Jak ogłoszono podczas czwartkowego programu „Koloseum”, Patryk Kaczmarczyk (MMA 6-0-0) zmierzy się z Michałem Sobiechem (MMA 4-0-0) na gali KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia.

Obaj zawodnicy zadebiutują pod szyldem organizacji KSW. Sobiech podpisał kontrakt po udanym występie w programie „Tylko Jeden”, Kaczmarczyk natomiast otrzymał propozycję po zwycięstwie na gali Armia Fight Night 9.

Dla Kaczmarczyka będzie to siódma walka w zawodowej karierze. Po raz pierwszy do klatki wszedł on w czerwcu 2019 roku, pokonując decyzją sędziów Daniela Matuszka. W kolejnych walkach na punkty pokonywał Karola Kutyłe i Krystiana Krawczyka. Następne trzy starcia to skończenia przed czasem – najpierw znokautował Huberta Sulewskiego, następnie poddał Adriana Kępę i Edgara Davalosa.

Sobiech stoczy czwartą walkę w zawodowym MMA. Zadebiutował w czerwcu 2018 roku nokautując Sebastiana Rajewskiego. W kolejnych dwóch starciach również zwyciężał przez techniczny nokaut – najpierw odprawił Karola Zyrę, następnie Przemysława Fajera. Ostatnią walkę Sobiech stoczył w kwietniu ubiegłego roku podczas programu „Tylko Jeden”, gdzie decyzją sędziów wygrał z Karolem Weslingiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bathurst
Bathurst

BAMMA
Bantamweight

760 komentarzy 758 polubień
Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,601 komentarzy 25,465 polubień