Paweł Jóźwiak z piątą walką w 2023 roku i szóstym pojedynkiem w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Prezes organizacji FEN zawalczy w starciu rewanżowym z Michałem „Boxdelem” Baronem.

Pojedynek odbędzie się na gali FAME Friday Arena 2, która 29 września będzie miała miejsce w Szczecinie. Zasady starcia to K-1 w małych rękawicach.

Jóźwiak zadebiutował w walkach w październiku 2022 roku, pokonując na WOTORE 6 w zaledwie 15 sekund Marcina Najmana. Kolejny pojedynek stoczył na FAME 17, gdzie przegrał po drugiej rundzie z Michałem Baronem. Następny pojedynek to rewanż z Marcinem Najmanem na HIGH League 6, gdzie prezes FEN przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Kilka miesięcy później Paweł Jóźwiak stoczył dwa pojedynki na jednej gali. Na PRIME Show 5 najpierw decyzją sędziów wygrał z Jackiem Murańskim, a następnie ciosami w pierwszej rundzie odprawił Ernesta Ivandę.

Dla Michała Barona będzie to druga walka w 2023 roku. W lutym pokonał po drugiej rundzie Pawła Jóźwiaka na FAME 17. Wcześniej „Boxdel” stoczył trzy pojedynki – w listopadzie 2021 roku na zasadach boksu przegrał z Kasjuszem Życińskim, w czerwcu 2019 roku przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Jakubem Flasem, a w czerwcu 2018 roku znokautował Jakuba Szymańskiego, udanie debiutując w walkach w organizacji FAME.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.