Patryk Surdyn wygrał ostatnią walkę w klatce KSW. Zawodnik z Łomży nie kryje swoich sportowych ambicji i zapowiada, że idzie po mistrzowski pas.

Podczas gali KSW 95, która odbyła się 7 czerwca w Olsztynie, Patryk Surdyn zmierzył się z niepokonanym Shamadem Erzanukaevem i pokonał go na punkty. Patryk ma za sobą siedem pojedynków w KSW, z których trzy wygrał. Ostatnie zwycięstwo było odbiciem się po dwóch porażkach. Surdyn cieszy się, że wrócił na drogę zwycięstw, o czym powiedział w rozmowie dla KSW.

Jestem już długo w organizacji KSW. Miałem swoje wzloty i upadki, ale wyciągamy z drużyną wnioski, szukamy nowych rozwiązań. Uważam, że wszedłem teraz na naprawdę dobrą ścieżkę. Mam naprawdę bardzo dobry zespół, któremu dziękuję za to, że właśnie w taki sposób wszystkim pokierowaliśmy i kurczę, jestem dalej w grze!

Surdyn nie kryje też swoich mistrzowski ambicji.

Mam za sobą długi okres poświęcenia i ciężkiej pracy. Przyda się chwila odpoczynku, ale patrzę w przyszłość z optymizmem. Chciałem pokazać, że warto na mnie stawiać, że jestem wartościowym zawodnikiem i będę dawał jeszcze lepsze walki i na pewno będę mistrzem tej organizacji.

Przed wejściem pod skrzydła organizacji KSW reprezentant Fight Club Łomża był na fali pięciu wygranych, a na swoim koncie miał wywalczony tytuł mistrzowski Armia Fight Night.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Middleweight

6,732 komentarzy 35,453 polubień