FEN UFD GYM

Lider organizacji Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak poinformował na swoich mediach społecznościowych, że rozpoczyna współpracę z UFD GYM i zapowiedział, że fani nie będą długo czekać na efekty tego porozumienia.

UFD GYM to klub mający siedzibę w Düsseldorfie i może pochwalić się takimi zawodnikami reprezentującymi barwy stajni jak: Dawid Zawada, Abus Magomedov, Martin Zawada, Hector Lombard, Antun Racić czy Roberto Soldić. Warto wspomnieć, że wielu z tych zawodników współpracuje już z inną polską organizacją, czyli KSW. Na najbliższej, 49. gali, z UFD GYM udział wezmą Erko Jun, który zmierzy się z Akopem Szostakiem, Antun Racić podejmujący Pawła Polityło, Roberto Soldić w starciu z Krystianem Kaszubowskim oraz Martin Zawada, który spróbuje szczęścia z Thiago Silvą.

Którzy zawodnicy dołączą do FEN oraz na jakich zasadach miałaby funkcjonować ta współpraca? Jak zapowiedział prezes Jóźwiak – dowiemy się już wkrótce!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.