Sprawa pomiędzy organizacją Fight Exclusive Night a Normanem Parke’iem wciąż nie dobiegła końca. Prezes FEN, Paweł Jóźwiak, w odpowiedzi na wpis „Stormina” na Twitterze przypomniał o zaległościach zawodnika z Irlandii Północnej.

A co z zaliczką, którą miałeś zwrócić FEN? Sprawa jest już zgłoszona do prokuratury. Jesteś oszustem i złodziejem! Poinformuję o tym również wszystkie media w Wielkiej Brytanii.

Były zawodnik UFC i pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW w wadze lekkiej według słów Pawła Jóźwiaka otrzymał zaliczkę za pojedynek, który miał stoczyć w organizacji FEN. Parke miał skrzyżować rękawice z Maciejem Jewtuszką. Ostatecznie jednak „Stormin” związał się z KSW, gdzie po powrocie stoczył już dwie, zwycięskie walki.

Chwilę później prezes FEN zamieścił kolejny wpis, w którym zdradził, ile pieniędzy Parke jest winien organizacji Fight Exclusive Night:

Oszukał nas na 6 tysięcy funtów! Mamy na to dowody. Nasza cierpliwość właśnie się zakończyła. Teraz sprawa rozpatrywana jest przez prawników. Ostrzegam wszystkich promotorów na świecie przed Normanem Parke. Wiem, że Norman oszukał również wielu innych ludzi na zaliczkę.

Mamy umowę oraz potwierdzenia przelewów.

Na ten moment nie wiadomo, jak zakończy się spór pomiędzy Normanem Parke’iem a organizacją Fight Exclusive Night.

Poniżej możecie obejrzeć ostatni wywiad z Pawłem Jóźwiakiem, w którym została poruszona kwestia zaległości zawodnika zza granicy względem polskiej organizacji:

2 KOMENTARZE

  1. no niestety slabo to wyglada, ja jak bym mial dowody to bym slowa nie napisal, zadzwonil do irlandzkiej spierdoliny raz dal mu tydzien a jak by pieniazki nie przyszly bez ostrzezenia zlozyl sprawe do sadu, a po uprawomocnieniu wyroku zgmieszal zesrormina z blotem i szrgal mu reputacje jak zydzi polakom profanujac pamiec ofiar dla chciwosci ktora zciagnela juz na nich raz kataklizm. Boje sie ze prezes pruje sie bezsilnie bo zmascil cos i wie ze nie da sie tej sprawy wygrac ale obym sie mylil i wygolasil irlandczyka z ostatniego funta.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.