fen12-drobina-vs-kielek-800x445

Informacja prasowa:

Od walki Pawła Kiełka z klubu Berkut Arrachion Olsztyn z Dawidem Drobiną z MMA Orzeł Namysłów rozpocznie się 20 maja gala FEN 12 Feel The Force. Pojedynek we wrocławskiej Hali Stulecia zakontraktowany jest w wadze półśredniej do 77 kilogramów.

Paweł Kiełek w klatkoringu Fight Exclusive Night wystąpi po raz czwarty. Zaledwie 20-letni fighter uważany jest za jeden z największych talentów w polskim MMA. Tę opinię potwierdził na gali FEN 6 Showtime we Wrocławiu, na której zmusił do poddania Gurama Kutateladze z Gruzji. Wcześniej zremisował także z cenionym Artemem Lobovem. Niestety, w dwóch ostatnich pojedynkach uległ Romanowi Szymańskiemu (jednogłośna decyzja sędziów) i Mindaugasowi Verzbickasowi (poddanie w 1. rundzie). Te dwa przegrane starcia determinują go, by wreszcie odnieść kolejny sukces. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk, każdorazowo przez poddanie lub nokaut rozstrzygając je na swoją korzyść, poniósł 2 porażki i jeden raz zremisował.

28-letni Dawid Drobina to wielokrotny medalista zawodów w formule submission fighting. Występ na wrocławskiej gali FEN 12 Feel The Force będzie jego debiutem w federacji Fight Exclusive Night. Namysłowianin o przydomku „Spiner” karierę w profesjonalnym MMA rozpoczął w 2010 roku. a jego idolem jest słynny Kanadyjczyk Georges St. Pierre. Z dotychczasowych swoich pojedynków sześć wygrał, kończąc każdy z nich przed czasem, i cztery przegrał.

Mamy nadzieję, że pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach eventim.pl i kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

4 KOMENTARZE

  1. Paweł ostatnio coś mało stabilny. Niby wszystko gra w trakcie przygotowań, a w kluczowym momencie cos nie tryka.

  2. Przeciwnik idealny na ten moment kariery Kiełka. Nie jakiś totalny ogór, ale mimo wszystko jak Paweł przegra to może być BARDZO nieciekawie z jego przyszłością…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.