Nokautem w drugiej rundzie zakończyła się walka wieczoru gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Michał Baron posłał na deski Pawła Jóźwiaka, zwyciężając z „Prezesem FEN” po raz drugi.

Bardzo mocny początek ze strony Pawła Jóźwiaka, który trafił potężnym ciosem Michała Barona po zaledwie 15 sekundach. „Boxdel” był liczony przez sędziego. Jóźwiak za każdym razem starał się atakować w podobny sposób kontrami w odpowiedzi na napierającego do przodu Barona. Coraz częściej „Boxdel” używał niskich kopnięć, co zaczął odczuwać jego przeciwnik.

Aktywniej rozpoczął drugą rundę Baron, ruszając do przodu z seriami i kopnięciami. Podczas jednej z wymian „Boxdel” świetnie trafił sierpem w tempo, po którym półprzytomny „Prezes FEN” osunął się na matę. Paweł Jóźwiak był liczony i miał spory problem z powrotem do walki, jednak ostatecznie się to udało. Po chwili „Boxdel” znów trafił przeciwnika i ten był liczony. Na sam koniec rundy Michał Baron celnie trafił świetnymi uderzeniami, którymi posłał Pawła Jóźwiaka na deski, kończąc tym samym pojedynek przez nokaut.

Pojedynek był rewanżem za starcie, które odbyło się 3 lutego na gali FAME 17. Wtedy z dalszej walki po drugiej rundzie zrezygnował Paweł Jóźwiak.

„Boxdel” w dotychczasowych walkach pokonywał Jakuba Szymańskiego i Pawła Jóźwiaka, przegrywał natomiast z Jakubem Flasem i Kasjuszem Życińskim. Wszystkie pojedynki stoczył pod szyldem organizacji FAME.

Jóźwiak przygodę z walkami rozpoczął w październiku 2022 roku od pokonania Marcina Najmana w 15 sekund. W dwóch następnych starciach „Prezes FEN” przegrywał – najpierw z Michałem Baronem, a następnie decyzją sędziów w rewanżu z Marcinem Najmanem. Kolejne dwa pojedynki Jóźwiak stoczył podczas tej samej gali – najpierw na punkty wygrał z Jackiem Murańskim, a następnie ciosami w pierwszej rundzie rozbił Ernesta Ivandę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.