Prezes federacji FEN o sprzedaży biletów na FEN 23, o Normanie Parke i blokadzie ze strony KSW oraz sukcesie gal FEN.

39 KOMENTARZE

 1. Wystarczyło mi obejrzeć, 36 sekund, a ten już zaczął pierdolić o rekordach, niech ktoś, zestawi go w walce z Kawulskim, to się wyjaśni w końcu, kto jest rekordowo rekordowym królem rekordów. :siara:

 2. Wystarczyło mi obejrzeć, 36 sekund, a ten już zaczął pierdolić o rekordach, niech ktoś, zestawi go w walce z Kawulskim, to się wyjaśni w końcu, kto jest rekordowo rekordowym królem rekordów. :siara:

  Przydałaby się debata na MMARocks z udziałem Kawula i Jóźwiaka oczywiście z meblościanką w tle.

 3. juz prawie Prezesowi sie udaje powstrzymywac glupi usmieszek po kazdym zdaniu:) musialo ostro na niego wplynac memowanie na cohones

 4. Przydałaby się debata na MMARocks z udziałem Kawula i Jóźwiaka oczywiście z meblościanką w tle.

  Pan Malina już się szykuje w blokach startowych. Podobno teraz ma rozjebać Mistrza Kawulskiego.

  Jak ktoś ma tę scenę to niech wklei, płacę złotem.

 5. Pan Malina już się szykuje w blokach startowych. Podobno teraz ma rozjebać Mistrza Kawulskiego.

  Jak ktoś ma tę scenę to niech wklei, płacę złotem.

  Pan Malina to już zapomniał o niesnaskach z panem kawulskim i wszedł w bezpieczne ciemnie miejsce pana kawulskiego, gdzie światło nie dociera.

 6. Co by nie mówić o Malinie, to honoro wysłał mi wódkę, gdy ja stawiałem Caina w rewanżu a on JDS.

 7. Prezes schudł, bo się docina na Sopot? Nie no kurła, żartuję, wiadomo, że zaczął kupować koszule o rozmiar większe. Pozdro wariacie!

 8. Pan Malina już się szykuje w blokach startowych. Podobno teraz ma rozjebać Mistrza Kawulskiego.

  Jak ktoś ma tę scenę to niech wklei, płacę złotem.

  Cała konferencja to złoto. Niestety taki zawodnik jak Maciek, czy Martin siedzący w tym biznesie tyle lat ma takie doświadczenie, że gasi nas użytkowników jak peta. Ty zadajesz pytanie, on ma odpowiedź na wszystko:arielcry:

 9. Kurwa to jest taki sztos, że oglądam i płaczę, trochę ze śmiechu trochę ze smutku jak pan Malina został rozjechany. Dla mnie Top10 polskiego mma w historii. Po prostu kurwa rekord rekordów. Nie boję się używać wielkich słów ale to nie żaden Fikołkov,nie żaden Pudziao, tylko Mistrz Kawulski jest najważniejszą postacią naszego mma i KSW. Bez Kawula nie byłoby niczego.

  @Orest ja się nie dziwię, że pan Malina się sprzedał, po czymś takim poszedł za Mistrzem i dołączył do sekty wyznawców.

 10. Parke'a bym z chęcią obejrzał, w jakiejkolwiek polskiej federacji.

  No w KSW go widać, jak Bilmanowi grozi tłitami…:juanlaugh:

 11. Kurwa to jest taki sztos, że oglądam i płaczę, trochę ze śmiechu trochę ze smutku jak pan Malina został rozjechany. Dla mnie Top10 polskiego mma w historii. Po prostu kurwa rekord rekordów. Nie boję się używać wielkich słów ale to nie żaden Fikołkov,nie żaden Pudziao, tylko Mistrz Kawulski jest najważniejszą postacią naszego mma i KSW. Bez Kawula nie byłoby niczego.

  @Orest ja się nie dziwię, że pan Malina się sprzedał, po czymś takim poszedł za Mistrzem i dołączył do sekty wyznawców.

  Kazdy z nas ma w pamieci sytuacje ktorych sie wstydzi, ale malina tu tak dopierdolił, że nawet dzieci jego dzieci przy choince będą z niego pizde kręciły.

  I jeszcze te jąkanie na koniec:cmgkeepgoing:

 12. Cała konferencja to złoto. Niestety taki zawodnik jak Maciek, czy Martin siedzący w tym biznesie tyle lat ma takie doświadczenie, że gasi nas użytkowników jak peta. Ty zadajesz pytanie, on ma odpowiedź na wszystko:arielcry:

  Zapomniałem już o tym, zloto:razz:jelen:

  Pytanie do redakcji czemu już nie ma tego typu videokonferecji?:zakręcony:

 13. juz prawie Prezesowi sie udaje powstrzymywac glupi usmieszek po kazdym zdaniu:) musialo ostro na niego wplynac memowanie na cohones

  Już myślałem, że to nasza sprawka, ale przyjrzałem się, i on ma szczękościsk, i dlatego NIE MOŻE się uśmiechnąć. Poprzednio nie miał tego problemu. Ciekawe, co jest przyczyną… W sumie w dupie to mam. Niemniej szczękościsk to nie takie byle co – może być pierdoła, może być poważniejsze. Zdrowia życzę, FENy się coraz lepiej ogląda.

 14. Cała konferencja to złoto. Niestety taki zawodnik jak Maciek, czy Martin siedzący w tym biznesie tyle lat ma takie doświadczenie, że gasi nas użytkowników jak peta. Ty zadajesz pytanie, on ma odpowiedź na wszystko:arielcry:

  Człowiek głupi był, i nie spisywał takich rzeczy na bieżąco – teraz połowa już zapomniana a druga połowa zakurzona. Kurwa jakie złoto, wiedziałem że to było złoto ale jak odpaliłem to z 24 karaty jak nic.

 15. Człowiek głupi był, i nie spisywał takich rzeczy na bieżąco – teraz połowa już zapomniana a druga połowa zakurzona. Kurwa jakie złoto, wiedziałem że to było złoto ale jak odpaliłem to z 24 karaty jak nic.

  Kurła… kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów.

 16. Szkoda, że Jajcarz zniknął. Ten to dopiero był ancymon. Pamiętam jak zabrał się za menadżerkę i Tymek Świątek chciał mu wpierdolić za to, że niby oszukał go na suplementach. Fajne czasy. Mów co chcesz PanMaciej, ale kiedyś to były czasy 🙂

 17. Cała konferencja to złoto. Niestety taki zawodnik jak Maciek, czy Martin siedzący w tym biznesie tyle lat ma takie doświadczenie, że gasi nas użytkowników jak peta. Ty zadajesz pytanie, on ma odpowiedź na wszystko:arielcry:

  Konfy to było złoto:antonio:

  E: Ma ktoś "skriny" starego wyglądu forum?

  To były kurła czasy!!

 18. Cała konferencja to złoto. Niestety taki zawodnik jak Maciek, czy Martin siedzący w tym biznesie tyle lat ma takie doświadczenie, że gasi nas użytkowników jak peta. Ty zadajesz pytanie, on ma odpowiedź na wszystko:arielcry:

  Kawul nie do rozjebania w panczlajnach. Tylko Żmija w swoim prime mógł się z nim mierzyć

  #ulicznetangoskurwysynu #pdkpdw

 19. Kawul nie do rozjebania w panczlajnach. Tylko Żmija w swoim prime mógł się z nim mierzyć

  #ulicznetangoskurwysynu #pdkpdw

  PF! PF! PF!

 20. O co to chodziło dokładnie z meblościanką? Ja na cohones od 2015 dopiero, złote czasy mnie ominęły :coffeepc:

 21. Co by nie mówić o Malinie, to honoro wysłał mi wódkę, gdy ja stawiałem Caina w rewanżu a on JDS.

  Przynajmniej honorowy. @marcinos chyba dalej czeka na flaszkę od wyjątkowej klasy pedała @Remzo

 22. Cała konferencja to złoto. Niestety taki zawodnik jak Maciek, czy Martin siedzący w tym biznesie tyle lat ma takie doświadczenie, że gasi nas użytkowników jak peta. Ty zadajesz pytanie, on ma odpowiedź na wszystko:arielcry:

  Odświezyłem sobie ten diss. Boże, ale on go zeszmacił. Aż mi żal maliny.

 23. O co to chodziło dokładnie z meblościanką? Ja na cohones od 2015 dopiero, złote czasy mnie ominęły :coffeepc:

  Obejrzyj filmik, cała historia była taka że Rocksi zorganizowali QA użytkowników z Kawulem i Kawul się jebaniutki wybronił choć go kąsali, chyba właśnie Malina (obecnie ITC) zebrał największy łomot, ale reszta też została wgnieciona mimo że mieli poważne argumenty w tej rozmowie. Kiedyś to było 🙂 Tak samo jak stara Szklana Szczęka gdzie TJ, Venom i Escobar głownie nabijali się z KSW w podsumowaniach gali.

 24. Cała konferencja to złoto. Niestety taki zawodnik jak Maciek, czy Martin siedzący w tym biznesie tyle lat ma takie doświadczenie, że gasi nas użytkowników jak peta. Ty zadajesz pytanie, on ma odpowiedź na wszystko:arielcry:

  02:18:23 pada najbardziej kultowa fraza w historii forum :antonio:

  Przynajmniej honorowy. @marcinos chyba dalej czeka na flaszkę od wyjątkowej klasy pedała @Remzo

  Ja nadal czekam na avatar od @kapitanameryka . @majkelo89 jak tam sprawa w prokuraturze?

 25. Już myślałem, że to nasza sprawka, ale przyjrzałem się, i on ma szczękościsk, i dlatego NIE MOŻE się uśmiechnąć. Poprzednio nie miał tego problemu. Ciekawe, co jest przyczyną… W sumie w dupie to mam. Niemniej szczękościsk to nie takie byle co – może być pierdoła, może być poważniejsze. Zdrowia życzę, FENy się coraz lepiej ogląda.

  Te jego zęby są naturalne, czy jakaś proteza?

 26. dobrze sie slucha tego śmieszka, sam krytykuje walki k-1, ze to nuda mimo ze ma ich 5 na swojej karcie :waldeklaugh: szanuje

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.