Patryk Kaczmarczyk, który po swojej ostatniej walce zapowiedział, że będzie się bił podczas gali w Radomiu, nie krył, że liczy na starcie Danielem Rutkowskim. Teraz Kaczmarczyk zapowiedział, że szykuje się duży news w temacie jego starcia w Radomiu.

Podczas gali XTB KSW 85 Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Tarchilę i zapowiedział, że zawalczy podczas listopadowej gali KSW, która ma się odbyć w Radomiu. Szybko zrobiło się też głośno na temat jego potencjalnej walki z Danielem Rutkowskim. Na razie cały czas nie wiadomo czy faktycznie dojdzie do tego starcia, ale Patryk Kaczmarczyk w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych odniósł się do swojej walki w Radomiu pisząc:

No to będzie na grubo.

Patryk Kaczmarczyk ma za sobą dwie wygrane z rzędu. Przed pokonaniem Daniela Tarchili pobił również Pascala Hintzena. Wcześniej musiał jednak uznać wyższość Dawida Śmiełowskiego.

Daniel Rutkowski jest na fali trzech wygranych z rzędu. Ostatni raz walczył w czerwcu i na gali XTB KSW Colosseum 2 pokonał Adama Soldaeva. Ostatnią przegraną zanotował w marcu 2022 roku, kiedy to walczył o pas z Salahdine’em Parnasse’em.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PanMac
PanMac

PRIDE FC
Welterweight

6,662 komentarzy 19,012 polubień

500 zawodników na kontrakcie :beczka:

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

24,734 komentarzy 105,441 polubień