Daley

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Nie trzeba było długo czekać na pierwsze personalne decyzje nowego szefa Bellatora, Scotta Cokera. Były promotor Strikeforce nie tylko ściągnął do nowej organizacji swojego byłego matchmakera Richa Chou, ale – jak właśnie ogłoszono – także dwóch byłych pracowników i jednocześnie niezwykle efektownie walczących kickbokserów: Paula Daleya (MMA 34-13-2) i Melvina Manhoefa (MMA 28-11-1).

Daley był już zakontraktowany przez drugą największą organizację na świecie w 2012 roku, ale wtedy tylko raz pojawił się w okrągłej klatce, a późniejsze występy zostały storpedowane jego problemami z prawem. W ostatnich dwóch latach „Semtex” zanotował pięć wygranych w sześciu występach, m.in. nad naszym Łukaszem Chlewickim czy znanym z KSW 27 Patrickiem Vallee, a jedyną porażkę zadał mu Rosjanin Alexander Yakovlev. W tym roku Anglik z powodzeniem występował też w kickboxingu, gdzie zanotował cztery wygrane przed czasem.

Manhoef od ubiegłorocznej porażki z Mamedem Chalidowem na KSW 23, w klatce MMA pojawił się tylko raz. Na brazylijskiej gali Gringo Super Fight 10 „No Mercy” szybko odprawił Evangelistę Santosa. Podobnie jak Daley, Holender również ostatnio walczył w kickboxingu, jednak z dużo gorszym skutkiem. Zapisał bowiem na swoje konto pięć porażek.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.