Portal MMAFighting.com potwierdził to, co jakiś czas temu na swoim vlogu opublikował Paweł Kiełek. Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn wystąpi już 11 maja na gali Brave 12 w Dżakarcie. Jego rywalem będzie były zawodnik UFC – Mehdi Baghdad. 

Mehdi Baghdad (MMA 10-5) swoje dwie ostatnie walki stoczył dla organizacji UFC. Oba pojedynki przegrał. Później wystąpił w 25. sezonie programu The Ultimate Fighter, w którym zmierzył się i przegrał z Jesse Taylorem.

Przed swoim pierwszym występem w organizacji Brave, Paweł Kiełek (MMA 8-4-1) zwyciężył z Ireneuszem Szydłowskim na gali ACB 63. Polak miał później zawalczyć na gali Spartan Fight 8, jednak musiał zrezygnować z powodu kontuzji.

17 KOMENTARZE

 1. i elegancko

  jakby walczyl z nalesnikami jak 3/4 prospektow to teraz mialby rekord 15:0, ale zamiast tego wybral droge prawdziwych trudnych walk

 2. Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn wystąpi już 11 marca

  Powodzenia Paweł, oby tym razem twoja ręka poszła w górę.:KotKapitalista:

 3. O wiele bardziej ciekawi mnie czy Kuba Kowalewicz dostanie kolejną szansę, zwłaszcza że dał ostatnio bardzo dobry występ.

 4. gdzieś był temat o najbardziej przereklamowanych polskich zawodnikach. Według mnie Kiełek jest w top3 na bank, bez szans na UFC. I tak trzymam kciuki za Naszego!

 5. gdzieś był temat o najbardziej przereklamowanych polskich zawodnikach. Według mnie Kiełek jest w top3 na bank, bez szans na UFC. I tak trzymam kciuki za Naszego!

  tylko on walczy z kozakami, a nie rekord nabity na ogorach jak 90% naszych

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.