patryk likus

Patryk Likus, który podczas gali KSW 65 stoczy swój drugi pojedynek w okrągłej klatce, nastawia się na wymagający bój z Luke Santarellim.

Patryk Likus jest na początku zawodowej drogi przez świata MMA. Pierwszy zawodowy bój stoczył w tym roku na gali KSW 59 i pokonał Cypriana Wieczorka. Teraz jego rywalem będzie Luke Santarelli, który również ma jedną wygraną w karierze. Patryk w rozmowie dla KSW powiedział, że ma dobrze przeanalizowanego przeciwnika.

Staram się dobrze analizować i nie lekceważyć rywali. Luke jest bardzo przekrojowym zawodnikiem, odnajduje się w zapasach, stójce i parterze. Ma też bardzo dobre zapasy ofensywne, a jego bazą jest tajski boks. Nie boi się bić w stójce, nie boi się iść w zapasy, ma świetną kondycję, wydolność i siłę. Szykuję się więc na duże wyzwanie i mocny bój.

Patryk dodał też, że walka przed kibicami w Arenie Gliwice, będzie dla niego spełnieniem marzeń.

Pamiętam jak jeszcze jako kibic oglądałem galę KSW 52 w Gliwicach i słyszałem ryk ludzi na trybunach, pomyślałem wówczas, że fajnie byłoby kiedyś zawalczyć w takiej atmosferze, przy takiej publiczności i to marzenie teraz się ziści.

Patryk do świata MMA wszedł z zapasów, w których dwukrotnie sięgnął po tytuły wicemistrza Polski oraz siedmiokrotnie mistrza Śląska. W amatorskim MMA Patryk wygrał dziesięć z piętnastu pojedynków. Ma też na koncie trzy wygrane w półzawodowych bojach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,929 polubień
Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,031 komentarzy 27,715 polubień
W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,929 polubień
Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,031 komentarzy 27,715 polubień
A
Alkomat

Maximum FC
Lightweight

1,532 komentarzy 3,444 polubień

Mocne boję w KSW toczy tylko Pudzian chłopaku

Odpowiedz polub