Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak przed naszą kamerą o tym jak organizacja wkracza na nowy poziom wraz z dwudziestą odsłoną gali.

16 KOMENTARZE

 1. A powiedział, że są młodą organizacją i się uczą jeszcze?!

  Już nie są młodzi, ale ciągle się uczą.

 2. Polskie MMA rekordami stoi:lol: @Unscarred masz chlopie jaja za to pytanie o kopiowanie ksw:tiphatb:jeszcze nie slyszalem żeby ktorys z redaktorkow zadal takie pytanie w taki sposob:tiphatb:cieszy ze hala wyprzedana i nowy duzy sponsor! Niech im się widzie!

 3. Kurwa jaka smutna jest ta organizacja. Zrzynka z KSW jest na każdym kroku, karta walk nie wywołuje u nie nawet cienia zainteresowania. Ale posłuchać bankrutów o tym jak mówią o pieniądzach jest zawsze zabawne.

 4. Kurwa jaka smutna jest ta organizacja. Zrzynka z KSW jest na każdym kroku, karta walk nie wywołuje u nie nawet cienia zainteresowania. Ale posłuchać bankrutów o tym jak mówią o pieniądzach jest zawsze zabawne.

  Coś więcej ? Czy tak sobie piszesz ?

 5. Coś Pan Jóźwiak ściemnia. Najpierw mówi, że koszty takiej gali to 1 mln polskich cebulionów, za chwilę dodaje, że wynajęcie Torwaru to 100k zł. To na co on wydaje pozostałe 900k? Zawodnikom płaci po 1 000zł za występ, ale niech będzie że rekord i szaleństwo to za całą kartę zapłaci z 50k zł żeby było z górką. A reszta kosztów? Chyba chciał przyaktorzyć i pokazać, że nie tylko KSW ma gruby budżet. Obstawiam, że FEN realnie wydaje na galę maks. 300k zł. A i to pewnie przeszacowałem.

 6. Coś Pan Jóźwiak ściemnia. Najpierw mówi, że koszty takiej gali to 1 mln polskich cebulionów, za chwilę dodaje, że wynajęcie Torwaru to 100k zł. To na co on wydaje pozostałe 900k? Zawodnikom płaci po 1 000zł za występ, ale niech będzie że rekord i szaleństwo to za całą kartę zapłaci z 50k zł żeby było z górką. A reszta kosztów? Chyba chciał przyaktorzyć i pokazać, że nie tylko KSW ma gruby budżet. Obstawiam, że FEN realnie wydaje na galę maks. 300k zł. A i to pewnie przeszacowałem.

  A reszta kosztów oczywiście jest otrzymana w formie darowizny… ::clintdis::

 7. jeszcze pare lat temu bylem pozytywnie nastawiony i zajarany FEN, fajny pomysl. potencjal, swego rodzaju 'normalnosc'

  a teraz… reanimacja trupa i kopiuj – wklej od krs1, nie liczac K-1. ale i to zaraz sie skonczy. bo DSF wjechal grubo

 8. Coś więcej ? Czy tak sobie piszesz ?

  A Ty nie słyszałeś nigdy o tym jak zawodnicy nie dostają hajsu na czas albo wcale? Wiadomo o tym od dawna, zreszta w ostatniej Jurasówce Kowalik wyłożył sytuacje FEN dokładnie na tyle ze nie mam złudzeń co do nich. Wydmuszka i napinanie bicepsów na ciasnej koszuli. Jeśli ktoś ogłasza się druga siła w Pl a nie ma na wypłaty dla gości którzy zostawiają tam zdrowie to zero szacunku Panie Jóźwiak.

 9. Wynajem torwaru to rzeczywiście około 50k za dzień. Gala sportów walki wymaga wynajęcia hali na co najmniej 2-3 dni. Kwestia rozłożenia klatki/ringu, stoliki na płycie itp. Koszty obsługi to kolejne kilkanaście tysięcy. Do miliona daleko… no chyba, że Jóźwiak płaci po 30-40 tyś dla każdego zawodnika. Biorąc pod uwagę, że nagroda specjalna dla zwycięzcy walki wieczoru na FEN to 1000 zł (na wielkim czeku), ciężko uwierzyć w te kwoty no chyba że odjąć zera od tych kwot 🙂

 10. A Ty nie słyszałeś nigdy o tym jak zawodnicy nie dostają hajsu na czas albo wcale? Wiadomo o tym od dawna, zreszta w ostatniej Jurasówce Kowalik wyłożył sytuacje FEN dokładnie na tyle ze nie mam złudzeń co do nich. Wydmuszka i napinanie bicepsów na ciasnej koszuli. Jeśli ktoś ogłasza się druga siła w Pl a nie ma na wypłaty dla gości którzy zostawiają tam zdrowie to zero szacunku Panie Jóźwiak.

  Słyszałem że FEN czasami ma opóźnienia w płatnościach ale tylko jeśli wychodziło to w kłótniach twitterowych . Nie słyszałem żeby ktoś nie dostał całkowicie wypłaty chyba że rozliczenie było w biletach 🙂 . Jestem ciekawy tematu , nie czepiam się 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.