Zobaczcie świetne trafienie prawym prostym, jakim David Bear (8-1) znokautował Pawła Kiełka (9-5) już w pierwszej rundzie podczas gali Brave CF 19 w RPA.

37 KOMENTARZE

 1. Paweł trochę za szybko wypłynął na szerokie wody , na jego miejscu bym obijał średniaków w FENie albo Babilonie

 2. W Fenie ? W Fenie to on już był beznadziejny. Chyba najgorszy polski zawodnik obecnie w jakiej kolwiek organizacji.

  Ależ pierolicie hipolicie

 3. Szkoda chłopaka, kiedyś prospekt a dziś dostaje becki na gali ch… wie gdzie!

  Kurde, niech się gdzieś chłopak odbuduje na mniejszych galach, bo szkoda zdrowia.

 4. Kurde, niech się gdzieś chłopak odbuduje na mniejszych galach, bo szkoda zdrowia.

  Ciężko znaleźć mniejszą galę niż ta na której dostał wpierdol. Chyba, że jakieś amatorskie zawody. Zapuścił czeczeńska brodę i myślał, że dostanie +10 skilla i +20 respectu, a od tamtego momentu spłynął z bycia prospectem do bycia bumem na którym inni nabijają rekordy. Typowy journeyman.

 5. Ciężko znaleźć mniejszą galę niż ta na której dostał wpierdol. Chyba, że jakieś amatorskie zawody. Zapuścił czeczeńska brodę i myślał, że dostanie +10 skilla i +20 respectu, a od tamtego momentu spłynął z bycia prospectem do bycia bumem na którym inni nabijają rekordy. Typowy journeyman.

  No przecież nie stracił umiejętności, bo zapuścił brodę.

  Coś nie gra, skoro z dobrze zapowiadający się zawodnik ma taki okres.

  Jest młody, wszystko do nadrobienia, tylko musi znaleźć co jest nie tak.

 6. No przecież nie stracił umiejętności, bo zapuścił brodę.

  Coś nie gra, skoro z dobrze zapowiadający się zawodnik ma taki okres.

  Jest młody, wszystko do nadrobienia, tylko musi znaleźć co jest nie tak.

  Może pora uciekać z Olsztyna?

 7. Może pora uciekać z Olsztyna?

  Nie ma nic do stracenia.

   Czasami tak jest,  że są dobrzy fachowcy/trenerzy, fajna grupa, dużo ludzi ma z tej grupy mega osiągnięcia, a po prostu ktoś się tam nie odnajdzie. Niech próbuje coś zmienić. Może właśnie zmiana klubu dobrze na Niego wpłynie.

 8. Za każdym razem, oj wyrwany kiełku.

  :beczka:

  On rzucił studia w pizdu? Bo coś mi świta, że przez parę tyg./miesięcy studiował Ekonomię na UWM

  Może i dobrze, ma za "słabą głowę" na studia.

  :śmiech:

 9. Za każdym razem, oj wyrwany kiełku.

  :beczka:

  Może i dobrze, ma za "słabą głowę" na studia.

  :śmiech:

  Moja teoria jest taka, że jak chłopak był na dziennej Ekonomii i zobaczył na czym polegają studia – to powiedział 'a pierdolę to' . Zajęcia od rana do wieczora, plan potrafi być zjebany, a tu treningi, jeszcze interes przecież jakiś ma (Dr Natural czy jak to tam się zwie). A gdzie wolny czas?

  To poświęcił studia na rzecz MMA, ale czy właściwie wybrał to chuj wie.

 10. Może pora uciekać z Olsztyna?

  Jak powstana kolejne tramwaje to na bank trzeba 🙂

  Co do walki mega szkoda….. Ale nadzial sie mega na ten strzał

 11. Najwięcej krzywdy mu zrobiła Asia Jędrzeczyjczyk, która za każdym razem powtarzała, że miejscem Pawła jest UFC i że jej sparingpartner będzie kiedyś mistrzem. W ten sposób trochę nadziała go na minę bo pierwsza porażka wywołała spory zawód, a kolejne już po prostu hejt i szyderę. Jednak bardziej popularni zawodnicy nie powinni tak bardzo chwalić zawodników dopiero co wchodzących w ten sport bo stwarzają nie tylko ogromną presję u "prospektów", ale także nastawiają kibiców na sukcesy, które mogą przyjść później w karierze (niekoniecznie teraz). W przypadku braku tych sukcesów, młodzik taki nastawiany jest na o wiele większą krytykę, niż gdyby wspinał się w świadomości fanów swoim tempem.

 12. Najwięcej krzywdy mu zrobiła Asia Jędrzeczyjczyk, która za każdym razem powtarzała, że miejscem Pawła jest UFC i że jej sparingpartner będzie kiedyś mistrzem. W ten sposób trochę nadziała go na minę bo pierwsza porażka wywołała spory zawód, a kolejne już po prostu hejt i szyderę. Jednak bardziej popularni zawodnicy nie powinni tak bardzo chwalić zawodników dopiero co wchodzących w ten sport bo stwarzają nie tylko ogromną presję u "prospektów", ale także nastawiają kibiców na sukcesy, które mogą przyjść później w karierze (niekoniecznie teraz). W przypadku braku tych sukcesów, młodzik taki nastawiany jest na o wiele większą krytykę, niż gdyby wspinał się w świadomości fanów swoim tempem.

  Młody jest, może jeszcze się odbić. Kwestia zmiany podejścia, może przygotowań. Jakiś wywiad za jakiś czas z Kiełkiem mógłby pokazać jak zapatruje się na to sam zawodnik.

 13. Najwięcej krzywdy mu zrobiła Asia Jędrzeczyjczyk, która za każdym razem powtarzała, że miejscem Pawła jest UFC i że jej sparingpartner będzie kiedyś mistrzem. W ten sposób trochę nadziała go na minę bo pierwsza porażka wywołała spory zawód, a kolejne już po prostu hejt i szyderę. Jednak bardziej popularni zawodnicy nie powinni tak bardzo chwalić zawodników dopiero co wchodzących w ten sport bo stwarzają nie tylko ogromną presję u "prospektów", ale także nastawiają kibiców na sukcesy, które mogą przyjść później w karierze (niekoniecznie teraz). W przypadku braku tych sukcesów, młodzik taki nastawiany jest na o wiele większą krytykę, niż gdyby wspinał się w świadomości fanów swoim tempem.

  Jako sparingpartnera to wychwalała Wikłacza a nie Kiełka…

 14. Najwięcej krzywdy mu zrobiła Asia Jędrzeczyjczyk, która za każdym razem powtarzała, że miejscem Pawła jest UFC i że jej sparingpartner będzie kiedyś mistrzem. W ten sposób trochę nadziała go na minę bo pierwsza porażka wywołała spory zawód, a kolejne już po prostu hejt i szyderę. Jednak bardziej popularni zawodnicy nie powinni tak bardzo chwalić zawodników dopiero co wchodzących w ten sport bo stwarzają nie tylko ogromną presję u "prospektów", ale także nastawiają kibiców na sukcesy, które mogą przyjść później w karierze (niekoniecznie teraz). W przypadku braku tych sukcesów, młodzik taki nastawiany jest na o wiele większą krytykę, niż gdyby wspinał się w świadomości fanów swoim tempem.

  Kielek sparingpartner Aski? Przeciez zabil by Aske. Wiklacz tak jak kolega wyzej napisal. I jego pompowala a nie Kielka.

 15. Najwięcej krzywdy mu zrobiła Asia Jędrzeczyjczyk, która za każdym razem powtarzała, że miejscem Pawła jest UFC i że jej sparingpartner będzie kiedyś mistrzem. W ten sposób trochę nadziała go na minę bo pierwsza porażka wywołała spory zawód, a kolejne już po prostu hejt i szyderę. Jednak bardziej popularni zawodnicy nie powinni tak bardzo chwalić zawodników dopiero co wchodzących w ten sport bo stwarzają nie tylko ogromną presję u "prospektów", ale także nastawiają kibiców na sukcesy, które mogą przyjść później w karierze (niekoniecznie teraz). W przypadku braku tych sukcesów, młodzik taki nastawiany jest na o wiele większą krytykę, niż gdyby wspinał się w świadomości fanów swoim tempem.

  :rofl:

  mama mówiła redaktorku… , patrz Kuba Wikłacz daje radę!

 16. Za każdym razem, oj wyrwany kiełku.

  :beczka:

  Może i dobrze, ma za "słabą głowę" na studia.

  :śmiech:

  Na pewno nie za słabą na bezpieczenstwo wewnętrzne xD

 17. Moja teoria jest taka, że jak chłopak był na dziennej Ekonomii i zobaczył na czym polegają studia – to powiedział 'a pierdolę to' . Zajęcia od rana do wieczora, plan potrafi być zjebany, a tu treningi, jeszcze interes przecież jakiś ma (Dr Natural czy jak to tam się zwie). A gdzie wolny czas?

  To poświęcił studia na rzecz MMA, ale czy właściwie wybrał to chuj wie.

  Jeśli biznes działa, to jak najbardziej – to wprowadzenie ekonomii w życie :muttley:

  Jeśli…:KotKapitalista:

  A inna sprawa to to, czy się nie odbuduje. Zmiana klubu wychodzi raz lepiej, raz gorzej, i każdemu inaczej, bo to sprawa indywidualna. :redford:

  W sumie warunki sensowne ma.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.