Paweł Kiełek poinformował na swoim profilu na Facebooku i w swoim wideoblogu, że już 11 maja zawalczy podczas gali Brave 12 w Dżakarcie. Będzie to drugie starcie Polaka w tej organizacji. W pierwszym pojedynku, który odbył się 2 marca, Kiełek przegrał na punkty z Sidneyem Wheelerem.

Tym razem rywalem Polaka będzie Mehdi Baghdad, który swoje dwie ostatnie walki stoczył dla organizacji UFC. Oba pojedynki przegrał. Później wystąpił w 25. sezonie programu The Ultimate Fighter, w którym zmierzył się i przegrał z Jesse Taylorem.

Przed swoim pierwszym występem w organizacji Brave, Paweł Kiełek zwyciężył z Ireneuszem Szydłowskim na gali ACB 63. Polak miał później zawalczyć na gali Spartan Fight 8, jednak musiał zrezygnować z powodu kontuzji.

Brave Combat Federation 12, Indonezja ☀️🌴Moim rywalem będzie… 👇Najważniejsza walka w życiu, wyzwanie na które czekałem od zawsze!

Publiée par Paweł Kiełek sur Dimanche 8 avril 2018

15 KOMENTARZE

 1. Największy prospekt w galaktyce :benny:

  to wymien jednego polskiego prospekta

  Kielek przegral, ale walczyl z kozakami, a nasi prospekci to maja rekordy nabite na bumach

 2. to wymien jednego polskiego prospekta

  Kielek przegral, ale walczyl z kozakami, a nasi prospekci to maja rekordy nabite na bumach

  Mordo ale ja go nie hejtuję lubię go, po prostu kręcę Tylko bekę z tego jak był pompowany. Bo lubię go jako zawodnika i ogólnie jako osobę mimo że go nie znam to często oglądam jakieś tam jego wrzutki i wypowiada się bardzo spoko mądrze co na naszym kurwidołku nie jest często spotykane

 3. Mordo ale ja go nie hejtuję lubię go, po prostu kręcę Tylko bekę z tego jak był pompowany. Bo lubię go jako zawodnika i ogólnie jako osobę mimo że go nie znam to często oglądam jakieś tam jego wrzutki i wypowiada się bardzo spoko mądrze co na naszym kurwidołku nie jest często spotykane

  ale on sie pompowal czy inni go pompowali np. cohones?

 4. Vlog.

  Wkurwia mnie niemożebnie sranie się ludźmi, którzy nie wygrali żadnej walki w UFC, że są weteranami tej organizacji albo, że są z tego powodu jakimś szczególnym wyzwaniem… Czym się ten gość różni od masy innych średniaków czy innych ogóraków? Poszedł do UFC, dostał oklep i został wyjebany, zatem to chyba znaczy, że to nie jest kaliber zawodnika UFC?! Póki nie wygrasz tam ze 3 walk to co najwyżej możesz być tytułowany odpadem UFC.

 5. Wkurwia mnie niemożebnie sranie się ludźmi, którzy nie wygrali żadnej walki w UFC, że są weteranami tej organizacji albo, że są z tego powodu jakimś szczególnym wyzwaniem… Czym się ten gość różni od masy innych średniaków czy innych ogóraków? Poszedł do UFC, dostał oklep i został wyjebany, zatem to chyba znaczy, że to nie jest kaliber zawodnika UFC?! Póki nie wygrasz tam ze 3 walk to co najwyżej możesz być tytułowany odpadem UFC.

  medialnie lepiej brzmi / wygląda. Weteran UFC, a nie odpad z UFC

 6. Mehdi go w stójce zabije. Kiełek kolejne lanie, może jak przestanie się na araba robić to coś się zmieni.

 7. Kiełek kolejne lanie, może jak przestanie się na araba robić to coś się zmieni.

  Co tu wygląd do rzeczy?

  Ciekawe ile razy w trailerze padnie, że Mehdi trenował z Andersonem Silvą.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.