Paweł Brandys (8-5-2) zmierzy się z doświadczonym Karlosem Vemolą (24-5) na gali Oktagon 11 w Ostrawie. Gala odbędzie się już 16 marca.

Polak w 2018 roku stoczył dwie walki, w których znokautował Tomasa Steponkeviciusa i decyzją sędziów pokonał Mateusza Symoczkę. W poprzednich starciach Brandys przegrywał między innymi z Bartoszem Leśką, Pawłem Hadasiem czy Marcinem Naruszczką – miało to miejsce w kategorii średniej, w takim też limicie odbędzie się marcowy pojedynek z Vemolą.

„The Terminator” to były zawodnik organizacji UFC, który atualnie kontynuuje serię ośmiu zwycięstw z rzędu. Vemola w 2018 roku stoczył pięć udanych pojedynków, w których pokonał między innymi Mateusza Ostrowskiego, Moise’a Rimbona czy Jamiego Sloanego. Jedyne porażki w swojej karierze czeski zawodnik poniósł pod szyldem UFC z Jonem Madsenem, Ronnym Markesem, Fancisem Carmontem i Caio Magalhaesem oraz na gali Warrior Fight Series 4 z Jackiem Hermanssonem.

15 KOMENTARZE

 1. Vemola juz chyba olal UFC, jak decyduje sie na takie pojedynki. Niczego nie ujmujac Pawlowi Brandysowi, ale slysze o nim pierwszy raz.

  W poprzednich starciach Brandys przegrywał między innymi z Bartoszem Leśką, Pawłem Hadasiem czy Marcinem Naruszczką

  Dodatkowo bardziej jest znany z tego z kim przegral…

 2. Kiedyś Paweł w wywiadzie powiedział,że nie kalkuluje i jest w tym sporcie żeby się bić z najlepszymi.Jakby to ugrał to może KSW.Walk nudnych nie daje.

 3. Pamietam jakie oczekiwania były wobec Vemoli.  Zabójca z Czech, killer król knockout-ów, ale szybko w UFC został zweryfikowany i czar prysł.

 4. Rywalizacja Oktagon vs. XFN trwa w najlepsze. Gale tego samego dnia, dobrze że nie w tym samym mieście:crazy:

 5. Vémola ma 8 wygranych teraz od ostatniej porażki.

   Rozumiem, że nie planuje drugiego podejścia do UFC?

  Aż dziwne, że jeszcze w cyrku nie dostał angażu.

  Czeski król nokautów brzmi godnie :beczka:

 6. Vémola ma 8 wygranych teraz od ostatniej porażki.

   Rozumiem, że nie planuje drugiego podejścia do UFC?

  Aż dziwne, że jeszcze w cyrku nie dostał angażu.

  Czeski król nokautów brzmi godnie :beczka:

  I jaka spoko szansa otwarcia na Czechy… Ale po co? Co tam jest teraz na topie? Gruzja? W sumie to też pomysł by wejść pod nos Rosjanom i rozstawić swoje produkty… W sumie KawulSony dobrze przędą,bo głupich ruchów nie wykonują, jak się zastanowić. Czechy małe, konkurować z sensownymi powoli galami lokalnymi średnio, a tak – atak na cały kraj, a i kilka dookoła coś tam usłyszy… :razz:enn:

 7. Kiedyś Paweł w wywiadzie powiedział,że nie kalkuluje i jest w tym sporcie żeby się bić z najlepszymi.Jakby to ugrał to może KSW.Walk nudnych nie daje.

  Jezeli Brandys jakimś cudem to ugra to znając życie będzie musiał dać rewanż Vemoli…

 8. to juz chyba ostatni ogor na przeszkodzie tego krecika aby dostac kontrakt u lysego

  Myślę, że jakby chciał pójść do UFC to by nie katował samych ogórków.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.