Po raz kolejny gala Amaury Bitettiego przeżywała spore problemy z zawodnikami wycofującymi się w ostatniej chwili. Wyniki poniżej.

Niegdyś czołowy zawodnik wagi średniej na świecie Paulo Filho (MMA 19-1) kontynuuje swoją passę wystawiania do wiatru kolejnych organizacji. Po problemach z WEC i Dream Brazylijczyk w dzień gali wycofał się z pojedynku z Yuki Sasakim na odbywającej dzisiaj w godzinach rannych naszego czasu gali Bitetti Combat 6 w Brasilii. Japończyk nie zgodził się na walkę ze znalezionym w ostatniej chwili na zastępstwo Danielem Acacio i walka wieczoru została całkowicie odwołana. Wcześniej z rozpiski wypadli też kontuzjowany Fabio Maldonado i Jeff Monson, który nie dotarł do Kraju Kawy. Tego ostatniego można się było spodziewać bo Śniegowy Człowiek po ostatnim procesie ma zakaz opuszczania kraju, mimo to pojawia się w rozpiskach kolejnych gal w różnych egzotycznych miejscach.

W walkach, które udało się przeprowadzić były pretendent do tytułu UFC Thales Leites (MMA 16-3) szybko poddał Rico Washingtona (MMA 4-5), utalentowany półciężki Glover Teixeira (MMA 8-2) rozbił jedynego pogromcę Juniora Dos Santosa Joaquima Ferreirę (MMA 8-4). Wygrywali też bracia Villefortowie Danillo (MMA 11-3) i Yuri (MMA 5-0). Największą niespodziankę wieczoru sprawił Francisco Drinaldo (MMA 4-0), który poddał balachą na kolano byłego zawodnika Pride i Dream Luiz Buscape Firmino (MMA 13-5). W pojedynku czołowych Brazylijek w MMA, który otworzył galę Amanda Nunes (MMA 5-1) zastopowała Ediene Gomes (MMA 5-1). Pełne wyniki:

Walka wieczoru:

84 kg.: Thales Leites pok. Rico Washingtona przez poddanie (trójkąt rękami), 2:40 runda 1

Główna karta:

93 kg.: Glover Teixeira pok. Joaquima Ferreirę przez TKO (poddanie przez narożnik), 1:30 runda 2
84 kg.: Danillo Villefort pok. Cassiano Tytschyo przez KO (prawy sierpowy), 0:56 runda 1
70 kg.: Cristiano Marcello pok. Emiliano Vattiego przez poddanie (balacha), 1:05 runda 1
77 kg.: Yuri Villefort pok. Julio Cesara przez jednogłośną decyzję
84 kg.: Leandro Silva pok. Gustavo Sampaio przez jednogłośną decyzję

Pozostałe:

70 kg.: Francisco Drinaldo pok. Luiza Firmino przez poddanie (balacha na kolano), 2:03 runda 1
84 kg.: Cesar Jesus Ferreira pok. Felipe Arinelliego przez techniczne poddanie (brabo), 0:55 runda 2
66 kg.: Amanda Nunes pok. Ediene Gomes przez TKO (uderzenia w parterze), 3:00 runda 24 KOMENTARZE

  1. hmmmm… a z czego Filho zyje, ze pozwala sobie na wystawianie ktorejs z kolei organizacji(pracodawcy)?

  2. filho to dobry zawodnik lecz nie ma podejscia do zawodnikow usa czy europy jedynie skosy mu ulegaja, chcial bym jeszcze raz walke z manhoefem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.