News by madafaka z Cohones

Paul Daley MMAFighting.com:

„Dużo już było trashtalk, za dużo. Media powtarzają w kółko kilka rzeczy, które powiedziałem zaraz po ogłoszeniu walki ale ja jestem zbyt zajęty treningami żeby zwracać na to uwagę na to co on (Koscheck) mówi. Chce żeby moja walka przemówiła za mnie.

On będzie chciał mnie obalić, to jest pewne. Niezależnie od tego co on mówi, ja wiem co on będzie chciał zrobić, mam game plan i wiem, że będę gotowy na jego nieuchronne próby obaleń.

Oczywiście ja i moi trenerzy zawsze pracujemy nad tym elementem. Jestem najlepszy stojąc na nogach i nokautując ludzi, więc unikanie obaleń jest dla mnie bardzo ważne. Studiowałem sposoby w jakie on dochodzi do obaleń, obejrzałem kilka jego walk razem z moimi trenerami ale kiedy już zacząłem obóz pomyślałem, że oglądanie jego walk będzie mnie tylko rozpraszać. Oczywiście jestem fanem MMA i oglądałem jego pojedynki, ale przygotowuję się na swoją walkę i nie przejmuje się jego zapasami.

Denerwują mnie już ludzie pytający się, czy moja obrona przed obaleniami poprawiła się od czasu walki z Jakiem Shields’em. Jake Shields właśnie kompletnie zdominował Dana Hendersona – zapaśnika z olimpiady. Jake Shields może mieć jedne z najlepszych obaleń w MMA. Ja kilka z nich z zniwelowałem. Nie patrzę na to jak na początek walki o pas UFC. Patrzę na to jak na każdą inna walkę. Chcę ją wygrać, jak każdą inną.”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.