9 stycznia w hali RCS w Lubinie staną naprzeciw siebie dwaj zawodnicy z Polski i Litwy, Paweł Kiełek z Berkut Arrachion Olsztyn i Mindaugas Verzbickas reprezentujący Ukmerge Judo Sport Club. Pojedynek zakontraktowany jest w wadze do 77 kg.

Paweł Kiełek w FEN stoczy trzeci pojedynek. Ma zaledwie 20 lat i miał dobry start, gdy podczas gali FEN 6 we Wrocławiu zmusił do poddania Gurama Kutateladze z Gruzji. Niestety w następnej walce nie sprostał  Romanowi Szymańskiemu z Poznania, przegrywając na punkty. Zawodnik z Olsztyna po tej walce postanowił zmienić kategorię wagową na wyższą.

Liczący 25 lat Mindaugas Verzbickas w 2014 roku stoczył jedną z walk na polskim rynku, przeciwko Andrzejowi Grzebykowi, walcząc w wyższej wadze do 84 kg. Przeciwko Polakom ma dobrą passę, bowiem zmusił do poddania Marcina Mencela, Karola Szałowskiego i na na FEN 6, Alberta Odzimkowskiego. Ostatnia walka z silnym zapaśnikiem Alikiem Tseiko z Estonii zakończyła się remisem. Verzbickas do tej pory wygrał dziewięć walk, jedną przegrał i dwa razy remisował.

13 KOMENTARZE

 1. Zestawienie ciekawe, ale dla mnie lekko nielogiczne. W dobrym występie Verzbickas skończył Odzimkowskiego, a Kiełek wypadł ostatnio fatalnie. Wolałbym już tą walkę Kiełka z Boczkiem, a Litwina skonfrontować np. z Żelazowskim jako eliminator do walki o pas.

 2. A Bandel znowu jakiegoś Wacka dostanie w następnej walce:facepalm: a Kiełek po przegranej dostaje solidnego gościa:???::sad:

 3. Bo ma taki rekord 🙂

  Verzbickas do tej pory wygrał dziewięć walk, jedną przegrał i dwa razy remisował.

 4. A Bandel znowu jakiegoś Wacka dostanie w następnej walce:facepalm: a Kiełek po przegranej dostaje solidnego gościa:???::sad:

  Bo Kiełek nie ma profesjonalnego managera.

 5. Wymień 3 polskich profesjonalnych managerów

  Paweł Kowalik, Paweł Kowalik, Paweł Kowalik. Reszta to amatory

 6. Z Menclem, Szałowskim, Odzimkowskim wygrał, z Grzebykiem walczył xD Propsy dla mistrza marketingu który pisał tą zapowiedź ;D

 7. Dobrze ze Kiełek wraca bo roznie sie wypowiadali trenerzy i ludzie zwiazani z Pawłem na temat jego powrotu. Jest duzym talentem i mam nadzieje ze bedzie rozwijal sie na miare tego talentu

 8. Wymień 3 polskich profesjonalnych managerów

  Podobno był kiedyś pan Świerkot, ale on szybko objawił się jako #TeamNiemcy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.