą!!!

   

  Kto kurwa się odwrócił od Michała? I co złego jest w stwierdzeniu, że ufc się od Cipka oddaliło, bądź spierdoliło na zawsze? Sory, ale za porażki się tam nie dostaje. 

 193. Docinanie Materli? Ludzie całą runde miał go w kleszczach i bez sensu skręcał się w tą samą strone, w którą Silva schodził broniąc się. Straszna była ta próba obalenia. Chodzi wam o jakiś poziom czy tylko o to by ten cyrk trwał i Polacy dostawali kelnerów? Jak się płaci 40 zł za takie coś to również ma sie prawo od zawodników wymagać. Przegrał Polak – szkoda. Przegrał jednak zasłużenie i jeszcze długa droga przed nim zanim dostanie sie do UFC. Ciekawie to wygląda, że Polacy w UFC to zawodnicy co nigdy nie walczyli w KSW albo dawno już nie walczą…

 194.  

  Mamy mistrza z porażką. Takie rzeczy tylko w KSW.

   

  w sengoku Mamed walczył o pas w debiucie ?

  Nie tylko w Sengoku, ale w Bellatorze też takie rzeczy się zdarzały, np. M'Pumbu przegrał z Wiuffem w walce nie o tytuł, by stracić go dopiero w kolejnej; w mniejszych organizacjach było takich zdarzeń na pęczki. Oczywiście nie zmienia to faktu, że walki nie o pas są idiotyczne…

 195. @Cegieu
  Walki nie o tytuł to straszna kupa, ale bynajmniej nie specjalność KSW. Pride, Sengoku, Bellator… Na siłę można powiedzieć że w sumie Anderson Silva też nie zawsze walczył w obronie tytułu (gościnnie w LHW). 

 196. Michal … wojownik z Polski. mam nadzieje ze 2-3 lata i doczekam sie go w UFC a poki co czekam na 2-1 z Jayem

 197. Michał musi się nauczyć że emocje nie są dobrym przyjacielem w walce w ringu.

  „Ładunek emocjonalny – nie gniew i złość”

  W głowie przegrał tak samo jak Anderson Silva, ignorując potencjał przeciwnika.

  Silva widać że do walki przygotowany i nakręcony mocno.

 198. Też macie wrażenie ze będzie to walka o tytuł najlepszego teamu mma 2013 Ankos vs Nastula team…

 199. No Michał jest trochę pyszałkiem znając swoja wartość, ale na pewno przygotował się profesjonalnie do walki, cóż się będziemy okłamywać Jay był dzisiejszego wieczoru lepszy, co nie znaczy że w następnym spotkaniu Cipao nie będzie góro, szkoda że to może ostudzić jego zapędy w drodze do UFC na jakiś czas.

 200. "Przez ponad rok napierdalaliście że Michał do UFC a teraz się od niego odwracacie?"

  nie odwracamy, ale już napewno nie do UFC nie odrobi tej jednej porażki z chujowym Silvą do końca kariery musiałby gdzieś do rosji sie zawinąć zawalczyć 7 walk w 7 miesięcy i wtedy można myśleć 😉