Chlewicki

 

Wyniki z gali Cage Warriors 57 na żywo w rozwinięciu.

Łukasz Chlewicki (10-3-1) bez kompleksów rozpoczął walkę z Paulem Daleyem (33-12-2), wdając się w stójkowe wymiany. W ostatniej minucie Daley zaatakował jednak piekielnie mocnymi kolanami z klinczu, którymi poważnie rozciął „Saszkę”. Zawodnik Grapplingu Kraków starał się klinczować, by dotrwać do końca rundy, a nawet odgryzał się „Semtexowi”. Polak dotrwał do końca rundy, ale rozcięcie okazało się na tyle poważne, że lekarze nie dopuścili Chlewickiego do drugiej rundy.

Niespełna 20 sekund zajęło Chrisowi Fishgoldowi (9-0) sprowadzenie Marcina Wrzoska (6-2) do parteru. Wspierany przez lokalną publikę Anglik znalazł się najpierw w półgardzie, a potem w gardzie Polaka. Mieszkający w Nottingham bydgoszczanin skutecznie blokował liczne ciosy rywala, a na ostatnie kilkadziesiąt sekund rundy uciekł do stójki, ale jednak przegrał inaugurujące starcie ze znacznie bardziej aktywnym w ofensywie Fishgoldem. Na początku drugiej rundy zawodnik miejscowego Next Generation trafił Wrzoska prawym, po którym poszedł po kolejne udane sprowadzenie. Na ziemi Anglik czuł się bardzo dobrze. Najpierw zdobył boczną, a potem plecy, zza których pracował nad duszeniem, zasypując przy tym Polaka gradem ciosów. Wobec braku aktywności Polaka sędzia Rich Mitchell zdecydował się przerwać pojedynek na półtorej minuty przed końcem.

Ściągnięty w ostatniej chwili jako zastępstwo za kontuzjowanego Aldrica Cassatę Henry Fadipe (5-6-1) zaskoczył wszystkich zebranych w liverpoolskiej Echo Arena, a przede wszystkim faworyzowanego zewsząd Danny’ego Robertsa (9-1). „Hot Chocolate” miał ogromne problemy z Irlandczykiem zarówno w stójce, jak i w parterze. Fadipe zafundował rywalowi obficie krwawiące rozcięcie, a na ziemi raz po raz próbował kolejnych poddań, spychając Anglika do defensywy. Roberts zdecydowanie dominował zapaśniczo, a swojej przewagi szukał głównie w ground and pound. W ostatniej rundzie zawodnik Next Generation poszedł po sprowadzenie, z czasem zdobył dosiad, a wreszcie zajął pozycję za plecami Fadipe. Dzielny Irlandczyk starał się bronić, ale Roberts zakończył walkę duszeniem zza pleców.

Jose Luis Zapater (17-10) po raz kolejny spróbował swoich sił w starciu z europejską czołówką kategorii koguciej i znów przekonał się, jak wiele dzieli go od tego poziomu. Ronnie Mann (22-6-1) okazał się bardziej bezlitosny dla sympatycznego Hiszpana niż Sirwan Kakai. Nowy nabytek Cage Warriors wygrywał z Zapaterem wymiany bokserskie, dwukrotnie trafił mocnym kolanem, a w parterze postawił na mocne ataki łokciami, czym zakończył pojedynek już w pierwszej rundzie.

Krwawy pojedynek zafundowali widzom Norman Paraisy (12-3-2) Leeroy Barnes (12-11). Chaotycznie walczący Anglik sprawił Francuzowi ogromne problemy w stójce, ale zapomniał wnieść do klatki choćby śladowe elementy defensywnych zapasów, czym wydał na siebie wyrok. Paraisy pomimo rozcięcia łuku brwiowego zdominował pierwszą i trzecią rundę, a zdaniem jednego z sędziów także i drugą, czym zapewnił sobie pierwsze od dwóch lat zwycięstwo na gali Cage Warriors.

Jack Mason (24-12) wprawdzie znalazł antidotum na świetne zazwyczaj zapasy Aliego Arisha (20-2) i utrzymał walkę w stójce właściwie przez 15 minut, co było jego celem. Swoją przewagę w stójce zdołał jednak zaznaczyć tylko w drugiej rundzie, a zwłaszcza w ostatnim starciu ustąpił pola pochodzącemu z Iranu rywalowi, co zaważyło na tym, że to Arish przedłużył swoją serię zwycięstw do dziewięciu.
Walka wieczoru:

170 lbs: Paul Daley (33-12-2) pok. Łukasza Chlewickiego (10-3-1) przez TKO (rozcięcie), 5:00 runda 1.

Główna karta:

180 lbs: Danny Roberts (9-1) pok. Henry’ego Fadipe (5-6-1) przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:34 runda 3.
135 lbs: Ronnie Mann (22-6-1) pok. Jose Luisa Zapatera (17-10) przez TKO (łokcie), 3:19 runda 1.
185 lbs: Norman Paraisy (12-3-2) vs. Leeroya Barnesa (12-11) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 2x 29-28)
175 lbs: Ali Arish (20-2) pok. Jacka Masona (24-12) przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)
145 lbs: Chris Fishgold (9-0) pok. Marcina Wrzoska (6-2) przez TKO (uderzenia), 3:31 runda 2.

Walki na facebooku:

170 lbs: Matt Inman (11-5) pok. Mohsena Bahariego (5-1) przez poddanie (skrętówka), 0:44 runda 1.
155 lbs: Saul Rogers (7-1) pok. Jasona Cooledge’a (8-5) przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:23 runda 1.
170 lbs: Steve Dinsdale (6-1) pok. Dana Rushwortha (5-1) przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)

Pozostałe:

125 lbs: Bryan Creighton (4-1) pok. Marka Connora (8-9) przez poddanie (duszenie d’arce) 3:20, runda 2.
125 lbs: Mick Gerrard (1-1) pok. Leona Pierre’a (1-3) przez poddanie (duszenie zza pleców) 2:55, runda 1.
145 lbs: Dean Reilly (6-5) pok. Micka Kaya (2-3) przez KO (lewy sierpowy), 0:25, runda 1.

3902 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 14. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 15. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 16. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 17. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 18. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 20. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 21. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 22. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 23. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 24. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 25. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 26. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 27. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 28. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 29. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 30. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 31. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 32. Wchodzę na stronę a tu nazwisko Saszy pogrubione…. ale mnie ścięło. Niezła zmyłka redakcjo 😛

 33. a mozna prosic jakiegos streama odbieranego z anglii? bo cagewarriors.tv nie dziala

 34.  Ten z mojego linka dopiero za jakąś godzinę rusza, na fejsie powinno iść wszędzie.

 35. O ktorej walczy Chlewicki, mniej wiecej?

  BTW pisze z Bulgarii nie majac stalego dostepu do komputera, ale licze ze uda mi sie obejrzec chociaz main event.

 36. Zajebiscie, wlasnie padl net w hotelu w ktorym mieszkam. Moze zrobia cos jutroWall .Jakas knajpa w Trojmiescie pokazuje takie egzotyczne MMA ? Laughing

 37. VaeVictis

  dzisiaj ze sportu i tak nic nie ma oprocz zuzla wiec w knajpie ktora ma sportklub mozesz poprosci zeby Ci wlaczyli 😉

 38. ma może ktoś streama do sport klubu żeby od tej 22 oglądać po polsku gale??

 39. VaeVictis może w piwiarniach Warki tam zawsze sport leci wystarczy poprosić barmana żeby wyszukał kanał,

 40. To gdzies w Srodmiesciu ?  Bo ja jestem wlasciwie blizej Sopotu, w Jelitkowie.

 41. Dobry kocur ten Rogers, szybko go załatwił.

  Edit: Ale ta skrętówka jeszcze lepsza, też dobry kocur z tego Inhmana

 42. Jakość streama trzeba przyznać, że naprawdę niezła. Ścinało mi na 540p trochę, więc dałem 360p – mimo wszystko jest naprawdę dobra. 

  Szybka walka, czekamy na Wrzoska!

 43. U was też brak obrazu, a zamiast tego jakies pionowe paski?

  Edit: Ok działa, wystarczyło odświerzyć.

 44. Ze sobie w tv tą galę obejrzę, to nawet nie marzyłem, o takie ja polskie walczyłem, chce się rzec, heh

 45. Oglądam galę w HD na WWW. Nie płacę nic.

  Qłwa!!! można?

  KSW z Iplą dwukrotnie zrobili mnie w uja, mimo że zapłaciłem grubą kasę.

  Jestem pod mega wrażeniem tej gali, mimo że jeszcze się nie rozpoczęła na dobre.

 46. Fajna runda, ale jednak dla Angola. Dobrze Marcin się bronił, szkoda, ze nie probowal uderzac lokciem w klinczu pod siatką. Oby Anglik sie zlamal, bo jego gameplan nie poszedl…No, ale mimo, ze rekord nie walczy to gosc nieco potrafi;)

 47. neizla obrona polaka w parterze.. ciekawe czy da rade, bo przeciwnik ma niezle zapasy..
  ja tez juz podziekowalem ipli po trzech nieudanych podejsciach.. wole obejrzec na streamie bo mam to samo, tyle ze za free..

 48. Jaka ironia losu. Polak obijany przez całą rundę a lepiej wygląda po walce od atakującego.

 49. Wygrana przez kontrolę zza pleców. Widać, że się bronił, ale sędzia się zlitował…no, ale i tak rzadko się to widzi…albo faktycznie wejdzie cios i zawodnik odpływa albo seria wchodzących ciosów jest dużo dłuższa niż było to tu. Niestety, szkoda, że głównie parter, bo widać było, że walka w stójce mogłaby być walką roku jakby tak wytrzymywali swoje uderzenia 😉

  Raczej obrona obaleń, by dyktować płaszczyznę walki. Parter niezły był, defensywnie. Po obaleniu praktycznie do bocznej już nie było jak trzeba, a może to i zmęczenie zaczęło wychodzić co uniemożliwiło obronę. Anglik nie wyglądał na specjalnie zmęczonego swoim intensywnym stylem. Oczywiście ciosy swoje robią, ale ile to razy ten co przyjmował chwilę później był bardziej świeży niż ten, który uderzał.

 50. no i sędzia dał dupy, bo Wrzostek był zdolny do dalszej walki. Widać było, że Nasz fighter też miał dużo do powiedzenia Panu sędzi. I tak ten Fishgold to słaby jest.

 51. Szkoda Marcina ale Fishgold był wyraźnie lepszy. Zapaśniczo górował nad Wrzoskiem a w parterze robił świetną robote, na którą Marcin nie miał jak odpowiedzieć. Sędzia dobrze zrobił, że przerwał walką bo tych ciosów Polak troche zebrał na głowe a wyjśc z tej pozycji było bardzo ciężko

  http://www.youtube.com/user/TheVoranek (Zapraszam do subskrypcji)

 52. Chlewicki? Patrząc na doświadczenie, jak to się skończy? Jak myślicie? No właśnie…

 53. Szkoda Wrzoska, ale dobre przerwanie, nie było sensu, żeby zbierał te łokcie na głowę. Born, Marcin się bronił, ale trochę nieskutecznie niestety. Dobra decyzja sędziego. 

 54. Wiem 🙂 Mówię tylko, że rzadko takie przerwania się widzi…albo seria wkładanych ciosów jest bardziej zdecydowana albo zawodnik odpływa, tu zawodnik się bronił, co starał się wyślizgnąć to rywal dopinał ponownie, wciąż jednak był przytomny, no ale większość (nie tak bardzo licznych) ciosów wchodziła. Od tyłu, niespodziewanie dla Polaka, niebezpiecznie dla zdrowia na dłuższą metę, dlatego sędzia tak przerwał. Z jednej strony plus, że nie tak jak inni odpłynął lub dał sobie wkładać całe kombosy w parterze, z drugiej minus, bo brak możliwości uzyskania lepszej pozycji, zrzucenia z pleców rywala sprawił taką reakcję ostatecznie.

 55. Ma ktos moze streama nie cagewarrior.tv gdyz mi paradoksalnie z anglii nie dziala bo sa jakies restrykcje prawne odbierabua akurat tego stramu z uk..

 56. sorry za bledy literowe, ale powyzszy post byl pisany z telefonu o sredniej jakosci wyswietlacza

 57. Norman Paraisy (11-3-2) vs. Leeroy Barnes (12-10) zajebista walka. Życzę sobie takich emocji na KSW 24!

 58. fajna stojka barnesa, ale niestety zapasy paraisego okazaly sie nie do przejscia..

 59. Witam : ) w jakim momencie trafiłem ? ile do końca ? kto walczy ? : )

 60. Sasza powinien częściej głęboko w nogi nurkować, bo bitkę w stójce to przegrywa…

  @Edit: O kurwa… ;_;

 61. Szkoda rundy dobrej, mam nadzieję, że ta krew do wytarcia i z kondycją nieźle  : )

  edit, kurwa mać

 62. Łukasz niestety przegrywa warunkami ;/ 

  Edyta; kurwa mać… 

  Druga edyta: czy ja tam widze Melvina ? 

 63. krew do wytarcia? Saszy czaszka byla widoczna przez to rozciecie praktycznie. :C

 64. Nyga zatłukł go przy tej klatce, szkoda, bo momentami stawiał mu solidny opór

 65. w klinczu było dobrze do momentu gdy Semtex był plecami do siatki, łokcie zrobiły damage lekki, szkoda 

 66.  Ech… A serio wierzyłem w trakcie pierwszej rundy, że Sasza może to wygrać. Ale dać taką walkę to żaden wstyd, brawo dla Łukasza!

 67. szkoda saszki, ale semtex jeszcze nie jest w jego zasięgu… niestety…

 68. MJJ
  jaka kolosalna różnica ?? To , że Chlewicki trafił kilka razy „Semtexa” który ma bardzo solidną stójkę nazywasz kolosalną różnicą??

 69. Walka przypominała trochę starcie Andersona Silvy z Richem Franklinem. Tutaj jednak wydaje mi się, że warunki fizyczne zrobiły zbyt dużą różnice

 70. Szkoda że koniec w taki sposób, chociaż faktycznie mózg przez dziurkę troszkę widać.

 71. Szkoda, ale szacunek dla Saszy za walkę. Ciekawe jakby to w 2 rundzie wyglądało, bo Sasza się chwiał.

  Weidman, Barao, Gustafsson, Siver, Velasquez, Edgar, Tate, Mousasi, Bahadurzada, Trujillo, Formiga, Stann

 72. Spore rozcięcie po tym łokciu. Ale i tak brawa ale Łukasza za to charakter i wole walki. Liczę, że Chlewicki dostanie jeszcze z raz szanse zawalczenia na CW

 73. No Manhoef co sie glupio pytacie, ludzi nie poznajecie ? Liczylem na obalenie i przynajmniej przelezanie na Semtexie. Szkoda ze próbował cos kuć w stójce.

 74. BRAWO SASZA! Momentami wyglądał dobrze, ale przeciwnik miał przewagę fizyczną jak z innej wagi i doświadczenie w wykorzystaniu klatki oraz łokci.

  Cieszy że Łukasz podjął rękawice i walczył dzielnie. Wierze że wróci mocniejszy.
  Więcej pracy nad siłą i zapasami w Ankosie 😉

 75. Saszka za malutki do półśredniej. Ile on ma1.70 może mniej. BTW ten od przeprowadzania wywiadów jakiś spokrewiony z Escobarem?Laughing Podobieństwo rzuca się w oczy 😉

 76. Na początku rundy fajnie Sasza boksował. Wiem, że łatwo mówić z tej strony, ale zero jakiejś obrony przed tymi kolanami. Szkoda, szkoda.
  @slowik_1991 Właśnie też mi się wydawało, że w narożniku był Melvin.

 77. Na 100 Bellatorze ma byc turniej polsrednich, wiec pewnie Daley wystapi.

  Co do walki, szkoda ze to pierwsze obalenie nie weszlo…

 78. Saszka dał dobra walkę na początku rundy ale potem Semtex zrobił mu dziurę w głowie i rozpołowił nos… lepiej że walka została przerwana

 79. Tyk-Tak pytamy bo jakość po kilku sobotnich głębszych już nie taka ostra 😀

 80. Chlewicki pokazał się moim zdaniem z zajebistej strony. Rozcięcie efektem walki i szkoda. Polak pokazał bardzo fajny boks przeciw komuś takiemu jak Daley…już widziałem oczami wyobraźni opadającego bezwładnie Anglika. Przeliczyłem się niestety. Te rozcięcia to niestety lipa, ale jeśli nie atakuje się szczęki by znokautować, a czoło czy górę czaszki to tak to najczęściej bywa…Oby w następnej walce "Sasza" wygrał.

 81. Te rozcięcia to niestety lipa, ale jeśli nie atakuje się szczęki by znokautować, a czoło czy górę czaszki to tak to najczęściej bywa…Oby w następnej walce "Sasza" wygrał.

   Nom, zapewne specjalnie tak było, Sasza nie zamierzał nokautować nic a nic.

 82. widać różnicę… kolosalną różnicę między polskimi zawodnikami noname, a tymi którzy występują na KSW!!!!

 83. @The real deal

   

  A twierdzisz, że walka była wyrównana? Chwała, że Saszka podjął walkę, bardzo się starał i nikt mu tego nie odbiera, ale widziałeś tą dominację Semtexa w klinczu? 

  Łukasz fajnie się pokazał, ale bądźmy obiektywni. 
  Tutaj za jakiś czas pojawi się podpis.

 84. " Nom, zapewne specjalnie tak było, Sasza nie zamierzał nokautować nic a nic." Bolt, nastawienie anty masz…Mówiłem o ciosach Daleya, które rozcięły, uderzanie w takie okolice częściej kończy się mniejszym bądź większym rozcięciem niż nokautem. Nie widzisz, że stójkę Saszy chwalę? Pozdrawiam 🙂

  Różnica warunków była, przełożona z resztą na to co się działo w klinczu, klincz rodem z MT Daleya przewyższył jakością klincz zapaśniczy Polaka. Sylwetki temu tylko pomogły. Z dystansu szło bardzo dobrze, więc szkoda, że tak się potoczyło jednak.

 85. " Nom, zapewne specjalnie tak było, Sasza nie zamierzał nokautować nic a nic." Bolt, nastawienie anty masz…Mówiłem o ciosach Daleya, które rozcięły, uderzanie w takie okolice częściej kończy się mniejszym bądź większym rozcięciem niż nokautem. Nie widzisz, że stójkę Saszy chwalę? Pozdrawiam 🙂

   Ano tak, wybacz, emocje po walce 😉 Również pozdrawiam i przepraszam za ten naskok 🙂

 86. a teraz oglądam KSW 17 i … już pierwsza walka po raz kolejny daje mi więcej emocji niż walki tych polskich nonamów na Cage Warriors 57.

 87. Niestety warunki fizyczne były istotnym elementem walki. Przewaga zasięgu, siły, wzrostu, pozwalała demolować Semtexowi w klinczu.

 88. ZARASZAM NA  GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ !!! KRSONE NA SCENIE!!! 27.07.2013!!!

 89. Szucik…To nie oglądaj tego co Cię nie emocjonuje, ktoś każe?

  Luz Bolt:).

 90. oglądam każdą galę i powiem tak: Invicta 6 była o moc ciekawszą galą!!!

 91. kobiety do MMA… masowo! Polscy fajterzy to słabizna… Jedynie Ci którzy kwalifikują się do KSW mają coś do zaprezentowania.

 92. Bo kobiety dają bardziej emocjonujące walki zwykle niż faceci, nawet jeśli mniej brutalne z racji mniejszych nieco sił, nic w tym dziwnego 😉

 93. szucik2 chyba jakieś gratisy od KSW dostajesz skoro twierdzisz, że z naszych zawodników jakiś poziom reprezentują tylko CI, którzy walczą na KSW 😀
  Ale każdy ma prawo do swojej opinii 🙂

 94. Gdzie to takich hodują? Jeden dostał bana to przyszedł następny. Chciałbym zobaczyć jak Chlewickiego odbiera pas mistrzowi KSW. Mógłby zająć miejsce Lagmana.

  Szacun dla Saszy, że wziął tą walkę.
  „Chciałbym aby na naszych galach jednak największym bohaterem był zawodnik, a walka najważniejszym momentem”
  Maciej Kawulski

 95. Sam wymieniłeś już trzech 🙂 a jest jeszcze chociażby Held, Narkun(chociaż chyba też ma być zakontraktowany w KSW), Hallmann, Browarski i mam nadzieję, że Omielańczuk w najbliższej swojej walce też pokaże, że jest solidną naszą czołówką. Ale każdy ma swój punkt widzenia.

 96. wrzosek- typowy przyklad wyjscia do walki na luzie, czyli danie sie totalnie zdominowac przeciwnikowi ktory pokazal wylacznie agresje i determinacje.
  Sasza bez argumentow sportowych aby byc rownorzednym przeciwnikiem dla Daleya lecz oczywiscie nie polozyl sie przed rywalem jak wrzosek.

 97. wymieńcie mi tych którzy są warci uwagi poza Sobbotą, Grabowskim i Drwalem i oczywiście poza zawodnikami KSW (nie mówię o słabiznach Moksie i Mańkowkim).

  Skoro mistrzostwo M-1 i choćby wygrana/kontrowersyjny remis z Sobottą jest osiągiem na rangę "słabizny", to już nie wiem, ręce opadają.
   

 98. Szucik2 -> Jeśli Twoje wpisy nie podniosą się poziomem, to podzielisz los Chamillitary'ego z przymusową przerwą.

 99. szucik2 napisał:

  wymieńcie mi tych którzy są warci uwagi poza Sobbotą, Grabowskim i Drwalem i oczywiście poza zawodnikami KSW (nie mówię o słabiznach Moksie i Mańkowkim).


  I see you trollin, You hatin, You tryin to make us fuckin angry, coz you'r only fat 'n nerdy.


  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem
 100. Szkoda tego rozcięcia, Sasza nie wyglądał źle w stójce, coś chyba jednak a taktyce nie wypaliło.

 101. Szkoda tego rozcięcia, Sasza nie wyglądał źle w stójce, coś chyba jednak w taktyce nie wypaliło.

 102. @ Tomasz Chmura

  jak to nasz kochany chamiltary dostał urlop? 😉 Bardzo przykro…., na ile?

 103. nie ze sie czepiam, ale Chlewicki wymiarami/postura przypomina Dennisa Sivera, ktory walczy 2 kategorie nizej.

 104. Sensacji wiec jednak nie bylo. Samej walki ostatecznie niestety nie zobaczylem, ale jak wynika z  relacji byla emocjonujaca. Brawo dla Lukasza, ze stawil opor. To rozciecie rzeczywiscie wygladalo tak powaznie ?

 105. nie ze sie czepiam, ale Chlewicki wymiarami/postura przypomina Dennisa Sivera, ktory walczy 2 kategorie nizej.

  No i nie wiem czy przypadkiem masa miesniowa mu nie ustepuje, bo wzrost ten sam

  Sensacji wiec jednak nie bylo. Samej walki ostatecznie niestety nie zobaczylem, ale jak wynika z  relacji byla emocjonujaca. Brawo dla Lukasza, ze stawil opor. To rozciecie rzeczywiscie wygladalo tak powaznie ?

  Bylo spore, ale z boku glowy, wiec ja jako rzadny krwi fan mma, walke bym puscil

  Inna sprawa jest, ze Daley obijal Sasze kolanami na glowe i korpus z dobre 90 sekund, powaznie go rozbijajac. Druga runda by dlugo nie potrwala.

 106. MMA to sport nie dla Polaków… Nie ma w Polsce po prostu zapotrzebowania ,a wynika to ogólnie z naszej kultury. Budowa orlików nie wiadomo po co, w szkołach nie uczą samoobrony ,czegokolwiek innego. Do tego dochodzi brak poborów przymusowych do wojska , gimbusy wolą stać pod murkiem ,albo uciekać przed Policją po jednym piwie. Jedyne walki wręcz to wśród pseudo kibiców. W przyszłości USA bez wątpienia będzie tworzyło masowy wyrób zawodników. Już teraz to się dzieje. A u nas nic nie było i nie będzie więc nie ma sensu co by trzeba było zrobić , bo nawet z emerytur dajemy się okradać , z naszej przyszłości więc czego tu wymagać.

 107. Bez niespodzianki. Sasza zrobił co mógł, no ale ten klincz Semtexa to była dewastacja.

 108. Łukasz Chlewicki przegrał z zawodnikiem, który był o krok od walki o pas UFC i walczył o tytuł Strikeforce = "MMA to sport nie dla Polaków". Eh…

 109. To prawda przypomnijmy sobie walkę z Diazem …a co do dygresji @Klausa 🙂 dopiero teraz odkryłeś że jesteśmy narodem piwożłopów z wąsami i kochamy tylko piłkę nożną w która nie umiemy grać.

 110. to samo skojarzenie mi sie wczoraj nasunelo:D choc uwazam, ze masa miesniowa to mu jednak mocno ustepuje.. w kazdym badz razie chcialbym zobaczyc sasze na mma attack badz ksw. kto wie jakby sie wczorajszy pojedynek potoczyl, gdyby nie bylo lokci. pare ciosow saszy weszlo, a i moze jakies sprowadzenie udalo by sie pozniej uskutecznic. ogolnie nie wygladalo to tak zle, jak niektorzy tutaj to przedstawiaja.

 111. Po obejrzeniu tej walki chciałbym zobaczyć Mameda z P.Daleyem.I uważam że Mamed nie był by faworytem tej walki.

 112. Ja jestem emigrantem i bardzo nad tym faktem ubolewam, teskniac za Polska praktycznie codziennie. Szczerze mowiac     dziwie sie osobom, ktore tak bardzo mierzi i zniecheca wszystko co polskie, zwlaszcza w obliczu jskichs niepowodzen.

  Swiat stoi przeciez otworem, zawsze mozna sie gdzies przeniesc. Chyba, ze to jednak nie do konca prawda, iz Polska jest siedliskiem wasatych piwozlopow bedacych sportowymi beztalenciami.

 113. bez problemu by ten Delay zdobył pas KSW z swojej kategorii. Dysproporcja wymiarów fizycznych i siły porażająca. Dobrze że nasi się mierzą coraz częściej z czołówką ale widać niestety jak wielka przestrzeń ich dzieli. Brawa dla Saszy że mimo dużo mniejszych wymiarów i siły przyjął walkę i poczuł co to znaczy czołówka tej kat. w Europie.

 114. Panowie ja po pierwszych 3 minutach byłem dobrej myśli, podobal mi się styl walki Łukasza przypierdol serię i odskocz, ale ten klincz tam odmienił rolę co nieznaczy, ze jakieś miazdzącej przewagi ja tam nie widziałem jak niektórzy tutaj. Dla mnie pokazał się Łukasz lepiej niż mogłem sobie to wyobrazić. Wielkie brawa dla niego

 115. @VaeVictis piwożłopy z wąsami w dodatku w sandałach i ciuchach z targu od Chińczyka 🙂 A o beztalenciu mówiłem tylko w kontekście uwielbianej piłki nożnej.
  Saszka na początku rundy walczył lepiej niż Nick Diaz który w 1r leżał na deskach 2 razy…

 116. Saszka nie ma się czego wstydzić. Porażka z Daleyem przez KO to żadna ujma. Semtex swoimi pięściami składał wielkie nazwiska. Myślę, że Polak na tym nawet zyska. Walczył w ME gali organizacji poważanej na świecie. Trochę rozgłosu nigdy nie zaszkodzi.

 117. Voranek – dzięki za wstawkę
  Klaus , TYTUS -drażni mnie wasza wypowiedz. Może wy się nie nadajecie do żadnego sportu i tylko żłopiecie piwo.
  Nasi na zagranicznych galach wielokrotnie udowadniali że Polak potrafi. Moks w Rosji i Niemczech , Held i Drwal w USA , Radomski w Szwecji i wielu , wielu innych . Ja sam na Brytyjskiej ziemi mam łącznie 4 walki w półzawodowym MMA i K-1 , oraz tajskim boksie c-klasa przeciwko miejscowym zawodnikom. I jakoś 3 z nich wygrałem przez TKO/KO. Jak to wyjaśnicie skoro według was Polacy to tylko wąsate piwożłopy?
  Sirpeter – Cholerne dzięki za takiego linka . Żeby móc oglądać trzeba było zainstalować jakiegoś pluga,który był do pobrania na stonie . Przy okazji zainstalowało mi jakiegoś wirusa , a i tak się nie dało oglądać.
  Vae Victis – ja też jestem emigrantem i podzielam twoje zdanie.Tacy osobnicy o jakich piszesz to już mnie nawet specjalnie nie dziwią . Oni po prostu mają mętalność kundli którzy gotowi są lizać po łapach każdego kto im tylko więcej do michy nałoży.
  Co do walk prawda jest taka że obaj nasi z góry zostali postawieni na gorszej pozycji, czyli jak to brytole mówią „underdogs”. Zrobili co mogli i jak na Polaków przystalo podjeli tę nierówną walkę.
  W UK takie zestawienia to nie rzadkość , popatrzcie na gale w Szkocji gdzie zawalczą min. Linke i Abramiuk . Z 4 naszych zawodników 3-ech dostało bardziej doświadczonych przeciwników.

 118. Należą się brawa dla Łukasza za wzięcie tej walki, ja byłem pod dużym wrażeniem i rozbudziła mnie pomimo zarwanej nocy. Bardzo silny opór postawiony, te kontry naprawdę mogły się różnie skończyć, a że było inaczej to żaden wstyd, bo klasę Daleya widać było w wielu sytuacjach tylko w tej walce. Potężne uderzenia, a co najważniejsze świetna obrona przed obaleniami. Mam nadzieję, że otworzy to Saszy drzwi do kolejnych ciężkich starć także poza Polską.

 119. The ice cold czytaj ze zrozumieniem proszę. Potem się wypowiadaj. Jak sprawia Ci to problem to przeczytaj 10 razy

 120. Stoner Czy Mysiala coś tam pokazał w walce z King Mo śmiem wątpić nie ma co porównywać występu Łukasza do Przemka, bo to było widać gołym okiem, ze dysproporcje w umiejętnościach są o wiele niższe w tej walce niż jak to było w Bellatorze 🙂

 121. Przeczytałem teraz wszystkie twoje wpisy pod tym tematem , przedtem zasugerowałem się tym jednym w którym odwołałeś sie do Klausa . Zwracam honor.

 122. szucik widzę że jesteś taki obcykany w temacie że każdy kto poza KSW to dla ciebie no name

 123. Pierwsze co zauwazylem po ponownym obejrzeniu walki to kompletnie zero pojecia naszych zawodników o ciosach łokciami. I to nie wina naszych, a raczej „systemu” gdyż u nas łokcie nadal są egzotyką, rzeczą straszną i niepożądaną. Sasza w klinczu zadał całe zero ciosów łokciem, a Daley za kazdym razem gdy był klincz korzystał z tego. Wychodzi doswiadczenie walk w USA, Strikeforce czy Cage Rage. Nasi sie gubią przy tych ciosach. Nie mają odruchu zadania tego ciosu oraz obrony przed nimi. Walka była wyrównana w stójce, ale mógł bardziej cisnąc Sasza do parteru. No cóz ze 10 szwów na głowie, troche czasu na regeneracje i czekam na Sasze moze za wschodnia granica, M-1 ? Czemu nie naszym tam w miare idzie i mają juz marke wyrobioną (Moks, Zontek, Narkum, Grabowski)

 124. Lukasz 2 kategorie wagowe nizej, trening z odpowiednim trenerem(ktorego nie ma), moze wyjazd do renomowanego klubu i mamy solidnego fightera UFC!!!!!

 125. A ja tam nie jestem zwolennikiem łokci. Robią masę rozcięć przez które często przerywane są walki. Czasami dobra walka kończy się przerwaniem przez lekarza tylko dlatego że jest groźne rozcięcie. W Polsce łokcie długo długo się nie przyjmą, o ile wogóle.

 126. @skrzypimifurtka

  No to w takim razie ciosy pięściami też nie są wg Ciebie potrzebne? No przecież one powodują jeszce więcej rozcięć niż wspomniane łokcie.

 127. Chlewicki pokazał się dużo lepiej niż Mysiała, nie ma co porównywać nawet. Łokcie to element MT, dlaczego są kolana, a nie ma ich? Łokcie muszą być dozwolone choćby ze względu na parter, bardziej niż sam klincz/stójkę. Łokieć z góry czy dołu to potężna broń na zbyt duży zamuł na macie, wyporowadzenie ciosu pięścią wymaga więcej miejsca. Co do klinczu, uwielbiam łokcie trafiające w szczenę, wyprowadzone prawidłowo. Takie w bok głowy mnie nie jarają, ale cóż, zdarzają się, bo takie jest pole trafiania w głowę w MMA. Trzeba baczniej kontrolować ręce rywala, żeby do tego nie dopuszczać.

 128. Źle zrozumiałeś. Chodziło mi bardziej o to że łokcie powodują masę niepotrzebnych rozcięć. Ile walk ostatnio widziałeś kiedy ktoś znokautował sowjego przeciwnika łokciami? Mi teraz przychodzi tylko do głowy rewanż Melendeza z Kawajiri na Strikeforce.

 129. Weidman, Denis… to prawda, że nie ma tego dużo, ale nokautów kolanami też dużo nie widzimy, ale to tak samo konieczny element tego sportu jak łokcie. Choćby z tych powodów, które opisał Born. Porównaj ile podniesień do stójki z powodu pasywności jest w KSW a ile w UFC. Dlatego, że w KSW zawodnik w parterze jest pozbawiony ciosu, który w najłatwiejszy sposób można wykorzystać.

 130. Może ja widziałem inną walkę, ale to u mnie było to jednostronny wpierdol.

 131. @vaicavalo

  łokcie robią rozcięcia częściej niż pięść ,gdzie ”ostre” w przenośni kostki są zakryte ,i rękawica amortyzuje to.

  @Skrzypi~
  łokcie są super , jeśli spowoduje rozcięcie to tylko dodaje ”smaczku” walce. Nawet kosztem przerwanej walki. Takie jest moje zdanie. Jakbym miał czegoś zabronić to uderzeń nogą w stylu Jon Jones’a na kolano/piszczel co może grozić poważnym urazem.

  @The ice cold
  jestem człowiekiem niemalże nie pijącym alkoholu. jeśli zdarzy się okazjonalnie to 1-2 razy w roku.

 132. Oczywiście zarówno łokcie jak i kolana to nieodzowny element MMA. Każdy ma oczywiście inny pogląda na te sprawy. Łokcie oczywiście dają spore pole popisu, szczególnie w parterze, jednak powodują też sporo rozcięć, czesto na tyle głębokich że przerywane są walki. Pięścią aż takich szkód nie wyrządzisz, gdyż są okryte rękawicami. Łokcie masz gołe.

 133. Źle zrozumiałeś. Chodziło mi bardziej o to że łokcie powodują masę niepotrzebnych rozcięć. Ile walk ostatnio widziałeś kiedy ktoś znokautował sowjego przeciwnika łokciami? Mi teraz przychodzi tylko do głowy rewanż Melendeza z Kawajiri na Strikeforce.

  To mało walk oglądasz. Ostatnimi czasy Clint Hester pięknie zakręcił swoim przeciwnikiem. Łokcie są świetną bronią i urozmaiceniem. Coraz więcej zawodników potrafi umiejętnie wykorzystywać tę technikę.

  http://www.dimewars.com/Video/Throw-Them-Bows–Clint-Hester-KO-s-Bristol-Marunden-With-Vicious-Elbow-To-The-Chin-.aspx?bcmediaid=94c8a734-48dc-43af-bcbd-516dd07b8816

 134. To nic, że pięści są okryte, a łokcie nie. Pięścią uderzasz z dużo większą siłą niż łokciem, co sprawia, że „okrycie” kostek na niewiele się zdaje.

  A już wogóle się nie zgodzę, że rozcięcia po łokciach powodują, że – jak napisałeś -często walki są przerywane. W ciągu całego roku na palcach jednej ręki można policzyć takie przypadki. Nawet rzadko spotykane jest zakończenie przez rozcięcie pięścią.

 135. To mało walk oglądasz. Ostatnimi czasy Clint Hester pięknie zakręcił swoim przeciwnikiem. Łokcie są świetną bronią i urozmaiceniem. Coraz więcej zawodników potrafi umiejętnie wykorzystywać tę technikę.

  Ostatnio z braku wolnego czasu oglądam bardzo mało walk. Ograniczyłem się jedynie do KSW, MMAA i wybranych walk UFC. Czasami uda mi się wyłapać inne jak np. wczorajsze Cage Warriors. Możliwe że mi sporo umknęło.

 136. Saszka bardzo dobrze się zaprezentował! Wielka brawa, szkoda tego rozcięcia, bo róznie mogło być. Wielkie gratulacje Łukasz!

  Szkoda, że nie udało się obalić, na pocztku rundy trochę Saszka za późno zareagował, była szansa na udane obalenie. Zresztą Semtex niesamowicie bronił!

  Niesamowita praca w klinczu Daleya i supermocne kolana, widać pracę z Manhofem.

 137. Walka Saszy niezła, widowiskowa ale tak jak już ktoś napisał , Chlewicki nie ma warunków na tą wagę i dobrze się stało że skończyło się po 1 r, bo Semtex praktycznie od jej połowy demolował Polaka łokciami i kolanami i Bóg jeden wie czy nie skończyło by się to dużo gorzej jeżeli walka by potrwała dłużej, brawa dla Saszy za ambicję i waleczność, brawa dla Daley’a za totalną dominację i wygraną nad słabszym…głównie fizycznie Chlewickim :), co ja bym oddał żeby anglik wrócił do UFC :), uwielbiam ten jego styl walki

 138. w parterze lokcie sa jedna z lepszych 'broni' w oktagonie i jak juz bylo tu pisane – naprawde szkoda, ze polscy zawodnicy unikaja z przymusu tych technik.

 139. Według mnie łokcie powinny być ogólnie dozwolone. Tak jak ktoś napisał wyżej skoro są kolana to czemu nie ma być łokci skoro są elementami tego samego sportu walki.
  Rewelacyjny pożytek z łokci chociażby robi CAIN! No i wiele innych przykładów, Taki jest ten sport.

 140. A co do skończeń łokciami , zapomnieliście walke Weidmana z Munozem? 😀

 141. Browne vs Gonzaga to też dobry przykład, z nazwijmy to defensywy 🙂

 142. Co nie zmiena faktu że swoim poprzednim wpisem do….ś naszym którzy na międzynarodowej arenie MMA zaznaczyli już swoją pozycję i nie tylko im.

 143. Świetna walka Łukasza jestem pod wrażeniem, Daley zero ciosów, które zrobiłyby wrażenie pod tym względem przewaga Polaka , gdyby nie to rozcięcie walka mogłaby sie zakończyć na korzyść Saszy

 144. Wilkie barwo dla Saszy za postwe. Wyszedl do walki bardzo dobrze i pocztek pierwszej rundy wygladal bardzo dobrze. Skonczylo sie jak wszyscy widzielismy, wielka szkoda ale serca do walki nie mozna odmowic. Sasza zawlczyl bez kompleksow.

 145. Saszka jest za mały na tą wagę,wydaje mi się,że o ile chłopaki nie raz zrzucają po kilkanaście kg żeby zjechać do 77,to Sasza nawet nie musi specjalnie nic zrzucać przy tym wzroście

 146. kibice w Angli maja polewe z ksw , jesli wogole wiedza o istnieniu KSW – a takich jest malo mam wrazenie .

 147. Ogromny szacunek dla Łukasza. Gdyby nie rozcięcie różnie mogła by się walka potoczyć.

  Sasza do końca nie odpuszczał, i myslę, że gdyby nie decyzja lekarza wyszedł by do drugiej rundy.

  Było widać jak na dłóni, że wyszedł do walki bez specjalnego ciśnienia, i nawet gdy był w tarapatach oddawał anglikowi, a nie jak Antek „Czemelewski” odpuścił.

 148. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 149. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 150. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 151. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 152. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 153. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 154. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 155. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 156. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 157. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 158. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 159. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 160. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 161. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 162. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 163. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 164. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 165. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 166. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 167. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 168. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 169. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 170. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 171. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 172. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 173. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 174. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 175. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 176. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 177. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 178. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 179. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 180. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 181. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 182. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 183. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 184. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 185. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 186. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 187. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 188. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 189. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 190. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 191. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 192. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 193. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 194. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 195. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 196. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 197. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 198. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 199. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 200. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 201. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 202. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 203. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 204. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 205. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 206. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 207. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 208. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 209. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 210. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 211. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 212. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 213. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 214. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 215. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 216. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 217. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 218. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 219. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 220. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 221. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 222. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 223. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 224. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 225. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 226. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 227. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 228. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 229. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 230. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 231. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 232. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 233. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 234. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 235. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 236. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 237. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 238. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 239. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 240. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 241. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 242. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 243. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 244. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 245. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 246. rozumiem, ze Court McGee broni sie sam, na niego kurs rowniez byl wysoki w pewnym momencie, a za chwile zaczal dyrastycznie spadac… 🙂

  zgadzam sie z analiza Greena. w walce Faber – MacDonald jestem tak rozdarty, ze nie wiem kogo mialbym obstawic, obu lubie. ciekaw jestem tego Makovsky'ego.

  na Castillo nikt nie liczy? :>

 247. rozumiem, ze Court McGee broni sie sam, na niego kurs rowniez byl wysoki w pewnym momencie, a za chwile zaczal dyrastycznie spadac… 🙂

  zgadzam sie z analiza Greena. w walce Faber – MacDonald jestem tak rozdarty, ze nie wiem kogo mialbym obstawic, obu lubie. ciekaw jestem tego Makovsky'ego.

  na Castillo nikt nie liczy? :>

 248. Green zagrany co to reszy to stawialem na johnsons i fabera w dublu i na moje oko ma spora sznse na wejscie.

  dobra robota:P

 249. Green zagrany co to reszy to stawialem na johnsons i fabera w dublu i na moje oko ma spora sznse na wejscie.

  dobra robota:P

 250. Podoba mi się analiza Fabera z Macdonaldem chyba jeden z nielicznych na forum zagrałem Maydaya bo zawsze jestem za młodymi wilkami i jestem przekonany ,że to jest jego czas choć porażka z Urijahem nie jest żadną ujmą.Co do Makovskiego to może być różnie jest Underdogiem przez duże U ale mam go chyba na jednym kuponie i taśmie spierdoli to płaczu nie będzie ale wole żeby zaskoczył i sprawił mała niespodziankę.Jeśli chodzi o walke o pas to wynik może iść w każdą ze stron ostatnio był split i czuje ,że teraz będzie podobnie chyba ,że któryś zaskoczy i będzie przed czasem.Postawiłem na Mysze ale Benevidez jak najbardziej nadaje się na mistrza.Najbardziej jestem pewien Greena i wyczuwam KO.

  Po raz kolejny świetna robota Panowie.

 251. Podoba mi się analiza Fabera z Macdonaldem chyba jeden z nielicznych na forum zagrałem Maydaya bo zawsze jestem za młodymi wilkami i jestem przekonany ,że to jest jego czas choć porażka z Urijahem nie jest żadną ujmą.Co do Makovskiego to może być różnie jest Underdogiem przez duże U ale mam go chyba na jednym kuponie i taśmie spierdoli to płaczu nie będzie ale wole żeby zaskoczył i sprawił mała niespodziankę.Jeśli chodzi o walke o pas to wynik może iść w każdą ze stron ostatnio był split i czuje ,że teraz będzie podobnie chyba ,że któryś zaskoczy i będzie przed czasem.Postawiłem na Mysze ale Benevidez jak najbardziej nadaje się na mistrza.Najbardziej jestem pewien Greena i wyczuwam KO.

  Po raz kolejny świetna robota Panowie.

 252. @baju

  Oczywiście mam kupon z McGee. 🙂 Zdążyłem wyhaczyć jak było 2.02.

  Court jest faworytem, ale Laflare'a nie można lekceważyć. To wyborny zapaśnik, który bardzo fajnie się pokazał w ostatniej walce. Obstawiam przeciwko nie mu ze względu na to, że wziął walkę w zastępstwie kilka tygodni temu, a McGee miał pełny obóż przygotowawczy + to, że w niższej kategorii dobrze się prezentuje i ma całkiem dobre tdd.

 253. @baju

  Oczywiście mam kupon z McGee. 🙂 Zdążyłem wyhaczyć jak było 2.02.

  Court jest faworytem, ale Laflare'a nie można lekceważyć. To wyborny zapaśnik, który bardzo fajnie się pokazał w ostatniej walce. Obstawiam przeciwko nie mu ze względu na to, że wziął walkę w zastępstwie kilka tygodni temu, a McGee miał pełny obóż przygotowawczy + to, że w niższej kategorii dobrze się prezentuje i ma całkiem dobre tdd.

 254. szady co tam jeszcze zagrales?, ukrywasz kupony:D:-)?

  Kiras@

  SZady zawsze ,,pokazywal" i jak pamiec mnie nie myli to zle na tyym nie wychodzil 🙂

 255. szady co tam jeszcze zagrales?, ukrywasz kupony:D:-)?

  Kiras@

  SZady zawsze ,,pokazywal" i jak pamiec mnie nie myli to zle na tyym nie wychodzil 🙂

 256. Szademu się pewnie udziela reguła mojego koleszki który nie pokazuje kuponów bo myśli ,że pokazywanie przynosi pecha i kupon mu wleci jak nikomu nie pokaże 🙂 oczywiście głupie żarty pucuj sie Szady co tam puściłeś 😀

  @Zychal dobrze o tym wiem 😀 robie sobie takie podśmiechujki małe

 257. Szademu się pewnie udziela reguła mojego koleszki który nie pokazuje kuponów bo myśli ,że pokazywanie przynosi pecha i kupon mu wleci jak nikomu nie pokaże 🙂 oczywiście głupie żarty pucuj sie Szady co tam puściłeś 😀

  @Zychal dobrze o tym wiem 😀 robie sobie takie podśmiechujki małe

 258. Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie boję ujawniać swoich kuponów przed galą. 🙂

  Każdy za tą samą stawkę:
  Benavidez 2.07
  Mendes przez KO/TKO/DQ 1.85
  McGee 2.02
  Bowling 1.94
  Ozkilic + Jorgensen AKO 1.91
  Green 2.27

  Rozważam dołożenie trochę pieniążków na McGee i Greena. Na spokojnie to przemyślę do jutra wieczora.

 259. Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie boję ujawniać swoich kuponów przed galą. 🙂

  Każdy za tą samą stawkę:
  Benavidez 2.07
  Mendes przez KO/TKO/DQ 1.85
  McGee 2.02
  Bowling 1.94
  Ozkilic + Jorgensen AKO 1.91
  Green 2.27

  Rozważam dołożenie trochę pieniążków na McGee i Greena. Na spokojnie to przemyślę do jutra wieczora.

 260. Pozwolę sobie skopiować co postawiłem:

  Johnson • 1,794
  Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25
  McDonald • 2,35
  Lauzon/Danzig under 2,5 • 1,92
  Johnson + Mendes + Lauzon + Barboza + Healy • 6,78
  McKenzie • 3,0
  Healy + Mendes • 1,98

 261. Pozwolę sobie skopiować co postawiłem:

  Johnson • 1,794
  Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25
  McDonald • 2,35
  Lauzon/Danzig under 2,5 • 1,92
  Johnson + Mendes + Lauzon + Barboza + Healy • 6,78
  McKenzie • 3,0
  Healy + Mendes • 1,98

 262. Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25

  Podoba mi się. Teraz jest już mniej. Ja zagrałem na Mendes by KO/TKO i mam na to cały pojedynek. 😉 Ale w sumie ten Twój typ bardziej atrakcyjny się wydaje.

 263. Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25

  Podoba mi się. Teraz jest już mniej. Ja zagrałem na Mendes by KO/TKO i mam na to cały pojedynek. 😉 Ale w sumie ten Twój typ bardziej atrakcyjny się wydaje.

 264. Ja mam powązny problem z wytypowaniem kogoś z walki wieczoru. Albo Demitrious wygra decyzją, albo będzie TKO od Benavideza.

  Faber raczej wygra z młodym McDonaldem, którego bardzo lubię. Ciekawe walki się zapowiadają, a OS kurde nie puszcza jej w TV ;/

  Bardzo dobra analiza panowie!

 265. Ja mam powązny problem z wytypowaniem kogoś z walki wieczoru. Albo Demitrious wygra decyzją, albo będzie TKO od Benavideza.

  Faber raczej wygra z młodym McDonaldem, którego bardzo lubię. Ciekawe walki się zapowiadają, a OS kurde nie puszcza jej w TV ;/

  Bardzo dobra analiza panowie!

 266. Jak dla mnie kurs na Uyenoyame również jest zawyżony, i nie wiem czy nie zaryzykować i nie puścić parę groszy.

 267. Jak dla mnie kurs na Uyenoyame również jest zawyżony, i nie wiem czy nie zaryzykować i nie puścić parę groszy.

 268. Kurwa McGee już za 1.75…. Leci kurs na łeb na szyję, chyba jednak nie postawię tego, bo powyżej dwóch było to warte ryzyka, a teraz nie widzę w tym aż tak atrakcyjnego kursu.

 269. Kurwa McGee już za 1.75…. Leci kurs na łeb na szyję, chyba jednak nie postawię tego, bo powyżej dwóch było to warte ryzyka, a teraz nie widzę w tym aż tak atrakcyjnego kursu.

 270. A gala Saffiedine vs Lim? Może byśmy ją odpuścili 😉 za dużo no-name'ów jak dla mnie 🙂

  Co na to reszta użytkowników?

 271. A gala Saffiedine vs Lim? Może byśmy ją odpuścili 😉 za dużo no-name'ów jak dla mnie 🙂

  Co na to reszta użytkowników?

 272. no szkoda, w podsumowaniu typera KSW było o tej gali, myślałem, że zadebiutuje, ale żeby nie siedzieć „o suchym ryju” rzucam to co gram:

  Edson Barboza + Abel Trujillo + Sam Stout + Urijah Faber = ako ~5 stawka : 3/10
  Bobby Green 2.27 stawka: 2/10
  Zach Makovsky 3.35 1/10
  Mac Danzig 2.45 2/10

 273. no szkoda, w podsumowaniu typera KSW było o tej gali, myślałem, że zadebiutuje, ale żeby nie siedzieć „o suchym ryju” rzucam to co gram:

  Edson Barboza + Abel Trujillo + Sam Stout + Urijah Faber = ako ~5 stawka : 3/10
  Bobby Green 2.27 stawka: 2/10
  Zach Makovsky 3.35 1/10
  Mac Danzig 2.45 2/10

 274. Przekonałem się do Barbozy i poszła szalona taśma (stawka standardowa):

  Barboza + Mendes + McGee + Jorgensen. AKO 3.86

  Nie pamiętam kiedy ostatnio postawiłem czwórkowy kupon, ale raz na jakiś czas można zaryzykować. 🙂

 275. Przekonałem się do Barbozy i poszła szalona taśma (stawka standardowa):

  Barboza + Mendes + McGee + Jorgensen. AKO 3.86

  Nie pamiętam kiedy ostatnio postawiłem czwórkowy kupon, ale raz na jakiś czas można zaryzykować. 🙂

 276. Ja za rok zaczynam typowanie, skończę osiemnastkę i zaczynie się zabawa 😀 Będe musiał ogarnąć parę spraw (typu kursy) i obstawiać będę chyba na necie.

  @Szadzior, wpadniesz z kuponem, bo McGee przegra 🙂

 277. Ja za rok zaczynam typowanie, skończę osiemnastkę i zaczynie się zabawa 😀 Będe musiał ogarnąć parę spraw (typu kursy) i obstawiać będę chyba na necie.

  @Szadzior, wpadniesz z kuponem, bo McGee przegra 🙂

 278. UFC on FOX 9: Johnson vs Benavidez 2

  7Kupon:

  1.Chad Mendes – Nik Lentz Typ1 Kurs:1.15

  2. Danny Castillo – Edson Barboza Typ2 Kurs:1.32

  3. Scott Jorgensen – Zach Makovsky Typ1 Kurs:1.33

  AKO:2.02 Stawka:podstawa

  dalem jeszcze cos takiego, mcgee lacznie mam za 100 licze na niego :)green za 50

 279. Mam do obrócenia 400zł na promocji w Betssonie,myślę nad Faberem i Johnsonem,no i jakieś trzecie wydarzenie do tego.Co wydaje się wam pewniejsze,McGee,czy Mendes-Lentz poniżej 2.5 rundy?

 280. Puściłem 3 kupony za małe sumki

  1) Macdonald + Mendes + McGee – po kursie 5,05

  2) Green + Jorgensen + Mendes przez KO – po kursie 5,59

  3) Jorgensen + Lauzon + Mendes + Johnson – po kursie 4,1

  Wszystko za jednakową stawkę , zobaczę co z tego będzie

  Mam Chada na kazdym kuponie, ale by była niespodzianka jakby przegrał 🙂

 281. Gdzie polecacie założyć konto? Na daną chwilę zarejestrowałem się w bet-at-home, ale jeszcze nic nie przelałem. Proszę o opinie:)

 282. Puczi,dzięki za sugestie.^W betclicu i expektcie masz promocje,że do 200/225zł nawet jeśli przegrasz zakład,to i tak zwrócą ci kasę na konto,także proponuję skorzystać z promocji póki są dostępne,a potem możesz sobie grać gdzie chcesz,betsafe ma nienajgorszą ofertę.

 283. Bonus rodem z betssona ma jeden problem jeśli chcesz stawiać na UFC,ponieważ zakład musi być rozliczony w ten sam dzień co został postawiony. Mówiąc krótko trzeba stawiać na główną kartę po północy lub na wcześniejsze walki i liczyć,że skończą się do północy.

 284. ok, dzięki. Jeśli możecie jeszcze powiedzieć mi dokłądniej jak działą ten bonus: wpłącam załóżmy 200 i 200 mam bonusu. Jak mam to rozumieć. Rozjaśnijcie proszę

 285. wpłacasz 200zł i jeśli przegrasz to zwracają ci te 200zł na konto tak,że możesz je od razu sobie wypłacić.W innych bukach z reguły jest tak,że nawet jeśli zwrócą ci pieniądze po p