patryk likus

Patryk Likus, który podczas gali KSW 65 stoczy swój drugi pojedynek w okrągłej klatce, nastawia się na wymagający bój z Luke Santarellim.

Patryk Likus jest na początku zawodowej drogi przez świata MMA. Pierwszy zawodowy bój stoczył w tym roku na gali KSW 59 i pokonał Cypriana Wieczorka. Teraz jego rywalem będzie Luke Santarelli, który również ma jedną wygraną w karierze. Patryk w rozmowie dla KSW powiedział, że ma dobrze przeanalizowanego przeciwnika.

Staram się dobrze analizować i nie lekceważyć rywali. Luke jest bardzo przekrojowym zawodnikiem, odnajduje się w zapasach, stójce i parterze. Ma też bardzo dobre zapasy ofensywne, a jego bazą jest tajski boks. Nie boi się bić w stójce, nie boi się iść w zapasy, ma świetną kondycję, wydolność i siłę. Szykuję się więc na duże wyzwanie i mocny bój.

Patryk dodał też, że walka przed kibicami w Arenie Gliwice, będzie dla niego spełnieniem marzeń.

Pamiętam jak jeszcze jako kibic oglądałem galę KSW 52 w Gliwicach i słyszałem ryk ludzi na trybunach, pomyślałem wówczas, że fajnie byłoby kiedyś zawalczyć w takiej atmosferze, przy takiej publiczności i to marzenie teraz się ziści.

Patryk do świata MMA wszedł z zapasów, w których dwukrotnie sięgnął po tytuły wicemistrza Polski oraz siedmiokrotnie mistrza Śląska. W amatorskim MMA Patryk wygrał dziesięć z piętnastu pojedynków. Ma też na koncie trzy wygrane w półzawodowych bojach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

W
WsiowySmieszek

BAMMA
Light Heavyweight

992 komentarzy 1,775 polubień
jd0490

Bellator
Lightweight

4,248 komentarzy 5,573 polubień
W
WsiowySmieszek

BAMMA
Light Heavyweight

992 komentarzy 1,775 polubień
jd0490

Bellator
Lightweight

4,248 komentarzy 5,573 polubień
A
Alkomat

Jungle Fight
Featherweight

256 komentarzy 604 polubień

Mocne boję w KSW toczy tylko Pudzian chłopaku

Odpowiedz polub

rash

PRIDE FC
Heavyweight

7,146 komentarzy 15,325 polubień

@Jacek Łosak czyli rozumiem, że ta walka domyka rozpiskę KSW 65?

Odpowiedz polub